Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáte někdo už podrobnější věci o vydání ?
  • Ach jo, musel jsem se ve videu vracet skoro na začátek, začal jsem se soustředit na hudbu místo na výklad... pořád jsem si říkal, je to ze zaklínače nebo není?
  • Doufam, ze combat nebude uplne stejny jako v predeslych dilech, ale vylepseny.
  • Samotný takový editor by mi bohatě stačil na zabití desítek hodin zábavy. Opravdu moc pěkné. Kdo někdy v takových editorech dělal, musí ocenit to, co ukázali.
  • smula dane. když vyjde tohle po deliverance už nikdo ani neštekne
    • walltar
      Úplně jiná hra ...
  • Video famózní... Když to tak vezmu, oni vlastně vezmou to dobrý z warbandu, vylepší grafiku, animace... Bože já to chci....
  • Ten engine je moc dobrý, jako amatérského grafika mě totálně nadchnula možnost vše dotvářet přímo v enginu, takové druhy enginu mají budoucnost, člověk se někde s tim nemusí štvát, speciálně pro lidi, kteří jsou zaměření více na grafiku a nerozumí programování a nebaví je ta technická stránka (jako já). Je naprosto skvělé mít možnost přímo věci v tom enginu upravovat tak, jak jsou na místě. To podle mě ulehčí hrozně práci a zvýší kvalitu.
  • Paulcz
    Pamatuju mod Polished landscapes, kterej z tý hrůzy udělal opravdu pěknou krajinu :)
  • calwin
    mne by vklude stačilo keby do tej hry zakomponovali viacej možností rozhodovania, riešení a ovplyvňovania jednotlivých lordov... viac možností prispôsobenia si hradu a niektoré otravné veci ako napríklad "plnenie" hradu vojakmi... toto som musel riešiť cez mód ktorý nebol zrovna dokonalý ale postačil... ovládnuť caladriu v celom jej rozsahu bolo v originálnej hre takmer nemožné...

    každopádne chlapci z taleworlds robia veľmi dobrú robotu a držím im palce... neraz som ich podporil a ak mašina vydá vklude podporím aj nadalej... nech sa orientujú na tú hratelnosť lebo M&B treba naozaj iba vykresať do dokonalosti... pre mňa je táto hra už aj bez toho zhmotnenou zábavou pri ktorej som strávil mega hodín (a to hlavne v singleplayeri)
  • matej.lesko.1
    ten southpark, 2x som precital BonerLord

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit