Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem na gogu od té doby, co dávali zdarma Fallout I, II a tactics. Gog je nejlepší herní obchod na netu. A to bez diskuze.
    • C-BEAM
      robíš mi radosť synu, zvýšim ti kapesné.
      • Dík táto. Btw nevíte někdo, proč vlastně tehdy museli Fallouty stáhnout? Vypršela gogu nějaká licence to prodávat? Pomatuju si, že narychlo vyhlásili tuto akci a po jejím konci to stáhli z prodeje.
        • Prave presla na jineho majitele, a snim nemaji smlouvu.
        • Humble bundle je taky občas dobrej, co si budem povídat
  • Ako je to sice fajn ale pride mi to ze tieto akcie, ako to uz bolo viac krat rozoberane, akurat devalvuju hodnotu hier. Nehovoriac o tom ze asi aj tento rok uz bude docela "chudobny" aj na steame. Vecsina uzivatelov uz asi vsetko ma, sak furt su nejake zlavy a akcie. A tak isto gog docela skoro zacal, ak to teda ma byt vianocny alebo skor predvianocny vypredaj. Ak nie tak som docela zvedavy co ponuknu na vianoce.
    • Ehm, uvědomuješ si, že většina nabídky GOGu jsou hry starší než 10 let, který by bez něj už dávno vůbec nebyly v prodeji? Takže asi tolik k devalvaci jejich hodnoty.
    • Jojo, taky se mi styska po casech, kdy sem kupoval 1 hru na ps1 za 2.000+,-
      POckat, nestyska *1*
    • Mart9
      Tak doufám, že žádné akce nikdy nevyužiješ.
  • Mart9
    Tak mě GOG taky dostal *4* Mount & Blade už jsem si nakliknul a sbíračka na Zaklínače právě začala.
  • Mam dotaz, nikdy sem na GOG nenakupoval ale předpokládám že většina her co tam koupim bude na toho jejich klienta že jo? Já bych radši na Steam totiž.
    • Dolero
      GOG žádného klienta nemá... Hry, které tam koupíš, se ti akorát objeví v knihovně na webu a odtamtud to můžeš stáhnout. Nemá to žádnou DRM ochranu a není to omezováno potřebou "být on" jako Steam. Celkově má GoG pro uživatele mnohem více výhod než Steam (a má lepší slevy) *4*

      PS: A pokud tu hru bys chtěl na Steam, tak si ji samozřejmě na Steamu můžeš přidat do knihovny...
      • Teda ak to spravne chapem co pises tak uz kupenu hru na Gogu mozem tak isto pridat aj do steamu ? Tak to by ma zaujimalo ako. Mam gog uz niekolko rokov a tak isto steam ale o tomto fakt neviem. Je mozne pridat si Zaklinaca 1 a 2 kupeneho na Steame tak isto do kniznice na gogu ale pokial viem tak to funguje len pre tieto dve hry. A zasa naopak Gog neponuka ziadne kluce pri nakupenych hrach, ktore by mohol uzivatel zadat do steam klienta.
        • Nevim, možná myslel že bych si ho musel koupit na Steamu a sice je to velká výhoda nemít DRM ochranu a klienty, ale já bych právě chtěl zaklínače mít ve Steamu, protože tam mam už jedničku.
          • Asi to myslel takhle https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2219-YDJV-5557
            • kostejnesmrtelny
              To je to, co říkal. Přidat do knihovny ;)
            • This will only add a shortcut to your game in the Steam client ..... ROFL .... takže k ničemu a rozhodně ne funkční jako synchronizace celého cloudu ;)
            • Dolero
              Jo, přesně tak *4*
    • Kozy
      Bohužel je to tak.
  • Zaklinac 2 zdarma ?

    2,39€

    JAKE ZDARMA PROC LZES
    • *15*
    • *15* *1*
    • Dolero
      Zaklínače dostaneš, pokud získáš speciální body (známky). Je to v článku napsané, stačí jej jen přečíst *4*
    • Ze sez blbej a slepej dohromady, za to on nemuze ...
      • ne on neni blbej. Blbej je ten zavadejici titulek od REDAKTORA. Ze zrovna na games se dockam takovyhle praseciny, to sem necekal.
        • Greenhorn
          V čem je závádějící ty prasáku? *1* Zaklínač 2 zadarmo na GOGu je a v článku je přesně popsáno jak ho získat, tak nepruď *2*.
  • Zdarma???
    €17.67 *1*
    • A vo tom to je ... hele, nektery gamesky mam koupeny i 5x ... protoze to proste bylo za par fufni v nejakym balicku, kde bylo neco, co sem chtel. Samo prevazne stejne kupuju davno dohrany veci.
  • Kromě tohohle je ještě jedna super akce. Na stránce https://www.humblebundle.com/ si teď můžete koupit insurgency v bundlu s dalšíma dvěma hrama za pouhé 1 euro ( nebo můžete dát samozřejmě víc, je to na Vás), Po zakoupení dostante zdarma tři kopie Insurgency pro své přátelé a jakmile si je Vaši přátelé vyzvednou, tak ještě zdarma dostane hru Full Mojo Rampage. No za 1 euro docela fajn :-)
    • Nikdy jsem na Humblebundle nenakupoval, tak jsem tam skočil, zaplatil kreditkou a bez jakékoliv registrace, jen jsem zadal svůj mail.. Teď nevím, jak hry získám, protože mi žádný klíč ke steamu na mail nepřišel. Můžete mi někdo prosím poradit?
      • Dobrý, po pár minutách mi přišel další mail s kódama :) Jinak děkuju uživateli blazen27, Insurgency jsem si kámošema chtěl vždycky zahrát :)
        • Joo není zač...já Insurgency ani nechtěl..a dostal jsem ho hned čtyřikrát :-D Jsem to kupoval hlavně kvůli Teslovy :-)) ale tak kámoši měli radost...a třeba někdy až se budu hodně nudit..tak to zapařím :-)
      • Jack1947
        Řiká ti něco reedem key? takto si asi blbej že ses neregnul... jinak je tam redeem a přímo na steam ( tedy aspon u těch gifts).
      • Mart9
        Vždycky přijde odkaz na ten koupený bundle na email
    • No trochu to postrádá smysl , když už za jedno euro či 1.01 USD máš Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure a Always Sometimes Monsters i s nabídkou kolem Insurgency
      .....
      • Tak musej na tom šíleně prodělávat..si vem, že jsem za 1 euro měl 4 x Insurgency, Teslu, Monsters a ještě k tomu Full Mojo...nevím co z toho maj...z těch kopií toho Insurgency určitě reklamu..ale jestli ty slevy takhle půjdou dál..tak se všichni na vývoj her vyprdnou...a to z toho 1 eura jde ještě něco na charitu :-))
        • Bargud
          Pokud se to tam vývojáři rozhodnou nedat, tak tam ta hra nikdy v nabídce nebude (v tom balíku). Přesto pořád mohou mít hru třeba na Humble Store, Steamu atd. rozhodně není důvod se na to vyprdnout.
        • ucho
          Otázka je, co z toho budeš za týden ještě hrát...
  • Tohle na mě funguje. Konečně jsem se zaregistroval na GOG. *4*

    Díky za tip.
    • GoG je v tuto chvíli nejlepší digitální obchod s hrami. Žádné hloupé DRM ochrany a zatím se nestalo, že by nic nefungovalo (na rozdíl od Steamu, Uplay, Originu,... *4* )
      • The Longest Journey z GOGU mi běží dost špatně - crash na policejní stanici, na který nejde dát patch (naštěstí to jde obejít, jinou přístupovou cestou na stanici), padání po konci FMV sekvencí... chtělo to hodně googlování a ú prav .ini, než jsem to nastavil do funkčního stavu. Ale jinak mám s GOG taky jen dobrý zkušenosti.
        • a steamová verze TLJ tuhle chybu třeba nemá? řekl bych zase, že to je o hře, ne o obchodu
          • To nevím, Steamovou verzi jsem nehrál. Nechtěl jsem tím GOG hanit, jen jsem reagoval na: "...zatím se nestalo, že by nic nefungovalo (na rozdíl od Steamu, Uplay, Originu,... ) "
      • to urcite ne. Zadne DRM ochrany, lol. Ma to jejich instalator, kterej taky dela svoje prasecinky. Za to ze neco nefunguje s hrou nemuze a nikdy nemohl steam, ale hra sama. To ze hru spoustis pres steam neznamena ze poustis nejakej zahadnej exac z jinyho vesmiru, nybrz normalni exe. Steam slouzi pouze jako knihovna, kde tu hru vidis v seznamu, takze opravdu nevim v jaky alternatini realite muze za to ze hra nefunguje ona knihovna. Chtelo by to pouzivat mozek mozna.
        • Jiste, a proc ten exac bez toho steamu nefunguje? A proc se mi o single a zcela offline hry ten steam spousti? Asi jen tak pro pdel ... lol.

          Instalator gogu neni nic jinyho nez uplne normalni spustitelnej archiv.
        • *1* *1*
      • Jen by si mohli trochu umravnit ten jejich js web ... je to des a bes. Z 50% mi na tom FF zbuchne, od posledni upravy se nelognu (z ff).
        • Dolero
          Já si na web zvykl hned, ale někomu to vadí no... Já se těším na jejich online klient *4*
      • Souhlasím. Já ovšem nepoužívám ani Steam atd. Hry, které si koupím, okamžitě po instalaci crackuju. Např. u Skyrimu se mi tento přístup velmi vyplatil. GOG je první digitální obchod, který jsem si nainstaloval (drobnou výjimkou byl Origin kvůli BF3, ale ten šel rychle z PC pryč).
  • Připadám si jako asi jediný člověk na světě, který nedostal Zaklínače 2 zadarmo *3* Je snad v každé slevové akci v posledních letech...
    • Neboj, je nás víc :-D
  • To je tak milé. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit