Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Njevětší brainfuck je že nějaké DLC šlo/de mít z raptoru zdarma za odehrané body bahah. *1*
  • Já mluvil o hratelnosti. Jinak souhlas lore je vykrádačka a slátanina, ale přesto dohromady dává smysl. Spíš než Zaklínače vykradli Hru o trůny.
  • Tak, Zaklínačem se dost inspirovala už první Dragon Age, vůbec to byla taková slátanina Sapkowského, Tolkiena a Forgotten Realms - alespoň pokud jde o universum, lore atd. Bioware kdysi před lety zcela rezignovali na originalitu a dělají jen to, o čem vědí, že to bude sypat. Proto jejich hry posledních asi 10 let za moc nestojí.
  • první část před Skyholdem opravdu stojí za prd, je dlouhá a člověk moc nev, co má dělat, ale když se to vydrží, je to naprostá nálož! :)
  • DAO byl skvělý. DA2 jsem si i přes nedodělanost také užil, byla aspoň svá. Ale DAI je pro mě naprostý odpad. Vidím před sebou ten brainstorming v Bioware: Skyrim má úspěch, tak najmeme jeho leveldesignéry, a taky Dark Souls a The Witcher frčí, tak to taky na Dragon Age naroubujte. Výsledek? Jako kdyby pejsek a kočička vytvořili Frankensteina.
  • Morraw
    Myslím, že DA 2 mělo ve své době taky kladné hodnocení a ocenění a přitom podle hráču je považováno docela za odpad. Zde jak vidno sliby také nebyly naplněny, takže nelze očekávat zlepšení ani v následujících dílech. Holt se z toho stala série pro jinou herní skupinu. Snad tak nezprasí nový ME.
  • Pro mě největší zklamání za posledních 10 let. Od nechutně pohádkové grafiky, přes laciný mmo gameplay a politickou korektnost až ke generickým questům a totálnímu stereotypu po 4 hodinách. Nevím proč ale trochu jsem čekal něco víc jako DA Origins.
  • Asi bys byl zklamanej, nas zakaznik nas pan. Chovam se slusne a civilizovane, opice se ze me stava az tady:)
  • Taky to mám koupený asi měsíc.. To je k vzteku..
  • "GOTY edice Dragon Age: Inquisition se všemi DLC vyjde na začátku října"

    Díky, nechci.
  • CRYPT
    Hm to je dobry.... A ja pred 3 tydny kupoval zakladni verzi :(
  • Meznia
    Nightmare obtížnost tam ani není?
  • Keyz
    Bohužel ano :(

    Nutnost držet tlačítko sekání apod...
    Navíc to budování něčeho...To je prostě jako z C filmu. Ještě máš na svém hradě kde jsi pán super quest....Je tam mág a ten ti řekne něco jako: Jak je možné, že zde nemáte nějaké knihy? Běž je najít" No, a jaké mega borec máš quest aby jsi je našel....

    Zcela logicky je někdo různě poztrácel po hradě a jsou třeba u střechy apod *15*
  • nightborne
    Hele flashi, ve kterým krámu ty to děláš? Dal bych cokoliv být svědkem nějaký tvý debaty s nesouhlasícím zákazníkem *1* . A to prosím nemyslím jako provokaci, to říkám naprosto upřímně =)).
  • pff. běž slabé. Teď já. Běž do Lídlu ty Polifile a strč si do análu polskou klobásu, daleko zábavnější než sledovat červené stopy na mapě *15* *15* *15*

    Tomu říkám gameplay, sledovat červený zápach na mapě. Geniální *15*
  • A proc, me to je fuk co to je. nauc se psat jako clovek a ne jako iddiot co kazdej den snida internetovy stranky sypany blbosti a muzem se bavit.
  • Nějakej polskej shitfest je mi u p*dele ty weebovkej lízači p*delí, běž si honem koupit mangu a animu ať se z toho n*posereš nulo. *6*
  • bože děkuju, že se tu občas ještě najde někdo, kdo má rozumný názor!
  • ono to nemá stejné ovládání, bééééééééééé, oni posraali port, bééééééééééééééé. Vzpamatuj se chlape, vzmuž se a chovej se statečně ty padavko
  • komu pořád cpeš ten polský shitfest? Tady se bavíme o pořádných hrách a ne o hrách po holčičky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit