Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, přátelé, já vám děkuji, že jsem tu mohl s vámi strávit příjemný večer klábosením o tom, jak se GOGu sekaj servery a že sehnat free hru prostě nejde, navíc v až překvapivě (na to, že jsme na games.cz) klidném a nekonfliktním duchu :) snad se nám to zase někdy zadaří :D

    brou...
  • ucho
    http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1qjevg/gog_fall_insomnia_megathread_limited_quantity
  • Nevím co dřív, NEVÍM CO DŘÍV ! *8*
  • System Shock 2 konec, nyní Don't Starve!
    • fakt intenzivně přemejšlím, jestli tu hru chci, nebo ne :D

      ale asi nekoupím, přece jen tam těch her má bejt stovka a já jich mám dost ve wishlistu, tuhle ovšem nee... a nemůžu zas všecko kapesný vyplácat na prvních dvacet her ;)
    • Tvl..já čuměl a šok"mě utekl před očima *1*
  • díky bohu teď za tu předraženou Omertu, aspoň jsem si stihnul ohřát večeři :D
    • mdkGT
      hlavne aby to tam Omerta nezasekla na moc dlouho, money must flow *15*
    • Kéž bych to věděl. Potřebuju si odskočit do koupelny :D
      • nekromant33
        jack keane, muzes se jit umejt :D
      • no jo, po slevě 80 % za to furt chtít 8 doláčů, když to ani není moc dobrá hra... hned jsem věděl, že musím startovat ke sporáku :D
  • Znovu apeluji na redakci games.cz. Začnete dávat dohromady tým schopných moderátorů, jinak vám sem za chvilku kvůli podobným dementum nebude nikdo chodit. S temihle lidmi to po dobrém nejde, dokud budou mít šanci budou stránce škodit.
    • mdkGT
      Ja se hlasim na post moderatora, uz mam nalesteny ban hammer.
      • Jack1947
        Nepomuze, permanetni ban ani mac kazdy trochu internetem zbehly zna, ruzne servery umi menit proxy atp... leda je banovat, jak na bezicim pasu , jenze pochybuji ze by to mel nekdo jako denni cinnost. *7*
        • mdkGT
          Nebo by stacilo zavest povinne registrace v diskusich.
          • Jack1947
            No to pochybuji, tahle vysada uz by byla neco vic. Games tiscali je stale web pro "vsechny".
            Znicujici pravda: Nůůda, sve uz jsem napsal, ty nestojis za nic jen za stejne plochou reakci jak ti ostatne siris, si komicka vsuvka to ti neberu. Ja sve napsal, ted uz neni rada na tobe. *15*
            • Clovek, co ma problemy s udrzenim topicu v diskuzi bude vyucovat, jak je nekdo nudny nebo komicky. Jsi nazorna ukazka toho, proc zdejsi diskuze upadaji. Vzbud se a prestan se tu ztrapnovat. Prospeje ti take obcas vyjit ven :)
          • celoush
            a nebo když už tak propagují přes flashky openID, tak jej využít a povolit diskutovat jen těm, co mají ověřenou adresu poštou (i třeba pod nicky).
            • celoush
              Znicujici Pravda: No tak nadávky fakt nemám náladu číst. Když začneš rozdělovat lidi na kategorii my a oni, stáváš se automaticky členem kategorie oni! (Solomon Short) Jestli si někdy někde viděl nějakou komunitu teplých, směšných a hipsterských předmaturitních hráčů, tak si se jim zdárně zařadil po bok. Sbohem *5*
              • Reakce na příspěvek:

                Velmi tragicka reakce. Absolutne me nezajima tve sbohem, ani ve tvem poslednim (kolikatem uz?) prispevku jsi se nedokazal vratit na puvodni tema. Politovanihodne. Nicmene jsem rad, ze odchazis. Diskuze tu bude pouze lepsi, bez individua jako jsi ty.
            • celoush
              Znicujici Pravda: Takže ty vlastně říkáš: "Poslechněte slova má, která jsou jedinou pravdou o tom, jak se mají hry prodávat, protože jste teplí, směšní a hipsteři a recenze, co si čtete jsou jen od sedmi do desíti."
              Ano, takovým názorům budou hráči určitě naslouchat *1*

              Tím končím debatu s tebou a jen prosím mi neříkej mladíku... podle reakcí si myslím, že patříš buď do generace mladší nebo si ještě intelektuálně ze svého radikalismu nevyrostl, což je snad ještě horší.
              • Reakce na příspěvek:

                Je absolutne irelevantni co ty koncis a s kym, nebo co pozadujes aby nebylo rikano. Muj milej zlatej mladence, jednou si tu pravdu uvedomis. Vetsinou to byva s vekem. Jelikoz tak tupe stvoreni jako ty je pomerne vzacne, potvrzuje to moji teorii o tom, ze jsi skutecne, ale opravdu skutecne velmi mlady uzivatel teto stranky.
            • celoush
              Znicujici Pravda: Už jsem se bál, že mne nenazveš hipsterem *1* Ale jo, přesvědčil jsem se, že chceš něčeho dosáhnout, ale vlastně ani nevíš jak. Vím, že se ti nelíbí, že ti vnucují "jejich" prodejní model, takže jim chceš vnutit ten svůj, na což každej s nadšením čeká.

              Jinak zkus se dneska obléct do saka, vyraž do Národního divadla a na pokladně jim řekni, že jim zaplatíš, až to skončíš a ty se rozhodneš, zda se ti líbilo.... a zkus je i ostatní přesvědčit, že máš pravdu, že takto by měli prodávat lístky. Pak sem napiš, jak si dopadl *3* Protože pak mi skutečně dokážeš, že hodláš za svůj názor bojovat a ne jen anonymně kecat.
              • Reakce na příspěvek:

                Podivej se, mladiku, kdyz jdu do Narodniho divadla, jdu obvykle na hru, ktera je DESITKY let proverena hranim, hercema, reakcema a uz jen skutecnosti, ze se hraje v Narodnim divadle. Tudiz kdyz si kupuju takovy listek, vim, do ceho jdu. Jestli si myslis, ze za to same provereni se daji povazovat recenze na stupnici od 7-10 nebo hipsterovske, smesne, teple reakce hracu pred maturitou, jsi na obrovskem, totalnim, katastrofickem omylu. Vzbud se.
            • celoush
              Budeš se divit, ale o tebe mi vůbec nejde. Pro mne si exot, který se snaží ostatním vsugerovat vlastní názory jako jediné správné.
              • Reakce na příspěvek:

                A pro me jsi hipster, ktery se snazi nepochopit jedinou moznou variantu jak se vyhnout placeni za zajice v pytli. Cas a zkusenost ti pomuze pochopit, do te doby se zdrz komentovani nebo se vice venuj jak strukturovat a podavat argumenty. Zacinas byt dojemny a mirne nudny.
            • To si vazne myslis, ze by me zastavilo v sireni znicujici pravdy? Jsi legracni, velmi, velmi legracni :)
          • To je dojemne jak se tu lestite sva prirozeni a snazite se dokazat svuj alpha-status, nicmene opet nemluvite k tematu a jen placate blbosti. Zamyslete se a prestante tu zasirat diskuze vasema pocitama o trollech. Vede se tu normalni drava diskuze.
            • mdkGT
              Ja na tebe reagovat nebudu, nestojis za tu namahu, tak se ani nesnaz.
              • Reakce na příspěvek:

                No to vidim, jak nereagujes, ty hvezdo. Lol.
          • Předně tak
    • Opet apeluji, aby lide zacali psat k diskuzi a k problemu co se tu resi. Tve ubohe papouskovani do trollu a schazovani cele teto pomerne vyznamne a bohate diskuze k nicemu nevede. Pokud mas argumenty, ktere vyjadruji nesouhlas s tim, co nekdo napsal, napis je. Pokud chces vyjadrit nazor obecne na dany problem, vyjadri ho. Prestan krakat nesmysly o trollech, kdyz se tu vede normalni, zdrava a drava diskuze.
    • Jinak tohle je očividně GGG mrknete na IP
      • mdkGT
        Grinding Gear Games?
  • Pro změnu error 500 u volného I Have No Mouth :)
  • 700ks Neverwinter Nights 2 complete za necelou minutu pryc....je to fofr :)
    • mdkGT
      koupil bych si ho taky, kdybych ho uz nemel na GOG koupeny :)
  • U těch free her ani pomalu nestihnu přečíst co to bylo *15*
  • mdkGT
    skoda ze ty slevy necislujou, abych vedel kolik jeste zbyva her do konce akce
    • ucho
      už jsme ve třetině. asi se to zvládne rychle, pokud tam nedají něco, co to zastaví.
      • mdkGT
        nebo neshori servery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit