Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pecka, hned jsem rozehrál F1, rozházel jsem si body do SPECIALu tak, abych měl 10 AP, luck mi zůstal jen 4 a říkal jsem si, že to nebude hrát roli. Po vyboxování krys v jeskyni jsem se hned vydal do Shady Sands a přímo do jeskyně s radškorpióny, vytáhnu bouchačku a hned po prvním výstřelu jsem kriticky minul a zničil jsem zbraň *1* Je fajn zase po dlouhé době hrát Fallouta, ve kterém fungují herní mechanismy *5*
    • Kdyz sem poprve hral F2, totalne sem ignoroval charisma a pak se divil, ze se se mnou nebavi ani klika od dveri :D musel sem pak vykradat hroby kvuli brejlim :D
      • ja sem nahodil cheaty a dal všechno na max a pak to byla hračka
        • Jack1947
          Ty hrajes s cheaty ? No tfuj, az tak nizke mineni jsem o tobe tedy nemel. *7*
  • Jo, nedávno jsem instaloval a všechno fungovalo. http://blogistak.wordpress.com/2013/11/29/fallout-2-high-resolution-patch-pod-windows-88-1/
    • To měla být reakce na: XorxoxTalarius@tiscali.cz
  • tonnymontana
    paradni novinka:) moc diky games.cz bez vas bych o tohle prisel:) uz stahuju a asi tam i neco koupim jako vdek za tyhle free pecky
  • podporil jsem herni prumysl, kdyz uz jsem tam byl kvuli falloutum, tak jsem nakoupil dalsich 12 her zadarmo *5*
  • Kde bych k těmhle verzím stáhl CZ...?
    • JezboX
      Na Madbrahmin http://madbrahmin.cz/ *3*
      • No tak to dopadlo nic moc.... nainstaloval jsem normálně Fallouta 2 toho z GOGu.... ten valil v pohodě, akorád že anglicky.... a když sem tam nainstaloval tu CZ s patchem kterou jsem stáhl z madbrahmin, tak mi to najednou nešlo spustit....
        vůbec nevím proč...
      • Tak jsem se konečně dostal k tomu jít na na madbrahmin....
        mají tam češtinu společně s patchem v jednom suboru... a mají to na verzi 1.3.4, kdežto tu verzi Fallouta 1 co mám z gogu, tak je popsaná že to je verze 2.0.0.14....
        to samí u fallouta 2... mají tam verzi která obsahuje češtinu i patch.... verze 1.02D a neoficiální Killapův patch 1.02.25... kdežto ta verze z gogu co mám tak je 2.0.0.12....
        můžu ty češtiny na to normálně použít i s těma patchema... abych to těma patchama nějak nerozhodil... ta verze z gogu by měla být v cajku a měla obsahovat poslední patche né...?
      • Ajo, díky moc... na tuhle stránku jsem úplně zapoměl, přitom tam jsem i reglej a dřív jsem tam docela chodil...
  • Interplay prichazi se zacatkem noveho roku o prava na stare dily Falloutu, ktere prevezme Bethesda... a pokud se nedomluvi s distributory jako je GOG, budou muset tu digitalni distribuci stahnout z prodeje, coz ale pro aktualni vlastniky problem neni, protoze sice jiz nepujde zakoupit, ale ke stazeni bude stale, stejne tak jako se z jejich katalogu odstranila XIII (komiksova strilecka z prvnich let po mileniu), ale hraci co ji tehdy koupili ji stale mohou stahovat

    nejspis proto to nabizi zdarma, za mesic to treba uz k zakoupeni nebude
    • ringmancz
      to se stalo více hrám. třeba Riddickovi co si vybavuju, nebo Homefrontu
    • x_ander
      Ach jo, tohle mě tak štve. Jako Fallouty už samozřejmě přidané do knihovny mám, takže se mě to až tak netýká, ale zrovna tyhle hry jsou výkladní skříní GoGu a v katalogu budou chybět - vždyť vedle těch Baldurů apod. je právě Fallout hra, která bezezbytku splňuje pojem good old game. Doufám, že Bethesda nebude prudit a nechá ty hry tam.

      A zrovna ta XIII mi loni utekla, což mě štve doteď a pořád doufám, že se tam jednou vrátí.
      • XorxoxTalarius
        Ja mam jeste nekde originalku a mam pocit ze se da porad nainstalovat, takze jsem v klidu :)
    • "Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer," GOG write. "That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then."

      Basically, get over to GOG, "buy" the three games, and you'll be able to access them from your library even after they're removed from sale. Sure, you will then own Fallout: Tactics, but that's a small sacrifice to get a free copy of the two good early Fallout games.


      Zdroj: PC Gamer UK
  • Od GOG mám zadarmo aj Torchlight, títo chlapíci jednoducho vedú biznis úžasným spôsobom. Žiadne DRM, žiadne strreamovanie, stiahnem si inštalačku ktorú si môžem zálohovať kdekoľvek a koľkokrát chcem. Plus pravidelné výborné akcie a občasaj niečo zadarmo :)
    • Prostě dokážeme ocenit výhody, které Steam oproti free-DRM přináší. Zvlášť, když máš víc strojů.
    • A stejně je válcuje DRM Steam, protože pc ovečky.
  • Jack1947
    Kdyz jsem si je jen pridal do knihovnicky, musim je instalnout ted? Nebo je muzu instnout kdykoli jindy. Mensi dotaz, pac ja s Gogem nemam uplne tak zkusenosti. Znam jen Steam.

    Doufam ze ne ted, kdyz si je instalnu jindy nez v tom magickem intervalu, ze nak nepropadnou predem diky za odpoved. Zni-ly to hloupe ... tak se predem omlouvam.

    Naopak jestli staci jen pridani... tak jsem rad. Zrovna ted se mi moc instalovat nechce, proto se ptam.
    • prvni Fallout a Empire Earth byly zdarma na gogu uz pred lety a nikomu to z uctu nemazali
    • cele to funguje jako trgansakce za 0.00 USD
    • asi v tom bude nejakej háček protože dneska ti nikdo neda nic zadarmo. možna jen v tom intervalu bude možne hru hrát, neco jako časove omezene demo.
      • pff, takové konzolové praktiky *6*
        • spis mi to pripomnelo hrani na tabletu, vsechno se tvari jako free to play, Hry zadarmo apod. a kdyz to nainstalujes, tak te to potom pomalu ani nepusti z hlavniho menu do hry bez zakoupeni nejakych zlatych minci apod.
          • Jack1947
            Tady jste se svymi konspiracemi podle me uplne vedle. Seriozni podnik jako Gog chodi na hrace jinak i bez techle vymagacskych sragorek... mimochodem ve vetsine her diky duvtipu na mobilu lze hrat aniz bys i platil. *3*
            • Jack1947
              Verim ze je. *7*
            • Nejdříve píšeš, že s GOG nemáš zkušenosti, pak následně říkáš, že je to seriózní podnik, tak jak to tedy je?
      • Robotron3
        Proč si vymýšlíš? Na gog žádný háčky nejsou. Když je hra v akci zadarmo, tak je zadarmo se všim všudy.
    • Robotron3
      Stačí přidání, už je tam máš a můžeš stahovat kdykoli budeš chtít. Aspoň do tý doby, dokud bude fungovat gog *3*
      • Jack1947
        Diky, to jsem potreboval slyset.
        Uz jsem se bal ze kdyz to nestihnu budu mit smulu. Ted mam aspon klid. *4*
        • Kdyby GOG náhodou zrušili (nesmí!), mám všechny setupy koupených na harddisku :)
  • Tohle je bude boj, každoádně stojí za to zkoušet a navíc jsou to legendární kousky *16* *1*
  • Dokázal jsem to staženo !! Sice to stálo dost úsilí ( asi tak 100x refresh gogu po 5 minutových intervalech a následné znovu přihlášení) ,ale když je to zadarmo tak aspoň něco pro to udělat musíme *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit