Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Proč si vymýšlíš? Na gog žádný háčky nejsou. Když je hra v akci zadarmo, tak je zadarmo se všim všudy.
  • DeDy
    Battle for Wesnoth neznám, hmm a je to free a dokonce česky. Díky za TIP. Něco dalšího poradíš…? *3*
  • asi v tom bude nejakej háček protože dneska ti nikdo neda nic zadarmo. možna jen v tom intervalu bude možne hru hrát, neco jako časove omezene demo.
  • smejki
    ňák ti to trollení nejde
    http://www.gog.com/game/assassins_creed_directors_cut
  • Od GOG mám zadarmo aj Torchlight, títo chlapíci jednoducho vedú biznis úžasným spôsobom. Žiadne DRM, žiadne strreamovanie, stiahnem si inštalačku ktorú si môžem zálohovať kdekoľvek a koľkokrát chcem. Plus pravidelné výborné akcie a občasaj niečo zadarmo :)
  • Tilwaen
    Musíš se jim upsat vlastní krví.
  • Kdyby GOG náhodou zrušili (nesmí!), mám všechny setupy koupených na harddisku :)
  • Jack1947
    Diky, to jsem potreboval slyset.
    Uz jsem se bal ze kdyz to nestihnu budu mit smulu. Ted mam aspon klid. *4*
  • Robotron3
    Stačí přidání, už je tam máš a můžeš stahovat kdykoli budeš chtít. Aspoň do tý doby, dokud bude fungovat gog *3*
  • vzorek DNA nechcou?
  • Jack1947
    Kdyz jsem si je jen pridal do knihovnicky, musim je instalnout ted? Nebo je muzu instnout kdykoli jindy. Mensi dotaz, pac ja s Gogem nemam uplne tak zkusenosti. Znam jen Steam.

    Doufam ze ne ted, kdyz si je instalnu jindy nez v tom magickem intervalu, ze nak nepropadnou predem diky za odpoved. Zni-ly to hloupe ... tak se predem omlouvam.

    Naopak jestli staci jen pridani... tak jsem rad. Zrovna ted se mi moc instalovat nechce, proto se ptam.
  • Jack1947
    Joea v sobe proste nikdy nezapres. *15* *3*
  • Jack1947
    Hrozne drahe " ten par sekundovy cas" ztraveny vyplnovanim udaju, achich bolest...
  • Tohle je bude boj, každoádně stojí za to zkoušet a navíc jsou to legendární kousky *16* *1*
  • To samé si říkali tví rodiče, když tě viděli na ultrazvuku.
  • ucho
    už objednali další servery.
  • Dokázal jsem to staženo !! Sice to stálo dost úsilí ( asi tak 100x refresh gogu po 5 minutových intervalech a následné znovu přihlášení) ,ale když je to zadarmo tak aspoň něco pro to udělat musíme *5*
  • Robotron3
    V téhle debatě nikde nebyla ani zmínka o tom, že si stáhneš hru z gog a pak z warezu, ale jestli je legální warez, když někde jinde je hra momentálně zdarma. A to rozhodně není. Jak moc legální je si stáhnout ta samá data z warezu, když hru mám koupenou netušim.
  • Inquisitor
    Mají to nějaký přehlcený :)
  • Jenze i kdyby to poskytovatel vyzadoval... Kdyz koupis chleba s tim, ze ho muzes zvejkat v pravy pulce huby a narves to do levy, budes si pripadat zes ho ukradl? Chapes, jak je naprosto nedulezity odkud to nainstaluju, kdyz to mam koupeny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit