Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já si jí stáhl ze steamu zadara asi před týdnem... jo občas tam jsou problémy s připojením (a co mě štve nejvíc tak mě to vykopne vždy když se mi dost daří) ale jinak parádní odreagovačka, stále si říkám, poslední kolo a jdu si lehnout a nějak to nejde :)
  • Ringwraith
    Tak jsem si to koupil na GMG.

    Bože, lituju, že ne na Steamu, protože Capsule je hrozná. Ale už jsem to rozchodit i přes nutnost milion ID a podobných volovin a hraje se to dobře.
  • Games trochu nešťastně recenzovali PS3 verzi a pak jsou z toho zmatky, protože si to lidi vztahují i na PC verzi. Měli recenzovat spíš tu, protože tu bude i mnohem víc PC hráčů než Pskářů...
    • Tak tam ale nemaj psat: "Hodnocení platí pro verze: PC, PlayStation 3, Xbox 360", a toto nejde ani moc brat jako recenze, i z traileru se da dozvedet o hre vic nez z tohoto clanku.
  • Tohle si teda GCI nezasloužilo. Problémy s připojením tam sice jsou docela výrazné ale samotné hraní je parádní. Jste tu recenzi radši mohli odsunout, než to půjde jak má. Teda doufám, že to dají do rychtyku.
  • http://www.greenmangaming.com
    Pujdou hry na steam ,kdyz si je koupim z ty stranky ? Nevsim jsem si neceho jako podpora na steam diky predem
    • Vodny
      Některé jsou Steam verze, jiné ne. Je to v popisku u každé hry. U ne-Steamových her má GMG vlastní aplikaci pro stahování - Capsule.
      • ok děkuju ti :)
  • firebug
    Jsem potencionalni kupujici a ac me cislo u recenze vystrasilo, tak samotny text to uvedl na pravou miru a clanek jako celek me od koupe neodradil. Asi si teda jeste najaky ten tyden pred koupi (PC verze) pockam, snad se to da jeste vice do richtigu a hracska komunita zatim nevymre... :-)
    • Vodny
      PC verzi můžeš koupit rovnou (šlape dobře), nebo spíš si měl koupit, když byla teď v akci na Steamu. Myslím ale, že je ve slevě i na Green Man Gaming.
  • To jste vsichni studenti ekonomky, ze se z tech cisilek muzete pokakat?
  • Otazka ma cenu to kupovat ? Mam spusta her na na steamu nerad bych zas koupil neco,kde objetuju jen par minut ..
    Jde mi o tyhle veci rychly pripojeni do hry .. Zadny vypadky mensi lagy .. DObra akce
    Kdo to hral a muze mi o tom neco vice rict byl bych rad :) dekuju
    Z pana recenzanta vypliva,ze tato hra je odpad .. ale vse neni nejlepsi první den :)
    • Stačí si přečíst diskuzi. Podle všeho je PC verze už slušně opravená, narozdíl od recenzovaný PS3 verze.
  • Pane autore jste blbec a nic víc :) tohle je můj první a poslední příspěvek na games.cz.. objektivnost z Vás úplně srší, jen tak dál.
    • Souhlasim. Nechce se mi ted o tom rozepisovat, mozna to ale udelam pozdeji. Tahle recenze je vylozene spatna. *3*
    • Veskoslav
      To jsme rádi, že se tu už více neukážeš.
    • ty jsi vetsi blbec aspon o 30%, btw. uz sis dnes lestil batmana?
      • Veskoslav
        A ty sis vzal prášky? Proč vždycky přijde šašek do diskuze a začne tu trolit....
        • Ty taky kazdymu hned pises originalni "uz sis vzal prasek?" jak jsem si všiml... :_) guru přes urážky .) vzhledem ktomu jak casto pises o praskach a urazis ostatni rekl bych ze snima prichazis dostyku asi nejvic ze vsech :) Taky tady s clovickem nesouhlasim, jsem naopak za recenzi moc rad.. pac je to fakt hovinko. Ale ty tve urazky jsou v podstate uplne na stejne urvni jako reakce Fj.
        • prvni prispevek tady na Games a hned vulgarni urazky recenzenta, bez argumentu apod. dostal stejnou minci...

          (jeho vyjadreni ti samozrejme nevadi, presto, ze s urazenim zacal on *5*, ty ses taky dobrej)
          • vulgarne urazky recenzenta? ved to su len fakty. moze byt snad recenznet normalny ked hento vyda a nehanbi sa za to?
          • Veskoslav
            Kdo říkal, že mi nevadí. Ale první, kdo tu začal psát něco o inteligenci jsi byl ty....(samozřejmě bez argumentů atd.:))
  • Abyste se z toho batmana nepo.rali, inteligenti *7*
    • Veskoslav
      Za to z tebe ta inteligence přímo číší.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit