Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě dokážeme ocenit výhody, které Steam oproti free-DRM přináší. Zvlášť, když máš víc strojů.
  • x_ander
    Ach jo, tohle mě tak štve. Jako Fallouty už samozřejmě přidané do knihovny mám, takže se mě to až tak netýká, ale zrovna tyhle hry jsou výkladní skříní GoGu a v katalogu budou chybět - vždyť vedle těch Baldurů apod. je právě Fallout hra, která bezezbytku splňuje pojem good old game. Doufám, že Bethesda nebude prudit a nechá ty hry tam.

    A zrovna ta XIII mi loni utekla, což mě štve doteď a pořád doufám, že se tam jednou vrátí.
  • ale je to v češtine a všetky 3 kúsky.:)
  • tonnymontana
    paradni novinka:) moc diky games.cz bez vas bych o tohle prisel:) uz stahuju a asi tam i neco koupim jako vdek za tyhle free pecky
  • JezboX
    Na Madbrahmin http://madbrahmin.cz/ *3*
  • Nejdříve píšeš, že s GOG nemáš zkušenosti, pak následně říkáš, že je to seriózní podnik, tak jak to tedy je?
  • elven legacy, spellcross
  • A stejně je válcuje DRM Steam, protože pc ovečky.
  • podporil jsem herni prumysl, kdyz uz jsem tam byl kvuli falloutum, tak jsem nakoupil dalsich 12 her zadarmo *5*
  • Kde bych k těmhle verzím stáhl CZ...?
  • EARTH 2150 :) Tiež na svoju dobu viníkajúca stratégia. Tam to presúvanie jednotiek a surovín bola niekedy priam nutnosť.
  • Jack1947
    Tady jste se svymi konspiracemi podle me uplne vedle. Seriozni podnik jako Gog chodi na hrace jinak i bez techle vymagacskych sragorek... mimochodem ve vetsine her diky duvtipu na mobilu lze hrat aniz bys i platil. *3*
  • "Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer," GOG write. "That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then."

    Basically, get over to GOG, "buy" the three games, and you'll be able to access them from your library even after they're removed from sale. Sure, you will then own Fallout: Tactics, but that's a small sacrifice to get a free copy of the two good early Fallout games.


    Zdroj: PC Gamer UK
  • Interplay prichazi se zacatkem noveho roku o prava na stare dily Falloutu, ktere prevezme Bethesda... a pokud se nedomluvi s distributory jako je GOG, budou muset tu digitalni distribuci stahnout z prodeje, coz ale pro aktualni vlastniky problem neni, protoze sice jiz nepujde zakoupit, ale ke stazeni bude stale, stejne tak jako se z jejich katalogu odstranila XIII (komiksova strilecka z prvnich let po mileniu), ale hraci co ji tehdy koupili ji stale mohou stahovat

    nejspis proto to nabizi zdarma, za mesic to treba uz k zakoupeni nebude
  • prvni Fallout a Empire Earth byly zdarma na gogu uz pred lety a nikomu to z uctu nemazali
  • ucho
    tak dawn of war přidáno na příští rok do TODO listu
  • spis mi to pripomnelo hrani na tabletu, vsechno se tvari jako free to play, Hry zadarmo apod. a kdyz to nainstalujes, tak te to potom pomalu ani nepusti z hlavniho menu do hry bez zakoupeni nejakych zlatych minci apod.
  • cele to funguje jako trgansakce za 0.00 USD
  • Já myslel starou verzi, ne ten remake *4*
  • pff, takové konzolové praktiky *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit