Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Her je doslova po strop ? Tech mizernych urcite, ale ty dobre sem tam nejaka a ty vyborne, to je jedna dve rocne.

  • Derp_1337

    "Ne, opravdu se nemuselo ihned zaprášit po sběratelských edicích za 8 tisíc"

    Prodej sběratelských edicí nic neříká o kvalitě her. Sběratelky se kupují z jiných důvodů. (jestli nevíš proč, tak ti dám nápovědu: ty různé bonusové předměty, hezká krabice, atd.)

  • Morraw

    Joo, moc se těším. Ale četl jsem, že je to prý hodně krátké 😯

    Budu rád za Last of Us. Škoda, že na Forbidden West a Ragnarok si počkáme.

  • Corvus

    Za pár týdnů je tu Morááááles ;-)

  • Morraw

    Coo?? A já už jsem po Arkham Knight tak hladový. Spiderman byl bohužel taková jednohubka.

    Ale počkám si na více vypovídající recenze na steamu :)

  • Corvus

    Dám na svůj názor. 5/10 je přehnaný. vsadím se, že to bude klasická sedmičková záležitost. Jinak na Steamu a jiných médiích je nablito, jak zákon káže. Nechápu, co je za problém:

    1) Nikdo hru nikomu nevnucuje.
    2) Ne, opravdu se nemuselo ihned zaprášit po sběratelských edicích za 8 tisíc :-D

    3) REFUND asi nikomu nic neříká... 

    Nevidím žádný problém... nelíbí? Zažádám o vrácení peněz. Her je doslova po strop. Píšu z pohledu PC hráče, konzole mě nezajímají, ale ani tam nikdo nikoho nenutí, aby Gotham Knights kupoval. Stačí si počkat na verdikty netrpělivých hráčů a pak případně koupit nebo se porozhlédnout po něčem kvalitnějším. Všechno se strašně řeší...

  • Derp_1337

    A kde jsi nalezl ty výrazně lepší recenze? 😀


    Gamespot 4/10, PC Gamer 49% , IGN 5/10, Eurogamer 3/5 , atd.

    Nejlepší skóre jsem našel na Metacritic, ale ten téměř nikdo nebere jako zdroj hodnověrných informací.

  • verapohlova

    Světové recenze zatím výrazně lepší. Dám tomu šanci.

  • MalyZeli

    Se dalo čekat. Už od prvního gameplaye to vypadalo suše. Takovej propad ve všech ohledech ve srovnání s jakýmkoliv dílem Arkham série.

  • twicer

    Dneska se nenosí veřejně přiznat že si něco nezvládnul, je lepší mlžit, směřovat vinu jinam a hru vydat co nejdřív dokud otom průseru neví všichni a nezačne kobercový review bombing.

  • No, já mezitím pořád čekám na odpověď, jak za 30 FPS lock může Xbox Series S, jak se někdo nechal u této hry slyšet. Resp. OK, Series S není výkonný HW a že tam hra jeden na 30 FPS bych i pochopil, kdyby tomu vizuální stav odpovídal (leč to, že se nepřidá performance mode s osekanou grafikou i tak vidím jako lenost). Jak ale může nízký výkon S za to, že hra jede na 30 FPS i na 3x tak výkonném Series X, už nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit