Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeanczarny
    Pochopil jsem správně, že časem budou hry (snad) přibývat a bude třeba si to pokaždé odkliknout, že to chci převést?
  • spis bych to bral naopak - gog je tragicky polsky kram jako mbank
    • ty tomu tak rozumíš..
  • Oooops something went wrong . Please try again *9*
    • Taky tak, ale jakym zpusobem to ma clovek zkusit znovu uz to nepise, protoze jo je jedine co z te stranky ted vytlucu :-/
    • Jako takovýhle hlášky miluju. Hned si člověk může na netu pohledat jak problém vyřešit.
  • Veskoslav
    Co jsem mohl, tak jsem přehodil. Když je nová hra jak na GoGu, tak na Staemu, vždy vyhraje GoG.
    • Já to mám podobně - pokud je hra na GOGu i na Steamu, vždy vyhraje qbittorrent.
      • Asharak
        No hlavně pokud je na GoGu. Díky nim nejsou žádné problémy s crackováním, jako u dost steam verzí :>
        • U steam verzí je problém s crackováním?
      • Veskoslav
        Kolik ti je 10?....
  • Zbytečnost. Naprosto stačí steam, pak se do toho začal cpát Origin, který neuspěl a teď gog, který čeká stejný osud jako Origin.
    • Tohle funguje na GoGu suprově, ja budu jen rád, protože právě toto mě někdy odrazovalo od přechodu na GoG verze, resp. DRM Free. Možná bych uvítal obdobnou službu směrem na steam.
    • KrPa
      hh, gog byl drive a uspel, nastuduj si fakta
    • Protože historie i ekonomie nám již několikrát ukázala, že monopol je dobrý. Co budeš dělat, až Valve vypne servery?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit