Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda jo, jeste jsem ani nezacal hrat svou deluxe a uz je tu goty.
  • Mě u W3 překvapilo že jsem splnil Q s vlkodlakem a pak jsem šel k chatce k čarodějce a v mobu co ji chtěl vypálit byla úplně stejná ženská. A příběhově to rozhodně stejná ženská nebyla.
    To bylo fakt divný.
  • Ristoro
    Řeknu ti takhle, jestli už jsi před Dragon Agem hrál Witchera, tak od toho moc nečekej. Witcher je téměř ve všech ohledech lepší hra.
  • Na druhou stranu příběhově se tam na začátku řeší politika a frakce mezi templáři, mágy a nově vzniklou frakcí inkvizicí, takže tady to schéma tě ze začátku otravovat nebude, postupem času to sklouzne do záchrany světa, na druhou stranu jak se tam objeví Morrigan, tak ty příběhové questy nejsou zase tak špatné a má to spád.

    Celkově ano, Dragon Age je na tom lépe neže W3, ale taky žádná sláva, ale rozhodně lepší příběh než má jednička
  • právě proto jsem měl rád DA2, kde toto schéma nebylo. Bylo na Bioware dost netypická hra, žádná záchrana světa, spíš komorní příběh uvnitř jednoho města. Bohužel u hráčů to propadlo, takže trojka zase sklouzla do klišé
  • rozhodně to nemá debilnější combat než Witcher 3 .)

    Navíc nejlepší combat rozhodně neměla jednička Dragon Age ale dvojka. Ten byl opravdu zábavný, trojka má takový trochu mmorpg combat, ale dají se dělat různé buildy, takže to je nakonec docela zábava.
  • Akční RPG je Dark Souls, Bloodborne je adrenalínová akce, ale to tam neřešíš, jen prostě žasneš nad atmosférou a hraješ a hraješ až dohraješ, tak to jedeš znova, čekal bys, že tam bude dost o ničem lore, když je to nový titul a ono ne, oni zase vymyslili fantastické lore.

    S tím baronem. Je to ožrala, takže silnou vůli nebude mít, ale předpokládejme, že mu Zaříkávač dal pod košili nějakou cetku, která zabrání Axie ho ovládnout.

    Příběhově ten Dragon Age na tom bude asi lépe, rozhodně to má zajímavější děj a děje se tam více věci, problém je klasické Bioware schéma, kde zase zachraňuješ svět proti jednomu velkému zlu.
  • Hra se mi nelíbila, a proto bych ji rozhodně doporučil.
  • Dragon age ma neskutecne debilni kombat. Rekl bych ze staci mackat X ale to bych te hre lichotil. To posrane X ani neni potreba mackat, staci to jednou zmacknout a vase parta automaticky zabije vsechno co ji stoji v ceste.
    Pokud se jedna o nejakeho tuheho bose pak musite i pouzivat ty 4 spelly co mate .. 4 posrane spelly protoze gamepad vic nezvladne, kdo je fanousek prviho dilu tak ruce pryc proboha !!
    A to sem hral na hard, uplne vidim tu masu casualu co hraje na easy a tech 100 hodin stravi v mikrospanku..
  • hlavní quest Witchera 3 mi přišel dost slabý. Půlku hry člověk strávil hledáním Ciri plněním ukolů, které se zdály nesmyslné. Například aby mi Krvavý baron řekl, kam šla Ciri, tak jsem musel najít jeho ženu a dceru v bažinách, jakoby nestačilo na něj použít Axii znamení. To samé ve městě, tuna questů připomínajících výplň a vatu než člověk našel Marigolda, který mu pak řekl, že Ciri odjela na Skellige, a tam další vyplň v podobě questů. Takže než člověk našel Ciri, 50 hodin v čudu a v podstatě se příběh nikam nehnul. A když se pak příběh rozjel, tak to bylo akorát o tom sestavit armádu a porazit Divoký hon. Docela velké zklamání a nuda. Nehledě na spousty nelogičností. Proč se například mágové nemohli teleportovat z Novigradu a tys jim musel pomoct uniknout na lodi atd?
    Další stovky questů byly jen nudná výplň - závody na koních, neustálé zaklínačské zakázky pořád dle jednoho mustru atd.

    BTW, Bloodborne je spíš akční hra než RPG, ne?
  • @Sir_Lobo,
    W1 mi právě vůbec nepřišel, že by měl jednotvárné prostředí. Byla tam ta první vesnice, pak Wyzima, pak močály, pak venkov a všude byli jiné potvory a jiné prostředí.
    Zatímco W3 měl jeden jednotvárný svět vyplněný pořád těma samýma questama. Hrozně mě časem začaly štvát questy, které používaly zaklínačské smysly. Prostě jsem nesnášel hledání červených šmouh v trávě, nepříšlo mi to zábavné.
    Loot ve W3 byl uplně k ničemu, člověk si vystačil se zaklínačskýma mečema i znameníma, všechno ostatní bylo haraburdí k ničemu atd.
  • Sr_Lobo
    A to ti teda W1 a W2 neprisel taky ze mel furt stejny prostredi ?
    Ono se toho na geografickym uzemi kery je podobny evrope zas tolik odlisnejch prostredi vycarovat neda. Leda kdyby tam foukli Zerikanii ale to by to bylo vyvoji jeste dalsi dva roky.
  • Dragon Age vs. Witcher 3 pro ty co nehráli jedno nebo druhé a nemají srovnání. Obě hry mě trvaly nějak podobně kolem 80 -100 hodin, takže myslím, že můžu srovnávat.

    Co má lepší Dragon Age: Combat, více informací o lore, více textu, lepší politiku, větší variabilitu prostředí, lepší skill tree, lepší RPG systém, lepší a přehlednější crafting, má "mother base", animace postav, A.I, daleko více dialogů mezi hlavními postavami(v tom je Witcher extra bídnej).

    Co má lepší Witcher 3: Grafiku, vedlejší questy(nenechte se zmást i Witcher 3 má dost repetativních questů), hlavní questy, svět(díky Sapkowskimu), hlavního hrdinu(díky Sapkowskimu), lepší postavy(díky Sapkowskimu), obrovský sandbox svět, krásné, dynamické počasí, cutscény, atmosféru, více mimo hlavní zábavy(Gwent, rvačky, závody na koních).

    Kde jsou na tom podobně: "Kvalita příběhu", jízda na koni, zvuky a dabing, inventář, armoring( vyloženě špatný u obou her, na jedné ruce u obou her bych spočítal povedený armoring).

    Co doporučuji: Bloodborne!
  • jakubc
    Hlavně se neptej tady, v doupěti DAI nenávisti... :-)

    Witcher 3 mě bavil po celou dobu cca stejně hodně, zato DAI mě v prvních 50 hodinách bavilo mnohem víc než ve zbytku (některé mapy jsem ani nakonec neprojel a dojel jsem jen příběhy postav a ten hlavní, což je řekněme hlavní linka), ale v těch prvních 50 hodinách mě taky bavila víc než Witcher 3. Ve výsledku velmi vyrovnaný souboj, i když hry jsou (totálně) jiné - obě ale mají spoustu přeskočitelného generického obsahu, takže pokud jsi inteligentní hráč, který si dokáže ze hry vzít to, co chce, neuděláš s DAI chybu.
  • Witchera 3 jsem dojel do konce, i když mě hra přestane bavit, tak se ji snažím dohrát, prostě se do toho nutím. Skellige mi přišlo stejné jako Velen - akorát tam bylo pár bílých kopců, ale jinak dost podobné - byly tam stejné potvory (topivci atd). Jediné co bylo trochu jiné byla tam cizí planeta na výletě s Avallachem. Prostě nevím proč, ale ten svět mi přišel všude stejný a nijak zvlášť zajímavý.
  • Sr_Lobo
    No to vcelku cucim ze ti prislo ve withcerovy vsechno stejny ... skoda zes to nedojel na skellige to bys to pak asi dotah do konce.
    Tady v DA teda budes mit "silnou" pribehovku obligatne o zachrane sveta jak je zvykem a mapy se ti budou menit rozlicne - jedna zelena jedna moda, v tretine map pak budes mit pisecny pouste. Ale jo vcelku by me zajimalo co clovek s tvojim vkusem (jak odhaduju) na to bude rikat no - nemyslim to samozrejme nijak urazlive.
  • PoE mě bavil, Witcher 3 mě bavil tak 40 hodin, pak mně ten svět začal nudit (W3 považuju za nejhoršího z trilogie). DA1 i DA2 mně obě bavily tak na stejno.

    Nevadí mi pár opakujících se generických questů, pokud tam bude silná hlavní příběhová linie, která to potáhne kupředu, a pokud ten svět bude variabilní. Problém Witchera 3 byl, že ten obrovský svět mi připadal všude stejný, jedna vesnice jako druhá, jeden les jako druhý, všude stejné barvy, stejné obličeje, stejné textury. Na minulých hrách od Bioware se mi líbilo, že měly různorodé lokace, třeba Kotor měl různé planety, z nichž každá byla uplně jiná. Toto mi ve Witcherovi chybělo.
  • mě vadilo jak je to brutálně repetitivní, prošel jsem komplet tak první čtyři mapy a bylo to jako bych prošel jednu 4x po sobě, hra působí dojmem, po 10 hodinách už člověk viděl vše co tam je a dalších 50h se to bude dokola už jen recyklovat, děkuju nechci
  • pche tenhle prujem ani zadarmo
  • Tak jestli te bavil W3 a PoE tak tenhle fail ani nehraj. Na origins se to nechyta ani trochu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit