Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by bylo fain. No, na Fallouty jsem se zatím nedostal, ale aspoň jsem stihl koupit Original War.
  • Tak už to mám koupený. Aspoň něco.
  • jaky zadarmo? Chce to po me registraci. Takze nsrt.
  • Ono si to mysli, ze to vyhraje drsnym "Takze je toto, mame jasno". Ono je to ponizene. Ono se to zlobi. Ani to neumi spravne reagovat na konkretni prispevek! Pokracuj, prosim! Tyto slzy jsou mym motorem.
  • smajdal
    Jak se říká: nechtěl bych to ani zadarmo.
  • DeDy
    Ano je, stojí 3 € (50 %). Ale přihlásit se teď nedá.
  • michelangelocz
    Myslis treba takovy opatreni, ze akce potrva jeste dalsi dva dny, behem nichz prvotni napor odpadne a az se zejtra vratis z prace, tak uz nebudes mit zadnej problem? ;)
  • Instalační médium a licence spolu souviset samozřejmě mohou, strany si můžou sjednat, že se kopie díla budou pořizovat výhradně z originálních nosičů.

    Tvrdit, že nelze krást software má asi takový smysl, jako tvrdit, že nelze krást nápad. Že to není trestný čin krádeže je přece jasný a že se tohle spojení používá pro určitý ne zrovna slušný jednání je taky jasný.
  • taky uz to nejakej ten patek beru jako svatek poradny zranice, nic vic. *5*
  • Kradeš. Bezplatnou licenci získáváš na základě smlouvy s provozovatelem GOG. Čili minimálně bys napřed musel tu hru přidat do svého účtu na GOG a potom teprve shánět její kopii jinde. Pokud to samozřejmě nezakazují smluvní podmínky GOG.
  • Je to ve slevě? Taky po tom pokukuju.
  • DeDy
    Já mám jasno, kupuji Original War! Tedy až se mi podaří přihlásit. Tohle je prostě jedna z nejlepších strategií jaké jsem kdy hrál. Nebo jmenujte hru, kde si mohu přenášet či vybírat jednotky do další mise?
  • Lawliet
    Děkovat netřeba?! Za tohle jím klidně zasvětím vánoce. Stejně je to svátek o p***.
  • *8* wow, deal roku
  • Sorry, ale nemám čas sedět u kompu a čekat, až se jim rozjednou servery. Chodím do práce a mám i jiné povinnosti. Samozřejmě chápu, že ne vždycky všechno vyjde a že je to asi velký nápor na GOG servery, nicméně když už dělám nějákou velkou akci, tak musím počítat s vysokým náporem a pokusit se zavést opatření, aby vše fungovalo, tak jak má.
  • ucho
    ale nebyl, a tu půlsekundovou nabídku během toho maratonu bych opravdu nepočítal.
    5 dolarů je v současnosti nejnižší cena...
  • michelangelocz
    PROMO ENDS IN:01 DAYS :20 HRS :05 MIN :30 SEC - Jakoby nestacilo, ze je to zadarmo, ono by to chtelo jeste ke vsemu HNED TED co? ...
  • a taky buginy a občas i kedlubny *7*
  • toto jsou kvalitní slova *15*
  • uf: "je zdarma"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší