Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna toto nema se socialnima serepeickama nic spolecneho. Oni te jen chtej donutit kazdy den kouknout do jejich obchodu na dalsi slevy, ktere tam asi budou tocit, protoze je pak vetsi sance ze se ti neco zalibi a koupis si to. A dostat za to hru zdarma je celkem prijemny bonus.
  • Bargud
    Pokud se to tam vývojáři rozhodnou nedat, tak tam ta hra nikdy v nabídce nebude (v tom balíku). Přesto pořád mohou mít hru třeba na Humble Store, Steamu atd. rozhodně není důvod se na to vyprdnout.
  • Bargud
    Pro mě rozhodně ano. Najdeš tam vše (a mnohem více), než co ti za peníze nabízí DLCčka u her.
    U nových zbraní a map počínaje, až dlouhými SP příběhy konče. Takže ano.
  • Bargud
    Ty si tady ukázal, že jsi víc než jen padlý na hlavu.
    A čísla zase vycucané z prstu...Jako v plno takových "inteligentních" komentářů.
  • To nevím, Steamovou verzi jsem nehrál. Nechtěl jsem tím GOG hanit, jen jsem reagoval na: "...zatím se nestalo, že by nic nefungovalo (na rozdíl od Steamu, Uplay, Originu,... ) "
  • a steamová verze TLJ tuhle chybu třeba nemá? řekl bych zase, že to je o hře, ne o obchodu
  • a bohužel se to nikdy nestane - většina velkejch vývojářů svoje hry dává jen na steam právě z toho důvodu, že steam JE drm...
  • Super, díky za info ;)
  • Je nás víc takových. GoG o této chybce ví a podle jejich vyjádření se ti sebrání známky zaregistrovalo, takže máme být bez obav.
    viz jejich FB a forum:
    (In some very rare cases the stamp you've collected today may not be displaying for you. It happens sometimes after logging out and logging in again. Don't be alarmed - it WAS registered, and it will show up eventually. Sorry for inconvenience.)
  • to uz radsi zvetseni pera, to se hodi vic. na kurvy a tak... *5*
  • To máš pravdu a za ušetřené peníze si můžeš potom koupit mozek. Ten se taky někdy hodí *5*
  • Ehm, uvědomuješ si, že většina nabídky GOGu jsou hry starší než 10 let, který by bez něj už dávno vůbec nebyly v prodeji? Takže asi tolik k devalvaci jejich hodnoty.
  • Někdo tu vymaštěnej rozhodně je. Ale Mart9 ne.
  • mab nie je warband, takze meh
  • Inquisitor
    Plus je tam často ve slevě za pár drobných.
  • Pro mě neni problém si hru jednou stáhnout a vypálit. Příště už ji pak rovnou nainstaluju a to i když náhodou nemám připojení k netu.

    Pokud tohle nebude někomu vyhovovat, pro toho tu bude ten klient, který bude stáhni a hraj. Dle mého naprosto optimální řešení.
  • Kontrolní dotaz: když se přihlásím na gog.com, seberu první ze sedmi známek pro získání Zaklínače, první pole se mi odfajfkne a odpočítává se čas do další. Vše tedy od pohledu v pořádku. Jakmile se ale odlognu a přihlásím později, fajfka zmizí a musím kliknout znovu. Vyzkoušeno na více PC a chová se to stejně. Teď tedy nevím, jestli můžu s klidem považovat první fajfku za "splněnou" nebo je někde na trase chyba?
  • GOG je super obchod, zasadne jeho hry nakupuji pres Zátoku. je to pohodlnejsi a rychlejsi *5* takovyhle slevy se vzdy hodi, kdyz mate hluboko do kapsy.
  • MikeiXX
    Zkusil jsem si jen tak spustit pár her offline a nebyl problém. A to, že se hry spouštějí přes klienta, mi je úplně šumafuk. Je to pohodlné, ať se Ti to líbí nebo ne.
    Já mám rád jak GOG, tak Steam, ale že bych vyloženě musel nějakou službu za něco hejtovat? To určitě ne. Není k tomu žádný hnidopišský důvod.
  • Jiste, a proc ten exac bez toho steamu nefunguje? A proc se mi o single a zcela offline hry ten steam spousti? Asi jen tak pro pdel ... lol.

    Instalator gogu neni nic jinyho nez uplne normalni spustitelnej archiv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit