Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, tak ta omerta za free tam vydrzela celou jednu vterinu :-D
    • to jo, to byl fakt mazec...
      • No hned jak se překlopila ta hra tak jsem klepl na buy a ono nic, hned vzápětí znovu a už mi to hlásilo, že je vyprodáno. Jestli to takhle bude i příště tak nemám šanci :-).
        • jo, je potřeba fakt čekat na tý stránce s kurzorem na tlačítko, když mizej poslední kopie, a okamžitě kliknout, ať už naskočí cokoli :D ale zas nejsem mrcha, abych vyžral něco, co nechci, takže to tak hrotit nebudu...
          • mdkGT
            Takze na to kazdej klikne a pak se teprv rozhodne jestli to vubec chce, pekne v klidku, nic ho netlaci si to koupit.
            • mdkGT
              zadarmo je dobra
            • jo, jak píše chlapík nade mnou, byla komplet celá Omerta zadax, ale jen 20 kopií a ty zmizely asi tak za vteřinu a půl :D
            • mdkGT
              tam davaj i hry zadarmo?
            • no u těch zadarmo se ti to nejspíš rovnou přidá do knihovny, takže přemejšlet pak už nemá smysl :)
  • mdkGT
    No dopr.... ja cekam na Heroes 5 bundle a voni ho tam daj jako free tzn ze jsem bez sance *13* klidne bych ho za nejakou symbolickou castku vzal.
    • ucho
      dají to tam patrně i za peníze. už se tak stalo nejmíň u dvou her, co byly free.
  • Kr.Pa
    šílené !
  • Takže nás nalákali na limitovanou nabídku, kterou ale budou celou noc opakovat! :-D
    • ucho
      The deal will run from now until we're out of "stock" of games for the sale, and games may show up more than once.
      • Moje chyba. Tohle mi uniklo :-). Alespoň vím, že nic novýho tam už nepříjde a jdu si dát v klidu večeři :-).
      • Jack1947
        Takze brzy. *3*
    • taky mě to napadlo, že tohle bude ta "insomnie" - budeš se celou noc snažit konečně si nakliknout nějakou hru free :D
      • Jack1947
        Vysvetlovalo by mnohe...
      • mdkGT
        jsem pro, ve 4 rano bych mel mozna sanci, jdu si uvarit kafe :)
    • Jack1947
      Neverending story...
  • presne tak. mam net rychly jak mizive promile populacie a two worlds sa mi mihlo 8 left a potom po kliku chybova hlaska
    to nema zmysel
    len cakat, co bude platene..
    • mdkGT
      zde rozhoduje vzdalenost/ping, sebemensi spozdeni nez maji treba v polsku, nebo kde vlastne ty servery lezi, znamena ze jsi temer bez sance
      • nekromant33
        zajimalo by me, jestli po akci zverejni nejaky statistiky, treba traffic
  • Inquisitor
    Tak Deus Ex tam taky moc nepobyl :)
  • teď jsem zvědavej na toho dragon commandera, po slevě furt přes dvacet babek... tady se to asi zpomalí
    • Ani ne čoveče *1*
      • to teda, střílej to tam ty lidi jak zběsilý :)
        • Janun
          To víš co je ve slevě, to se prodává :-) Ja si treba koupil Tomb raider 1,2,3 a ani nevim jestli se k tomu nekdy dostanu :-)
          • Jack1947
            Dekuji za odpoved, tudis tu zadna vyhoda neni to jsem potreboval vedet. *4*
        • Jack1947
          Neni to jak v klasicky aukci, bot a ... nebo to funguje jinak. *7*
          • chlape, já ti fakt nerozumím, co říkáš - není to nic osobního, ale popros ségru, ať to píše za tebe
            • Janun
              Ale tohle neni aukce. Kupuješ za penize(vetšinu) dokud dana hra neni vyprodana. Nektery hry sou zadarno, tak tam treba nekdo bota bude mit, ale u placeny hry je to asi zbytečný.
            • Jack1947
              Nic osobniho, ja segru ani bratra nemam. *3* Mel jsem na mysli jestli si tam muzou nahodit "bota" jako v jinych aukcich ... nebo tak neco aby to hazelo za ne.
  • Thorar
    To bude takhle po jedný hře? Nebo jsem slepej a je tam víc her než SS2? edit: ok když vidim jak rychle to mizí tak to asi bude po jednom, to by jinak nešlo stíhat :-)
    • Thorar nevykecávej se zde a hoď mi klíč od heartstone *2*
      • Thorar
        heh, no já ho nakonec asi zužitkuju :-)
  • Kr.Pa
    Vzdávám to, nemám na to nervy!
    • nekromant33
      když se free položky "flipnou" už s půlkou pryč, tak mě taky naskakuje žilka *1*
    • klídek, už se finišuje:)
  • mdkGT
    Ty freecka se nedaj stihnout. Ani s mojim klikacim super ultra turbo skillem.
    • Já jsem si zatím žádnýho nevšiml, brouzdám po netu a když se tam mrknu tak tam je zrovna hra za peníze :D
      • mdkGT
        to je tam vzdy jen par pikosekund
    • Diablo skill

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit