Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Joo a jeste s kulkama hrajeme Wildlands - ta hra je průměrná, ale v coopu to dostává naprosto jiný rozmět + samozřejmě sociální složka a spolupráce...

  • LessPh

    Dobre kdyz chces sandbox strategie CK3, TWW3, Civka...

    Xplane na Vatsimu, vim, ze nevis co je Vatsim, tak zkus googlit, litam GA po Evrope.. ted mam teda rocni pauzu, ale od ledna full focus s XP12.

    Na decku jsem v posledni dobe dohral vynikajici Creaks, oba Ori dily, Steamworld Heist.. zacinam Hollow Knighta.. dlouhodobe chci zacit s Terrarii..

    Pak jeste sandboxove Session, u toho travim ted  hodne casu... A muzu rict, ze uz muj styl a skill je opravdu daleko, ale jeste desitky hodin zbyva nez se priblizim na uroven na jakou bych chtel...

    Jo a taky mam asi 30 hodin v Persone.. a je to trochu mainstream a bavi me to tak na pul, mozna ani dihravat nebudu..

    Hlavni rozdil je v tom ze GoW, Spiderman je jen o mackani tlacitek a sledovani prumerneho filmu.. libi se mi to "ne"prirovnani s Marvelem tady.. proste tyhle hry jsou taky herni Marvel pro masy, ale ve vysledku je to nalestena sracka.

    Ja preferuju u hrani dlouhodobe znalosti a zkusenosti ktery proste u treba XP nabiflujes kolem 200+ hodin, a pak zacinas rozumet zakladnim vecem a komunikaci. Pak  skill, treba Ori a HK je opravdu challenge, na hranici mych hracskych dovednosti. Z mainstreamu hodne obdivuji Souls, ac je nikdy hrat nebudu, tak je to hra o tobe a o tvych dovednostech.. Proste tyhle hry jako GoW a SM neumi, je to cira nuda.. verim, ze kdybych byl v teenage letech, tak jsem z toho vypleskly, ale nezlob se, je mi 37 a tyhle hry mi nemaji co dat...


  • Veskoslav

    Takže trapně jako malé děcko se vyhýbáš odpovědi....

  • LessPh

    Ja to vedel, ze Spidey je tvoje dalsi srdcovka😂😂 Ja jsem si ho taky "uzil" asi 10 minut, pak okamzity refund😂 Ja hraju hry, ktery hraci GoW a Spidermana nemuzou znat, to by bylo jen plytvani moji i tvoji energie, kdybych ti rekl jaky opravdovy pecky jsou dostupny.. tak by ti to otevrelo oci a to vlastne nechces😂

  • Veskoslav

    Dohrano a je to už skoro 5 let stará hra. Takže čekám na ten zástup těch her, když je to ohrane téma:(

  • Veskoslav

    Ano, užil jsem si ho. Opět se ptám, co ty hraješ za kvalitní hry? Pobav.

  • LessPh

    A co takovy Spiderman, taky pro tebe pecka, co?😂

  • Hellblade byl nudnej, ale pokud na to opravdu jste, tak do toho. 

  • Derp_1337

    Trololol

  • Veskoslav

    V čem je to ohrane? Kolik her pojednává o severské mytologii podle severské mytologie dle historických pramenů? (Samozřejmě i zde jsou různé odchylky). Prosím řekni mi, moc rád bych si je zahrál, protože ten svět je fascinující. 

  • Veskoslav

    Zatím 30 hodin. A jsem někde těsně za půlkou. A musím se nutit, abych to vypnul, protože si říkám ještě 15 minut a pak to už fakt vypnu. Tohle se mi už dlouho nestalo, aby mě něco tak chytlo a bavilo. A číst bestiar, básně, runy a poctivě si všechno dočíst. Jsem nadmíru spokojen a zároveň smutný, protože předpokládám že stejně jako předchozí díl, tak i tento nedostane žádné rozšíření. 

  • Veskoslav

    Směješ se vlastní blbosti? Povídej, přeháněj, co hraješ za kvalitku?

  • MalyZeli

    Kvalitně napsaná hra která si svoji cestou zobrazuje norské bohy, a nenásleduje okoukané verze z Marvelu, ale více věrné předloze? Perfektní hudba, krásné světy a zábavný souboják? Dlouhá herní doba a slušná porce vybavení podle toho jakej styl boje někomu vyhovuje? Žádné mikrotransakce a podobné humusy? Blbost no. Ale tak někomu stačí platit každý rok za COD nebo podobné paskvily.

  • V dobe kedy komiksove filmy od Marvelu valcuju kina je zasadenie greckej a norskej mytologie doslova zlata bana.

    Ak si do toho priratas kvalitnu hudbu, animacie a Sony exkluzivitu tak naozaj nerozumiem tvojmu komentu.

    Ten koho bavil minuly diel bude spokojny. Snad nikto necakal open world alebo simulaciu boja so sekerou....

    Urcite to doprajem radsej Ragnaroku, nez Last of us 2, kde sa snazili silou mocou o "kontroverziu" nepodstatnych veci, ktorym robili marketing, lebo dnes su take veci "in".

  • Tak hodne lidi tahne fantasy, to mas tak vetsinu kdyz to vezmes. Hra pokud jsi hral 1 dil, je celkem poutava, celkem i zajmava. Jasne o vohrane tema ala Odin a tyto bohove. Jenze tahne to. Proti tomu, kdyby ti vydali i psycho horror, tak to lidi tolik netahne, nebot treba takovej zanr se nedrzi ocekavane linky a divak nebo hrac nedokaze s tim pracovat. Dalsi sorta se az toho boji. Proto z tohoto duvodu budes mit vzdy uspesnejsi fantasy pro masy a popcornove hrace :)

  • LessPh

    Zajimave a pritom takova blbost😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit