Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám v den, kdy GOG dosáhne svého zaslouženého úspěchu a porazí Steam, protože mě nezajímají nějaké workshopy, sociální kraviny, mulťáky, odznaky a všechny ostatní věci, které nesouvisí s tím, že si chci normálně zahrát singleplayerovou hru. Proto cokoliv jde, kupuju na gog či jiných službách, které nabízí hry bez zbytečných DRM.
  • Jack1947
    Fakt za 7kliknutí lol, toho pablba si nevšímej tomu nepříjde zadarmo nic. Každej den klikneš jednou takže už jen 6dnů brý.
  • *1* *1*
  • Jojo, taky se mi styska po casech, kdy sem kupoval 1 hru na ps1 za 2.000+,-
    POckat, nestyska *1*
  • Mart9
    Budu ho mít za pouhých 7 kliknutí. Pro normálně smýšlející lidi je to zadarmo. Ty si to zadarmo nezasloužíš.
  • C-BEAM
    robíš mi radosť synu, zvýšim ti kapesné.
  • budes ho mit zadarmo cestou jakou sem napsal? Ne, budes ho mit zaradmo za body, ktery si ziskal. Az to bude v titulku, tak pak teprve bude sedet. Ses vymastenej nebo to jenom delas? Bez diskuze zavadejici titulek, ale ne, objevi se mental co to zacne uplne smesne obhajovat.
  • má smysl tuhle hru dneska hrát? docela mě láká, ale hodně lidí mi řikalo že jsou dneska mnohem lepší alternativy a toho je už spíš dneska jako parodie... tak nevim
  • Asi to myslel takhle https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2219-YDJV-5557
  • to urcite ne. Zadne DRM ochrany, lol. Ma to jejich instalator, kterej taky dela svoje prasecinky. Za to ze neco nefunguje s hrou nemuze a nikdy nemohl steam, ale hra sama. To ze hru spoustis pres steam neznamena ze poustis nejakej zahadnej exac z jinyho vesmiru, nybrz normalni exe. Steam slouzi pouze jako knihovna, kde tu hru vidis v seznamu, takze opravdu nevim v jaky alternatini realite muze za to ze hra nefunguje ona knihovna. Chtelo by to pouzivat mozek mozna.
  • ne on neni blbej. Blbej je ten zavadejici titulek od REDAKTORA. Ze zrovna na games se dockam takovyhle praseciny, to sem necekal.
  • Mart9
    Já ho budu mít zadarmo, takže titulek sedí.
  • muze mi nekdo rict proc clanek ma zavadejici titulek? Az prijdu na gog, dam si zaklinace do kosiku za 0 euro, odkliknu to a prida se mi do knihovny, tak to bude ZE HO NABIZI ZADARMO. Neni to tak, tak PROC to je tak napsano v titulku? Abych otevrel onen clanek a zjistil ze to tak neni? Ahaaa.
  • Dobrý, po pár minutách mi přišel další mail s kódama :) Jinak děkuju uživateli blazen27, Insurgency jsem si kámošema chtěl vždycky zahrát :)
  • Jack1947
    Mount & Blade potěšilo i když nevím kdy to budu hrát... asi někdy bůhví kdy. Nejdříve novější hry a pak starší možná někdy. *7*
  • Nevim, možná myslel že bych si ho musel koupit na Steamu a sice je to velká výhoda nemít DRM ochranu a klienty, ale já bych právě chtěl zaklínače mít ve Steamu, protože tam mam už jedničku.
  • Jack1947
    Řiká ti něco reedem key? takto si asi blbej že ses neregnul... jinak je tam redeem a přímo na steam ( tedy aspon u těch gifts).
  • Mart9
    Vždycky přijde odkaz na ten koupený bundle na email
  • Mart9
    Tak doufám, že žádné akce nikdy nevyužiješ.
  • Já jsem na gogu od té doby, co dávali zdarma Fallout I, II a tactics. Gog je nejlepší herní obchod na netu. A to bez diskuze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit