Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    nebyl
  • ten tam bol svojho casu tiez zadarmo
  • ucho
    stahování je pro děcka. *5*
  • Jedno gogu uznat musím. Při minulých slevach me dvě noci za sebou přinutili čekat na slevy do 2 rano, kde jsem nechal "jen"3 kila. No, asi ještě nakoupim na vánoce.
  • Takže ta druhá možnost to je. Aspoň máme jasno
  • XorxoxTalarius
    To je bohuzel pravda, prece jenom hry se tam v castych akcich daji sehnat za par dolaru a clovek si pak rika ze tohle jeste nema ve sbirce, tohle take ne ... a pak skonci s padesati hramy v knihovne *13*
  • Tve slzy jsou zabavne, plodne a osvezujici. Tva touha a potreba verit, ze jsem neci "alt" na Tiscali doslova katakonicka, vtipna, uderna a uboha. Prosim pokracuj, tvuj offtopic nas tu eruduje na uroven level 90, paladina, blood elfa, ktereho mas bezpochyby prave pusteneho na pozadi.
  • kdyby nekdo chtel tuhle fallout edici v nelimitovanem case a taky zadarmo, tak TPB ji tez nabizi *5*
  • Nějak se tam nejde zaregistrovat, maj to přetížené
  • ...kvalitné mindráky máš...
  • Jestli má někdo nějaký problém, tak jsi to spíš ty a tvé výše zmíněné fakenicky. Zakládat si pořád nové účty za účelem dělání ze sebe debila není zábava pro normálního člověka, ale pouze pro zoufalce, který nejspíš bude v reálném životě pořádná troska. Můžeš se s námi klidně podělit, co tak traumatizujícího se ti v dětství stalo. Uřízli ti pindíka rezavou pilou? Trambus ti přejel půlku hlavy, takže jsi znetvořený a můžeš žít pouze na internetu? Holky tě nechtěj, protože jsi ošklivé tlusté prase? Klidně to řekni, třeba se ti uleví a pak konečně začneš ve svém zbytečném životě dělat něco užitečného *3*
  • Bacha. Jakmile okusíš sílu GOGu, totálně tomu propadneš. Radši si to dvakrát rozmysli :-).
  • Jack1947
    Konecne neco zdarma a pro vsechny. Tactis mam ze Score asi... treba si tuhle serii ted jiz treba i zaparim.
  • kejo
    dik, cez GOG som este nic nekupoval...
  • Ty vole, a jak to poznáš? Koullle nelžou?
  • No však...
  • Já si Znicujici Pravdu připustím maximálně tak do detroll scriptu :D
  • Ja smocil a odnes sem si z toho syfla.......F3 uz se nedotknu ani nasadou od kostete
  • Je videt, ze mas s temito uzivateli nejaky problem. Ublizili ti? Ponizili te? Dle tvych prispevku nicmene soudim, ze to neni az tak tezke... jsi skutene politovanihodny lidsky odpad a tragicka ukazka silenosti mlade generace. Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto rozdrtila.
  • já dal magic box a septerra core za 1.7 tedy 70% sleva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit