Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli máš problém s tím pojmem, tak si "originální nosič" nahraď za "zdroj dat určený poskytovatelem licence". Problém s digitální distribucí vyřešen.
  • Celý tohle je nesmysl. Když si to stáhnu s GOG i z warezu a pak tu GOG verzi smažu z disku, tak jakej je mezi tím rozdíl? Data jsou stejný bez ohledu na původ a licenci mám taky. Licence se samozřejmě nevztahuje na konkrétní data nebo zdroj dat. Považovat tohle za krádež je fakt na palici...
  • fizola
    Minuly rok Duke Nukem 3D Atomic Edition ma dostal na GOG.com odvtedy spokojný zákazník, toto je len príjemný bonus
  • "Instalační médium a licence spolu souviset samozřejmě mohou, strany si můžou sjednat, že se kopie díla budou pořizovat výhradně z originálních nosičů."

    Tohle ale pro digitální distribuci neplatí, že ano...
  • Stejne jak demagogie. *15* *15*
  • V přání mám Alan Wake AN a teď jsem na něj dostal slevu. Stál by mě jen 99 centíků ale já ***** si ještě nezařídil payseftcard a jinak to koupit nemůžu. Tohle je sákra pech
  • Robotron: Kde je napsany ze musis pouzit instalacku/download z gogu?
  • battle isle, ufo, wesnoth, under siege, dawn of war, ...
  • Tilwaen
    Že Tě ta registrace stojí takových peněz.
  • no zasa bude gog nedostupny lebo bude furt vytazeny hmm.
    A nevie sa zatial kto ziska prava na Fallouty respektive akym sposobom maju ovplivnit buducu dostupnost ? Z toho vyhlasenia to vyzera ako keby chcel niekto utat predaj F1 a F2.
  • jenže ja nechci f1 a 2 , chci jen tactics. navic tam je nutna registrace wtf, at navali kody a nevotravujou s uctama *7*
  • gog je divnej, zaprvý nepodporuje normalni browsery ale chce to po mne chrome nebo co, za druhy tam nejsou normalni hry treba dal jsem do vyhledavace assassins creed, mass effect nebo call of duty a nic. a porad je to moc drahy *7*
  • Fallout 1 & 2 mam kupeny uz tak davno, ze pomaly snad ani neviem kde sa tie CDcka nachadzaju *2*. Ina vec je Fallout Tactics, co je veeeeelmi kvalitna a zaujimava vecicka, hoci mnohi fanusikovia Falloutu Tactics neznasaju. Tak sa mi zda, ze konkretne danu hru si na GOG nenecham ujst *4*.
  • Warez je pro blbecky a smejdy.
  • Krades, pokud ten warez server nema opravneni poskytovat licence k temto hram.
  • Nemas pravdu. Babis si muze vykrikovat co chce, ale realne muze sve rohliky nabizet zdarma ve svych prodejnach v cizich jen se svolenim jejich majitele.
  • ucho
    tak mi dej tip na další tři hry, kde to bylo, rád bych zahrál.
  • Levelovani jednotek a jejich prenaseni do dalsich misi neni nic vyjimecneho.
  • Tak jsem si vzal ten poslední dárek a vykoukl tam Alan Wake za 2,99$.
  • On se jeste najde nekdo, kdo by o to mel zajem a jeste to nema? Ja uz to mam minimalne dvakrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit