Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Uprimne musim rict ze kdyz si mam koupit nejakou starsi hru, tak radsi sahnu po GOGu nez po Steamu.
    Napriklad ted obe dve sluzby nabizeji obri mnozstvi Star Wars her, a uz ted vim ze je koupim vsechny a ze je koupim na GOGu. Prece jenom kdyz mi hra nebude fungovat, nebo s ni budu mit problemy, tak mi GOG vrati penize. Kdezto na Steamu mam proste smulu.
    Navic mam u Steamu pocit ze jaksi neresi v jakem stavu hra je a jestli na mem systemu pojede, kdezto GOG ano.
  • navic hry na steamu jsou nekdy taky bez drm, spoustu z nich spustis i bez nej, treba terrarii
  • "na GOGu to mas bez DRM, na Steame mas DRM" - boze, vzpamatuj se. Na nejaky DRM uplne se*re pes a steam se vubec neda brat jako DRM.
  • Kedaro
    Zkouším AvP mulťák, moc lidí nechodilo, protože to bylo v uzavřeném testování, tak zkusím teď.
  • Jacku, ty jsi opravdu čím dál vetší pitomec. Protože jsi si nikdy nic nekoupil, znamená, že steam je něco špatnýho?
  • Asharak
    U hrabání peněz na prvním místě. *2*
  • Asharak
    Bez klienta si MP přes GOG nezahraješ ;)
  • mne ano, ale na gmaili mi to hodilo do zalozky reklamy
  • Ale na GOGu to mas bez DRM, na Steame mas DRM a musis ten Steam aj pouzit.. sice osobne tiez nevlastnim nic na GOGu, len na Steame tak stale vidim dovod, preco ludia radsej kupuju na GOGu. Osobne by som tam tiez kupoval, keby tam vydavali aj nove hry a nie len vacsinou tie stare. Aj ked sa to uz postupne lepsi.. vid Zaklinac 3.
  • A jak skončil steam?
  • schválně, co myslíš? *7*
  • Přesně, jen ať to nemá deítky milionů aktivniích uživatelů a jen ať to nepatří k nejpoužívanějším programům vůbec *7*
  • Lukyz
    Určitě to prubnu kvůli patchům na třetího Zaklínače, protože stahovat je ručně bude ze začátku pěkný opruz. BTW přišel Vám někomu email s odkazem na stáhnutí klienta? U mě zatím nic...
  • Jack1947
    Snad to neskončí jak Steam...
  • XorxoxTalarius
    Takze z popisku to chapu dobre ze kdyz ja mam treba Earth 2140 a muj kamarad ma Earth 2140. Tak si muzeme spolu zahrat multiplayer, kterej je normalne bezi jenom pod DOSem? :D
  • alladjex
    Rozhovor do Levelu je výborný nápad. Za ten bych se moc přimlouval.
  • Na strance pisou ze jedna z featur budou achievementy (ne ze by me to nejak extra bralo) ale zajimalo by me jestli je budou pridavat i do starych her, to neni tirivalni zalezitost, jak to budou delat? Udelejte s nima rozhovor do levelu nebo neco.
  • Držím jim palce, kdyby se to stalo trochu víc masovou záležitostí, klidně bych pak Galaxy považoval za svou primární herní knihovnu.
  • Ještě více tříštit svoji herní knihovnu, když 99% už mám na Steamu? Ne, děkuji.
  • "Nejdůležitější ovšem je, že GOG Galaxy je (zatím) věrná základní myšlence celého serveru a instalace klienta tedy nutná."
    JE nutná a nebo NENÍ nutná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit