Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za zmínku stojí že tohle video vyšlo přesně dva roky od oznámení Bannerlordu- tak ať už to sakra vydaj. Editor konečně vypadá user friendly, je pěkný že ukázali mapy z Warbandu, takhle máme pěkný srovnání.
  • Asi není moc šance, že to vyjde letos že? *4*
    • Ty lajky jsou opravdu hezké ale já bych radši odpověď :D
      • Inquisitor
        Není :)
  • hm a jak poresi pocty jednotek...to aby clovek mel nejaky pocitac z NASA
    • A co ta strategie Total War nebo jak se to jmenuje. Taky je zde spousta jednotek v dobré grafice. Třeba zde bude podobně upravená AI, že se nebude jednat o jednotlivě myslící členy jako ve Warband, ale o hromadnou AI jednotlivých skupinek. No uvidíme... *4*
      • walltar
        To už by potom ale byla úplně jiná hra ...
    • walltar
      Ani v původním M&B nebyli počty jednotek nějak extrémní ... Takže prostě budeš mít zase posuvník, který si nastavíš podle toho jak silný máš počítač. Proč měnit něco co funguje?
      • no treba to byla jedna z veci ktera se mi nelibila...kdy mel clovek megaarmadu, ale bojvala stovka a to byla grafika pomerne zastarala. Ted je ta grafika na uplne jinem lvlu, ale vykon pocitacu se o tolik rozhodne nezlepsil.
        • Je pravda, že počet jednotek ve hře vs počet členů armády měl velký vliv na celou bitvu. S armádou 60 ti špičkově vycvičených vojáků se dala porazit armáda jakékoliv velikosti se strátou +- 5 vojáků. Což bylo trochu divné, ale na druhou stranu mě to bavilo, pač sem mohl drtit ohromné armády s hrstkou vycvičených jezdců. *5*
          • Já jsem to hrál stylem, že jsem verboval jenom jízdu a vylepšoval. Bez problému pak porazíš 2x větší armády...ale samozřejmě to musí být většina pěšáci.
            • Ten si občas pustím, je to masakr co se týče obtížnosti, ale AI se v bitkách často zvrhává na soutěž v hodu kamenem což mi trochu vadí, alespoň že u svých jednotek můžu vydat rozkaz pro boj na blízko. Ze začátku, než jsem zjistil co a jak, mi přišlo zvláštní, že při povelu k útoku na zteč se nikdo nehnal na nepřítele, ale všichni házeli kamení...
            • Zahraj si mod Brytenwalda...a uvidíme :) k elitním jednotkám, je tak dlouhá cesta, že když už nějaký máš, je jich tak málo, že to stejně nic neznamená...
            • Nejtežší bylo udržet se první 2 - 3 vlny kdy šla soupeřova elita, ale pokud měl stovky jednotek, tak většinu tvořila průměrná až podprůměrná síla. Takže pokud zvítězily vaše eltní jednotky vs jejich, tak už stačilo masakrovat vlny slabších - navíc s každou odraženou vlnou se zlepšoval poměr jednotek možných nasadit na bojiště. Nicméně nějaký mod měnil přes dodatečné menu skladbu jednotek ve vlnách, takže pokd mi jich šlo do boje např. 20 ze 100 mohl jsem přímo určit kdo půjde (např. 10 koní, 5 střelců, 5 šermířů) a nešlo to jen podle priority typu jako v základu kde pokud jsem měl 30 koní na první příčce, tak mi to dalo 20 koní a taktika byla ta tam.
        • walltar
          No já sem si stáhnul jeden jednoduchý mod přímo od vývojářů a nastavil sem si velikost bitev tak aby to stačilo na moje PC ... a měl jsem o dost víc než stovku. *3*

          A ono se taky dá docela dost dohnat LODem, lepším AI, a lepší optimalizací ... Ale nakonec pokud ti velikost bitev nebude stačit, tak vždycky můžeš hrát jinou hru, kde budou větší a lepší středověké bitvy. *1*
  • Hezky, hezky. Moc se mi libi ten detailni teren pobliz kamery. Akorat nechapu kde autor clanku vydedukoval ty pekne udelane postavy. Pockal jsem az do konce a z tech par letmych snimku bych si fakt netroufal hodnotit. *7*
    • I ty letmé snímky postav jsou oproti minulým dílům slušný posun vpřed. *4*
  • Inquisitor
    To bude zase strávených hodin nepraktickým a neúčelným způsobem :)
    • Time you enjoy wasting, is not wasted *2*
    • jo v ocich vymastenyho ignorantskyho obcana dnesni spolecnosti mozna. Ovsem chytrejsi clovek vi ze hrani samozrejme ma daleko do neprakticnosti a neucelnosti.
      • Má nervy v hajzlu *1*
      • God-of-War
        Dej si par facek, udělej nám tu laskavost. *3*
      • Sithard
        Tady ocividne nekdo nepochopil jistou narazku a udelal ze sebe akorat tak blba :)
      • Podle toho co jsi napsal si asi myslíš, že jsi zrovna ten "chytrejsi" a to že se někdo věnuje třeba jen hudbě zněj dělá "vymastenyho ignorantskyho obcana". Jsi akorát tím čím opovrhuješ.
      • wenceslaus
        Jemu by se líbilo , kdybychom šli všichni do prádelny a skládali tam ručníky !
        • Fanda trpaslíka to ocení *3*
          • KIMCID
            *3* *1*
  • Jen kvůli tomuhle uvažuju o novém železe. Času dost, ještě to chce nové Winy. *4*
    M&B:Warband s Floris modem mě pořád baví.
  • walltar
    Chci ... tohle chci. Sakra ať už to mají hotový. *1*
  • Skvělá středověká hra už se těším. MB: Warband byla skvělá.
    • ..a stále je *3*
      • tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit