Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anno 1404 - multiplayer i LAN je šedivý, dokud se nezaregistruji na ubisoftu a nepropojím účet gog s uplay. Ancestors legacy to samé, jen to chtělo jejich účet + to mělo do nedávna super featuru, že když si člověk účet neudělal, tak vždy když se dostal do menu, tak to na cca minutu zamrzlo a nešlo dělat nic, dokud hra neřekla, že se jí nepodařilo ověřit vůči serveru. Teď už jde alespoň v nastavení vypnout "online featury". A pokud vím, tak her, které se tváří jako DRM free, ale úplně to pravda není je na GoGu víc, jen už jsem opatrnější při nákupu.

  • jednotná komunita? PS, Xbox, Switch, atd.

  • Sjednoceni launcheru me vcelku nezajima, zapinat hry jednotlive v kazdem, to jsme ted stejne delali doposud, ale to sjednoceni knihovny, ze budu vedet, jake hry mam, kde je mam apod. (jo free hry se ted rozdavaji vsude mozne a tohle v orientaci dosti pomuze), to je pro me to hlavni lakadlo a beru to jako pozitivni krucek dopredu v casech fragmentujici se pc komunity (ta jednotna komunita na konzolich ma neco do sebe)

  • Líp to asi udělat nepůjde. Díky tomuhle ale lidi dostanou přehled, jaké hry vlastně mají. Za mě naprosto nejlepší řešení. Nahradit klienty je utopie, jelikož to ostatní samozřejmě nedovolí. Vždyť by tím vlastně podrezali vlastní větev. Jinak GOG měl vždy DRM free hry a o žádných problémech a výjimkach nevim? 

  • Kdyby to nahrazovalo ty ostatní klienty, tak super služba a jasná volba, ale představa, že spustím galaxy, pak steam a pak uplay, kde se konečně spustí hra, tak je to dost nešťastné a přemýšlím který masochista to dobrovolně udělá. Mají se držet toho co jim jde a to DRM free hry bez klientů, i když tam už jsem se několikrát spálit, kdy DRM free úplně 100% DRM free nebylo a chtělo to na multiplayer ještě ubi-účet nebo další registrace a účty u vydavatele.

  • Marines
    No dobrý no, jen když musíte mít klienty nainstalované, je to pouze takový malý úklid a bezplatná služba GOGu, který se tak lehko dozví, kde co máte a jaká je Vaše aktivita. Řekl bych, takový malý, další šmírovací a reklamní facebookový agent....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit