Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem na gogu od té doby, co dávali zdarma Fallout I, II a tactics. Gog je nejlepší herní obchod na netu. A to bez diskuze.
    • C-BEAM
      robíš mi radosť synu, zvýšim ti kapesné.
      • Dík táto. Btw nevíte někdo, proč vlastně tehdy museli Fallouty stáhnout? Vypršela gogu nějaká licence to prodávat? Pomatuju si, že narychlo vyhlásili tuto akci a po jejím konci to stáhli z prodeje.
        • Prave presla na jineho majitele, a snim nemaji smlouvu.
        • Humble bundle je taky občas dobrej, co si budem povídat
  • Tohle na mě funguje. Konečně jsem se zaregistroval na GOG. *4*

    Díky za tip.
    • GoG je v tuto chvíli nejlepší digitální obchod s hrami. Žádné hloupé DRM ochrany a zatím se nestalo, že by nic nefungovalo (na rozdíl od Steamu, Uplay, Originu,... *4* )
      • The Longest Journey z GOGU mi běží dost špatně - crash na policejní stanici, na který nejde dát patch (naštěstí to jde obejít, jinou přístupovou cestou na stanici), padání po konci FMV sekvencí... chtělo to hodně googlování a ú prav .ini, než jsem to nastavil do funkčního stavu. Ale jinak mám s GOG taky jen dobrý zkušenosti.
        • a steamová verze TLJ tuhle chybu třeba nemá? řekl bych zase, že to je o hře, ne o obchodu
          • To nevím, Steamovou verzi jsem nehrál. Nechtěl jsem tím GOG hanit, jen jsem reagoval na: "...zatím se nestalo, že by nic nefungovalo (na rozdíl od Steamu, Uplay, Originu,... ) "
      • to urcite ne. Zadne DRM ochrany, lol. Ma to jejich instalator, kterej taky dela svoje prasecinky. Za to ze neco nefunguje s hrou nemuze a nikdy nemohl steam, ale hra sama. To ze hru spoustis pres steam neznamena ze poustis nejakej zahadnej exac z jinyho vesmiru, nybrz normalni exe. Steam slouzi pouze jako knihovna, kde tu hru vidis v seznamu, takze opravdu nevim v jaky alternatini realite muze za to ze hra nefunguje ona knihovna. Chtelo by to pouzivat mozek mozna.
        • Jiste, a proc ten exac bez toho steamu nefunguje? A proc se mi o single a zcela offline hry ten steam spousti? Asi jen tak pro pdel ... lol.

          Instalator gogu neni nic jinyho nez uplne normalni spustitelnej archiv.
        • *1* *1*
      • Jen by si mohli trochu umravnit ten jejich js web ... je to des a bes. Z 50% mi na tom FF zbuchne, od posledni upravy se nelognu (z ff).
        • Dolero
          Já si na web zvykl hned, ale někomu to vadí no... Já se těším na jejich online klient *4*
      • Souhlasím. Já ovšem nepoužívám ani Steam atd. Hry, které si koupím, okamžitě po instalaci crackuju. Např. u Skyrimu se mi tento přístup velmi vyplatil. GOG je první digitální obchod, který jsem si nainstaloval (drobnou výjimkou byl Origin kvůli BF3, ale ten šel rychle z PC pryč).
  • Mart9
    Tak mě GOG taky dostal *4* Mount & Blade už jsem si nakliknul a sbíračka na Zaklínače právě začala.
  • Dřív jsem kupoval výhradně na Steamu, ale pokud dnes mám možnost volby GOG/STEAM, vždy vyhraje GOG (a v mém případě mě nepřesvědčí ani sleva na Steamu). U nich to chce jen čas a rozšířit portfolio her. To může sice zabrat nějakej čas, ale věřim, že se to podaří. Politika GOGU je prostě lepší, tak to radši podpořim. Už se stalo i to, že něco co mám na Steamu sem si koupil i na GOG, protože je to prostě pohodlnější, stáhni a hraj.
    • celoush
      Já zase fandím Humble Store... dostaneš často možnost jak stáhnout DRM-Free, tak si nechat vygenerovat klíč na Steam.
    • MikeiXX
      A u Steamu to funguje jak? Naopak bych řekl, že tam funguje doslova stáhni a hraj. Na GOGu musíš stáhnout instalátor a pak až teprve instalovat.
      • Pro mě neni problém si hru jednou stáhnout a vypálit. Příště už ji pak rovnou nainstaluju a to i když náhodou nemám připojení k netu.

        Pokud tohle nebude někomu vyhovovat, pro toho tu bude ten klient, který bude stáhni a hraj. Dle mého naprosto optimální řešení.
      • A kdyz ti nahodou nefunguje net, tak se muze se steamem jit klouzat. Pripadne ti opatchujou hru tak uzasne, ze ti ji polovina zmizi ... lol. Nadto ti nebezi zadna smirovaci platforma, ktera by porad zjistovala kolikrat si kde klipnu, jak dlouho si na co cumel ...
        • MikeiXX
          Zkusil jsem si jen tak spustit pár her offline a nebyl problém. A to, že se hry spouštějí přes klienta, mi je úplně šumafuk. Je to pohodlné, ať se Ti to líbí nebo ne.
          Já mám rád jak GOG, tak Steam, ale že bych vyloženě musel nějakou službu za něco hejtovat? To určitě ne. Není k tomu žádný hnidopišský důvod.
  • Luxxo
    konecne je vo vypredaji aj Theme Hospital ...na tuto hru som pocul len samu chvalu tak som zvedavy :)
    • Inquisitor
      Doporučuju k tomu CorsixTH
      https://code.google.com/p/corsix-th/
      • Luxxo
        Diky :)
  • Vampire: The Masquerade - Redemption 2,40 evrí
    • má smysl tuhle hru dneska hrát? docela mě láká, ale hodně lidí mi řikalo že jsou dneska mnohem lepší alternativy a toho je už spíš dneska jako parodie... tak nevim
      • kaermorhen
        Nemá. Smysl to mělo tehdy, když nebylo tolik her. Ovšem Vampire: The Masquerade - Bloodlines má smysl i dnes.
  • To je tak milé. :)
  • Připadám si jako asi jediný člověk na světě, který nedostal Zaklínače 2 zadarmo *3* Je snad v každé slevové akci v posledních letech...
    • Neboj, je nás víc :-D
  • Kromě tohohle je ještě jedna super akce. Na stránce https://www.humblebundle.com/ si teď můžete koupit insurgency v bundlu s dalšíma dvěma hrama za pouhé 1 euro ( nebo můžete dát samozřejmě víc, je to na Vás), Po zakoupení dostante zdarma tři kopie Insurgency pro své přátelé a jakmile si je Vaši přátelé vyzvednou, tak ještě zdarma dostane hru Full Mojo Rampage. No za 1 euro docela fajn :-)
    • Nikdy jsem na Humblebundle nenakupoval, tak jsem tam skočil, zaplatil kreditkou a bez jakékoliv registrace, jen jsem zadal svůj mail.. Teď nevím, jak hry získám, protože mi žádný klíč ke steamu na mail nepřišel. Můžete mi někdo prosím poradit?
      • Dobrý, po pár minutách mi přišel další mail s kódama :) Jinak děkuju uživateli blazen27, Insurgency jsem si kámošema chtěl vždycky zahrát :)
        • Joo není zač...já Insurgency ani nechtěl..a dostal jsem ho hned čtyřikrát :-D Jsem to kupoval hlavně kvůli Teslovy :-)) ale tak kámoši měli radost...a třeba někdy až se budu hodně nudit..tak to zapařím :-)
      • Jack1947
        Řiká ti něco reedem key? takto si asi blbej že ses neregnul... jinak je tam redeem a přímo na steam ( tedy aspon u těch gifts).
      • Mart9
        Vždycky přijde odkaz na ten koupený bundle na email
    • No trochu to postrádá smysl , když už za jedno euro či 1.01 USD máš Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure a Always Sometimes Monsters i s nabídkou kolem Insurgency
      .....
      • Tak musej na tom šíleně prodělávat..si vem, že jsem za 1 euro měl 4 x Insurgency, Teslu, Monsters a ještě k tomu Full Mojo...nevím co z toho maj...z těch kopií toho Insurgency určitě reklamu..ale jestli ty slevy takhle půjdou dál..tak se všichni na vývoj her vyprdnou...a to z toho 1 eura jde ještě něco na charitu :-))
        • Bargud
          Pokud se to tam vývojáři rozhodnou nedat, tak tam ta hra nikdy v nabídce nebude (v tom balíku). Přesto pořád mohou mít hru třeba na Humble Store, Steamu atd. rozhodně není důvod se na to vyprdnout.
        • ucho
          Otázka je, co z toho budeš za týden ještě hrát...
  • Zdarma???
    €17.67 *1*
    • A vo tom to je ... hele, nektery gamesky mam koupeny i 5x ... protoze to proste bylo za par fufni v nejakym balicku, kde bylo neco, co sem chtel. Samo prevazne stejne kupuju davno dohrany veci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit