Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi pekna grafika i zvuk.
  • ucho
    nikdy jsem ani jeden díl nehrál, takže wishlist a jsem zvědav.
  • Paul_cz
    Pěkný retro článek, takové by mohly být častěji. Např. pokaždé když na gogu vyjde podobná klasika :-).
  • Mopped
    A do prdele, to už je štědrý den?
  • Tak kua.... dojde Mick the Mage , nebo pockam na focus?
    • sleepless
      Vyvolavani musi byt kolektivni :)
      • MrSanta
        Už zapaluji svíce a chystám vyvolávací koutek.
        Škoda jenom, že nemám čas to hrát. Ten Skyrim je děsná potvora.
  • Kr.Pa
    Uroňme kapku nad zesnulím studiem Westwood. Aspoň že máme Petroglyph.
    • Pripojme Core Design,Psygnosis a Ultimate Play the Game. Najdete se prosim alespon dva. Jinak klidne zdechnete
  • Odulin
    Lands of Lori, Dungeon Masteri, Eye of Beholderi, Realms of Arkania, Elviry...good old times. *2*
    • plus bych připoměl dungeon keeper, je to už sice jiná sorta i období ale na gog.com ho nabízejí taky a za hubičku, už jsem odtamtud pár her koupil. Starý dobrý časy.
      • mam origos a ten pohode ide. i DK2 nema problem.
  • Paulcz
    spíše obdivuju firmy, které dávají své staré hry k dispozici zdarma na druhou stranu se zdá být logičtější utratit 100 kč za 10 her s hratelností, než vypláznout 1000 kř za BF3 nebo něco podobného :)
    • Oni jsou na GoG zdarma? Dyt se tam normalne plati
      • Jsou tam hry zdarma, ale zrovna LoL 1+2 prodavaj za 6$...
        • MrSanta
          No, ono i těch 5 nebo 10 dolarů se dá brát jako "zdarma". A hlavně je tam spousta špičkových titulů. Když jsem kupoval třeba Baldur's Gate 1 i s datáčem za 5 dolarů (byla zrovna akce), tak jsem měl pocit, že kradu *1*
  • Cosi
    První díl asi nevyšel v roce 2003, když: "druhý s podtitulem Guardians of Destiny z roku 1997" a " na ten třetí z roku 1999 by asi lidé, co kdysi pracovali pro Westwood, nejraději zapomněli. "
    • sleepless
      Preklep, opraveno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit