Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Spominajte maga a mag pride ;) Lands of Lore netreba nijako zlozito nastavovat, kedze posledna verzia (1.4) ScummVM by ju mala podporovat, slape totiz na rovnakom engine ako Legend of Kyrandia :)

    Ako majitel vsetkych troch dielov (prvy diel bohuzial len White Label), by som sice privital najma nepodareny treti diel (kedze ten sami nepodarilo nijako rozchodit), ale za tu cenu je to velmi fajn ponuka. Prvy diel je jasna volba. I ked si nemyslim, ze i vo svojej dobe by bol boh vie ako "casual". Ta hra nebola jednoducha. To skor kontroverzny druhy diel je vo svojej podstate "casual". Osobne sa mi druhy diel pacil (aspon vo svojej dobe) a co som ho hral pomerne nedavno, stale to nebolo zle. I ked samozrejme graficky zostarol o mnoho horsie ako jednotka. Ale to uz je osud prvych 3D enginov a digitalizacie hereckeho obsadenia v nizkom rozliseni :)

    Pri Lands of Lore by ma zaujimala jedna jedina vec, ci skutocne islo o rovnaky svet v akom sa odohravali Kyrandie... Naznaky by tu boli. Ach jo, to boli casy. No nic, idem cakat na Legend of Grimrock :)
    • skaven123
      Legend of Grimrock je uz alfa *3*
  • Odulin
    Lands of Lori, Dungeon Masteri, Eye of Beholderi, Realms of Arkania, Elviry...good old times. *2*
    • plus bych připoměl dungeon keeper, je to už sice jiná sorta i období ale na gog.com ho nabízejí taky a za hubičku, už jsem odtamtud pár her koupil. Starý dobrý časy.
      • mam origos a ten pohode ide. i DK2 nema problem.
  • Paul_cz
    Pěkný retro článek, takové by mohly být častěji. Např. pokaždé když na gogu vyjde podobná klasika :-).
  • Jo jo LoL byla vynikající hra, ale každopádně jak někdo psal podemnou - Ishar III je pro mě srdcovka, ostatně bral bych remake celý serie Ishar... Taktéž Menzoberranzan, ačkoli obecně zatracovaná hra...
  • ucho
    nikdy jsem ani jeden díl nehrál, takže wishlist a jsem zvědav.
  • velmi pekna grafika i zvuk.
  • Paulcz
    spíše obdivuju firmy, které dávají své staré hry k dispozici zdarma na druhou stranu se zdá být logičtější utratit 100 kč za 10 her s hratelností, než vypláznout 1000 kř za BF3 nebo něco podobného :)
    • Oni jsou na GoG zdarma? Dyt se tam normalne plati
      • Jsou tam hry zdarma, ale zrovna LoL 1+2 prodavaj za 6$...
        • MrSanta
          No, ono i těch 5 nebo 10 dolarů se dá brát jako "zdarma". A hlavně je tam spousta špičkových titulů. Když jsem kupoval třeba Baldur's Gate 1 i s datáčem za 5 dolarů (byla zrovna akce), tak jsem měl pocit, že kradu *1*
  • Kr.Pa
    Uroňme kapku nad zesnulím studiem Westwood. Aspoň že máme Petroglyph.
    • Pripojme Core Design,Psygnosis a Ultimate Play the Game. Najdete se prosim alespon dva. Jinak klidne zdechnete
  • Mopped
    A do prdele, to už je štědrý den?
  • vzdycky jsem mel radsi ishary a ravenloft...to ale neznamena, ze bych lands of lore 2x nedohral :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit