Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si to vygoogli ty nulo. *6*
  • Strč si to svoje Dragon´s Dogma někam d*prdele ty p*sranej weebo. Běž radši mastit candáta nad školačkama v tom tvým animu. *6*
  • Morraw
    No bez taktického režimu bych se obešel, ale to nemá ani stejné ovládání jako dvojka. Holt ten port totálně po*rali.
  • Když jsme u srovnávání tak Dragon´s Dogma > Witcher 3 o koňskou délku
  • komu to cpeš? To je typ příspěvku na blogýsek *15*
  • Keyz
    Ta hra je dělaná na netaktické hraní v netaktickém módu. Tedy na to si asi zvykneš.
    Taktický mód, to pouze komplikuje. To jsem během hraní zkoušel.
  • Nj, to je ten problém, ty porad jen srovnavas. Kdybys to nedelal, bylo by ti lip, a třeba by te bavily i hry které kvůli svoji zaprdenosti minulosti nedokazes prijmout takove jake jsou. Ale tva věc, klidne si bud v době před 20ti lety, když ti tam je dobře.
  • Gothic 2 sem hrál a považuji ho za jedno z nejlepších open world RPG ever, ale stejně mám Zaklínače 3 radši.

    Come at me bro. *5*
  • nightborne
    S tvým seznamem souhlasím - Gothiky miluju, dokonce i trojka mě kacířsky bavila, Morrowind pořád považuju za nejlepší hru, co kdy Bethesda spáchala, Risen mě též vcelku bavil. Pak ale nechápu, jak tě mohl nebavit Zaklínač, když vkus máme evidentně dost blízko =).
  • Nj..mantle..DA ho podporuje, a dost blbe..takze mozna proto
  • Morraw
    Tohle mi připomnělo, že mám se tam za čas chuť si Inquisition zahrát. Nevadí mi, že tam jsou generické questy, asi hloupý příběh, divné postavy atd. Láká mě na tom ten open world a budování Inkvizice. Bohužel mě zatím vždy odradilo hlavně ovládání soubojů. nepoužitelný taktický režim a ovládání celkově.
    Ale stáhnul jsem si teď ten trial a uvidím, jestli se něco změnilo a jestli dokážu ty nedostatky překousnout.(spíše ne)
  • projeď do konce Gothica II a budeš mi muset dát za pravdu, že je to po všech stránkách lepší hra. Schválně srovnávám Gothica II, protože ten má k Zaklínačovi nejblíž typem hry - single player, akční kombat, 3rd person view, otevřený svět.

    Jinak tento typ RPG (otevřený sandbox svět) mi obecně moc nesedí, protože se málokdy podaří udělat tak, aby ten svět nebyl nudný. Kvalitní RPG tohoto typu spočítám na prstech jedné ruky - Gothic I a II, Risen I, Morrowind. Víc mě nenapadá. Takže Witcher moc nemá konkurenci. Je určitě lepší než Oblivion a Skyrim.
  • Mě je mnohem víc líto člověka co nedokáže příjmout názor někoho jiného, ale je fajn máš nějaký žebříček kterým se můžeš řídit abys náhodou nemusel mít vlastní názor a mohl se považovat za "elitu"...
  • R9 - 290X :)
  • nightborne
    Chlape, dokážeš přenést přes srdce, že někoho prostě W3 opravdu, ale opravdu bavil a dostal do kolen? Pro mě je to jedna z top 5 all-time, no a =)? Taky to hned nepodsouvám každému, koho ta hra až tak nevzala =).
  • tak to je mi tě líto. Pro mě Zaklínač 3 není ani v TOP30.
    TOLIK titlů je mnohem lepší než Zaklínač

    většina her z tohoto seznamu je lepší než Witcher 3 (většinu z nich jsem dohrál), ten seznam se hodně shoduje s mým vkusem
    http://www.rpgcodex.net/content.php?id=9453

    a lepší je i spousta konzolových RPG - Phantasy Star IV, FInal Fantasy VI, Xenogears, Chrono Trigger, Chrono Cross, Earthbound, Secret of Mana, Star Ocean, Persona ....
  • tak zalezi na pocitaci, me hra automaticky nastavila mesh quality na high, takze o mastnych parukách jsme se dozvedel az z nejakych obrazku od lidi co měli zrejme slabsi nebo nedetekovatelny hardware.
  • Ba naopak angličtina mě láká a živí :) Takže tam problém nevidím...pokusím zvolit lepší nastvení, ale i přes to...proč to není v základu?Takové mastné paruky jsem ještě nikde neviděl :)
  • hele, vobejdo, jestli chces urazet tak cesky..weeb netusim co je..takze se to dost minulo účinkem. Priste napis třeba krreten, tomu rozumim, dekuji.
  • Jinak velky problém DA:I tady u nas v cechach je ten ze nevysla v cestine, tak se na ni dost rado kyda, pac plno lidi nerozumi ani slovo, na rozdil od Zaklinace, kterého si muze uzit i pepicek z horni dolni, diky vyborne cestine. Plno lidi to diky navalu textu vzdalo po par hodinách, a nasli si takzvane zachrany kruh v podobe generických ukolu a dalších nesmyslu které nejsou vůbec pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit