Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave presla na jineho majitele, a snim nemaji smlouvu.
  • A kdyz ti nahodou nefunguje net, tak se muze se steamem jit klouzat. Pripadne ti opatchujou hru tak uzasne, ze ti ji polovina zmizi ... lol. Nadto ti nebezi zadna smirovaci platforma, ktera by porad zjistovala kolikrat si kde klipnu, jak dlouho si na co cumel ...
  • Neboj, je nás víc :-D
  • celoush
    Já zase fandím Humble Store... dostaneš často možnost jak stáhnout DRM-Free, tak si nechat vygenerovat klíč na Steam.
  • MikeiXX
    A u Steamu to funguje jak? Naopak bych řekl, že tam funguje doslova stáhni a hraj. Na GOGu musíš stáhnout instalátor a pak až teprve instalovat.
  • Což o to, GOG taky bude mít klienta a věřim, že podobné vychytávky se tam taky v budoucnu třeba objeví. Steam je vymakanej, ale mě prostě vadí, že je vynucenej. I Steam by moh klidně nabízet tuhle možnost volby (stáhní hry bez/s klientem a s klientem se ti otevře více featur- Workshop, auto-update). Moc bych uvítal, aby se Valve vydalo timhle směřem ale možná to je jen zbožný přání...
  • Dřív jsem kupoval výhradně na Steamu, ale pokud dnes mám možnost volby GOG/STEAM, vždy vyhraje GOG (a v mém případě mě nepřesvědčí ani sleva na Steamu). U nich to chce jen čas a rozšířit portfolio her. To může sice zabrat nějakej čas, ale věřim, že se to podaří. Politika GOGU je prostě lepší, tak to radši podpořim. Už se stalo i to, že něco co mám na Steamu sem si koupil i na GOG, protože je to prostě pohodlnější, stáhni a hraj.
  • The Longest Journey z GOGU mi běží dost špatně - crash na policejní stanici, na který nejde dát patch (naštěstí to jde obejít, jinou přístupovou cestou na stanici), padání po konci FMV sekvencí... chtělo to hodně googlování a ú prav .ini, než jsem to nastavil do funkčního stavu. Ale jinak mám s GOG taky jen dobrý zkušenosti.
  • kostejnesmrtelny
    To je to, co říkal. Přidat do knihovny ;)
  • Greenhorn
    Steam a GOG se spíše doplňují, než aby si konkurovali. Na Steamu najdeš AAA hry, které na GOGu nejsou, co se starých titulů týče, tam je GOG bezkonkurenční. U Indie her je to tak 50/50, přičemž na Steamu najdeš kde jakou blbost, ale na GOGu prodávají pouze ty kvalitní tituly z indie scény.
  • Tam jsou snad komentáře a hodnocení, aby si člověk udělal obrázek, a pokud tam píšou, že onen mod nefunguje s modem A, B nebo Z a ty se pak divíš, tak je problém jinde.
  • Ne, kdyby to bylo podle STEAM mustru, tak je tam napsany neco jako "udelejte ve slevach denni utratu minimalne 10eur po dobu 10 dnu a dostanete se do slosovani kde 10 lidi vyhraje 10 her ze sveho seznamu prani."

    Tady jen klikas, tak co kua frflas? *7*
  • Tak to to je dobry pokus ako sa tam nechcene registrovat krasny boj konkurencie v priamom prenose nie dakujem . *12*
  • kaermorhen
    Nemá. Smysl to mělo tehdy, když nebylo tolik her. Ovšem Vampire: The Masquerade - Bloodlines má smysl i dnes.
  • Abychom byli objektivní : GOG především sháněl práva na vydavateli dávno zapomenuté klenoty z hlubin interaktivní zábavy a nebojí se tyto letitosti po doplnění o DOS box a autorun prodávat dnešním hráčům za plně budgetovou cenu na dnešní úrovni . Navíc na GOG.com jsou již v nabídce i aktuální herní hity s podmínkou "žádné DRM" ale cenovkou, která Steamu zdatně konkuruje :/
  • Humble bundle je taky občas dobrej, co si budem povídat
  • Workshop na Steamu pro tebe znamená kvalitní mody? To co je nejvíc potřeba tam často ani není, ale hlavně že je workshop přeplácanej kdejakou slátaninou od kdekoho která ani pořádně nefunguje nebo je nepoužitelná svou silnou nevyrovnaností - konkrétně mám na mysli třeba Skyrim workshop...
  • Sám sis odpověděl: GOG chválí hráči protože tam často nakoupí hry lacině a bez ochrany, vývojáři chválí naopak Steam protože si napakují šrajtofli. Co je na tom k nepochopení? Taky si chválím GOG, co chci to si tam koupím, co ne to prostě stáhnu, odmítám dát za hru 49 EUR...
  • Jack1947
    Ok, ok jen jsem si nebyl jistý díky za info. + GOGU tedy.
  • Na GOGu nejsou žádné hry vyžadující Steam, Origin nebo Uplay...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit