Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to dopadlo nic moc.... nainstaloval jsem normálně Fallouta 2 toho z GOGu.... ten valil v pohodě, akorád že anglicky.... a když sem tam nainstaloval tu CZ s patchem kterou jsem stáhl z madbrahmin, tak mi to najednou nešlo spustit....
    vůbec nevím proč...
  • Tak jsem se konečně dostal k tomu jít na na madbrahmin....
    mají tam češtinu společně s patchem v jednom suboru... a mají to na verzi 1.3.4, kdežto tu verzi Fallouta 1 co mám z gogu, tak je popsaná že to je verze 2.0.0.14....
    to samí u fallouta 2... mají tam verzi která obsahuje češtinu i patch.... verze 1.02D a neoficiální Killapův patch 1.02.25... kdežto ta verze z gogu co mám tak je 2.0.0.12....
    můžu ty češtiny na to normálně použít i s těma patchema... abych to těma patchama nějak nerozhodil... ta verze z gogu by měla být v cajku a měla obsahovat poslední patche né...?
  • Ajo, díky moc... na tuhle stránku jsem úplně zapoměl, přitom tam jsem i reglej a dřív jsem tam docela chodil...
  • Jack1947
    Ty hrajes s cheaty ? No tfuj, az tak nizke mineni jsem o tobe tedy nemel. *7*
  • vlastik.plaminek
    Když se registruješ během slev, musíš ještě obětovat novorozence a zapálit kostel.
  • vlastik.plaminek
    Dema z gogu přes IE?
  • ja sem nahodil cheaty a dal všechno na max a pak to byla hračka
  • ringmancz
    to se stalo více hrám. třeba Riddickovi co si vybavuju, nebo Homefrontu
  • Kdyz sem poprve hral F2, totalne sem ignoroval charisma a pak se divil, ze se se mnou nebavi ani klika od dveri :D musel sem pak vykradat hroby kvuli brejlim :D
  • Pecka, hned jsem rozehrál F1, rozházel jsem si body do SPECIALu tak, abych měl 10 AP, luck mi zůstal jen 4 a říkal jsem si, že to nebude hrát roli. Po vyboxování krys v jeskyni jsem se hned vydal do Shady Sands a přímo do jeskyně s radškorpióny, vytáhnu bouchačku a hned po prvním výstřelu jsem kriticky minul a zničil jsem zbraň *1* Je fajn zase po dlouhé době hrát Fallouta, ve kterém fungují herní mechanismy *5*
  • To měla být reakce na: XorxoxTalarius@tiscali.cz
  • Jo, nedávno jsem instaloval a všechno fungovalo. http://blogistak.wordpress.com/2013/11/29/fallout-2-high-resolution-patch-pod-windows-88-1/
  • ucho
    a už ti došlo, že ten týpek nahoře mluví o tom novém remaku? ty mi povídej o někom, kdo něco neví... :D
    nebo si snad myslíš, že když někomu vypadne sleva na Rise of the Triad, kdy je cena 5 dolarů, že mluví o té původní verzi? ehm...
  • Jack1947
    Verim ze je. *7*
  • ucho nevysvetluj mi tu nieco, o com nevies, mam ho odtial zadarmo :)
  • XorxoxTalarius
    Tak ja sice mam jednicku a dvojku taky, ale tady mam jistotu toho ze mi ta hra pojede. Coz je vyhodne az bude Windows 11 ze si to stale budu moci zahrat
  • XorxoxTalarius
    Tam zadny kody nemas :) Mas velice peknu knihovnicku ve ktere mas tituly, vyberes si na jakou platformu chces hrat a stahne se ti instalator.
  • Panzer General
  • finall fantasy tactics nebo tactics ogre (a obecne googluj SRPG - strategy rpg), panzer general, legends of war, wargame: european escalation, incubation, ...
  • XorxoxTalarius
    Ja mam jeste nekde originalku a mam pocit ze se da porad nainstalovat, takze jsem v klidu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit