Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je všechno stračně fajn, ale .. KDE JE RECENZE NA DRAGON AGE INQUISITION ?
    • sleepless
      Vyjde, až to Aleš dohraje. Ostatně, hra vychází až 21. listopadu.
      • tak to ste trochu pozadu teda ...
        http://www.metacritic.com/game/playstation-4/dragon-age-inquisition
  • mab nie je warband, takze meh
  • GOG mám rád, sice tam nic nekupuji, ale všechny jeho hry stahuji z torrentů včetně aktuálních patchů. Totéž udělám i s The Witcher 3 - stejně jako 99% českých hráčů. Nejsem padlý na hlavu, abych platil za hru bez ochrany v digitální verzi, kterou mohu mít 1:1 zdarma.
    • Bargud
      Ty si tady ukázal, že jsi víc než jen padlý na hlavu.
      A čísla zase vycucané z prstu...Jako v plno takových "inteligentních" komentářů.
    • Dolero
      Nevím, kde jsi sebral těch 99 %, máš dosti přesné výpočty a údaje o hře, která vyjde až za 3 měsíce a 11 dní *3*
      Právě že za tu hru na GoGu platím, abych tam NEMĚL DRM. Takto si tu hru můžu volně nainstalovat na jakémkoliv PC bez nějakého hloupého potvrzování, když mi spadne net, tak pořád můžu hrát, žádné otravné achievementy a další tuny zbytečností... *4*
      • Jack1947
        Nojo, jenže když ta hra má ochranu a vyžaduje Steam tak bez Steamu nepojede nebo tam to tak není... stejnak pchf kvůli jedné hře mít několik programů.

        Takže asi tak jo no.
        • Na GOGu nejsou žádné hry vyžadující Steam, Origin nebo Uplay...
          • Jack1947
            Ok, ok jen jsem si nebyl jistý díky za info. + GOGU tedy.
    • Je to jen tvůj boj ...a disky.... Takové Bad Mojo nebo Wing Commander 4 , to bylo moje dětství , kdy jsem jen pokukoval ..... Dneska za 3 Eura /USD ber neber . Mne vyhovuje , když budu mít zálohu na GOG k dispozici ... narozdíl od nejistoty co předvádí Rockstar s GTA:SA na Steamu , a v čem se k tobě do budoucna přidám ;/
    • Až tam dají platy jako v USA tak proč to nekupovat, a ne 99% ale 99.9% :)
    • Jen si stahuj, ale beztak, že si ten typ, co pak po fórech breči, že na "bohem vyvolenou platformu" vývojáři kašlou a soustředí se na "zlé" konzole...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit