Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZStz50e09WE&list=UUrRjmiSnavnY5GoxlS_Epjg&index=4&feature=plcp
  • Zdravim, kdo poradi? Mam aktualizace vsechny uroven A-29 B-13 a stale mi nejde otevrit dealership, pise to level - 0, licence apod jsou vyjete, penize mam take, jedine co je doufam ze mi nekdo poradi nebo pripadne technic. podpora :( budu rad za kazdou rad, driver PAUL ;)
  • Jak vypnout v GT5 tu vodící lajnu, popřípadě jde tam v "A serie" zavodech zvysit obtiznost?
    Option sem prolezl ale nikde neobjevil.... Díky
  • čus potřeboval bych poradit mě nebaví to dohrávat existuje nějaká metoda jak to všechno odemknout a byt zavodou ???
  • Mne se GT5 po novym updatu porad seka!!!Sekne se a pomuze jen vypnuti PS3... Je to hruza,vubec se to neda hrat!Ma nekdo podobnej problem..?
  • já bych potřeboval vědět jak se ve hře gran turismo 5 nastavuje úroveň poškození
  • Kolik je v gt5 priblizne trati ???
    • nic moc jich není pořád se opakujou,to co hraješ v Ačku tak v Béčku úplně to samé akorát tam je jedna změna *10* nehraješ ty ale počítač takže nic moc TAHLE HRA MĚ SKLAMALA *11*
  • http://www.youtube.com/watch?v=r_HJSJLL8_I TADY JE CELÉ VIDEO O TOM, JAKA JE AI MEZI GT5 A FORZA 3. Takže ať Tiscali pomlčí, že GT5 má horší ai než FORZA 3. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Musim rict, ze AI v GT5 me pekne s*re. To ze vedete a pocita do vas z niceho nic napali, cimz vas hodi do smyku a zavod je v pr... je vazne hruza. A nez me zacne nekdo obvinovat, mam PS3, na GT5 jsem se tesil, ale vubec me to nepresvedcilo. Nechapu, co na tom vyvoji trvalo 5 let. A od doby prologu se to spis zhorsilo. To ze chybi auta z poslednich let je docela smutny, oproti GT4, kde bylo spousta aktualnich modelu se situace zhorsila. Radsi bych vic aut a to klidne ve standard baleni (ale ne jako import z GT2). Osobne i jako fanda serie bych dal diky omezenim v hratelnosti tak maximalne 7.5.
    • Tenhle aspekt, kdy jsem jel ideal lajnu a AI mě prostě hrnula před sebou jako bagr jsem zažíval už na PS2 a je přinejmenším smutný že to je pořád to samé. Nejspíš celé GT5 je jen původní koncept který se pořád updatuje, přetexturovává atd, jinak si to vysvětlit nedokážu..
      Jinak mám tady perličku jak se ti co tvrdí že "WE LOVE CARS" a "GT5 nevyjde dokud nebude dokonalé" činili v oblasti zvuků aut, které jsou zjevně jen detailem (pro mě zásadní záležitost pro navození reálného pocitu z jizdy) - http://www.youtube.com/watch?v=xD9kNk1OULw
      I hloupě arkádové NFS má o 100% lepší a autentičtější zvuky aut než GT5 a to na tom makali rok... HROZNĚ SMUTNÝ, mě to ale spíš příjde jako výsměch fandům do ksichtu. Ty auta zní jako nějaký angličáky... Nějvíc mě pobavil koment u videa na youtube, kde zaritej fanda obhajuje to že krom totálně nereálnýho zvuku motoru nemá na ozvučení žádnej vliv jestli jste v tunelu nebo ne reagoval větou "Ano, ten v GT ma pravdepodobne steny oblepene tlumicim materialem, aby nedochazelo k zadne ozvene." :D:D:D:D:D:D:D:D Nemám co k těmhle maličkostem který se asi budou řešit patchem (blbost jsou to základní věci které když neudělali pořádně v plné verzi napravoat nebudou) dodat.
      Takže spíše než flamování zarytých fandů tady co jsme za tupce když tuhle hru kritizujeme se zamyslete jestli si z vás někdo nedělal několik let jen srandu, to je totiž mnohem postatnější, než nesmyslně obhajovat zmetek.
      • malickosti, ktore ta tu tak vzrusuju su zvuky auta / zvuky auta v tunely... na NFS s popici "cool" zvukmi si nemozes upravit rozsah stupnov prevodovky ani differencial AYC/LSD ani uhly kolies ani rozsah strun ani kompressiu/expanziu tlmicov ani distribuciu krutiaceho momentu ani rozsah turba, uz len koli tymto prvkom sa GT radi do inej skupiny ako sa radi NFS
    • + pribyvaji k te "dokonale hre" co ji mohli uz pred rokem a pul vydat kazdy tyden patche. Pricemz ten aktualni maze hracum savy. http://www.eurogamer.cz/articles/gt-5-nove-s-mechanickym-poskozenim
      Good stuff PD
    • Přesně tak. Ta AI je příšerná. Zpětně je nutno se omluvit AI ze Shiftu.
  • caute,
    GT je pecka, som sa pobavil na tom ako autor, chudak pisal cele to room number, heh 24 ci kolko cisel, aby sa pripojil ku niekomu znamemu, rofl! aj mne to napadlo ale potom som otvoril community okienko ;]
    proti grafike nemam nic... multiplayer potesi... GTmode krasa... ale na to aby to niekto sudil, musi si to zahrat na volante, pretoze nieje nic krajsie ako ked vam na vasom challenger-i po dupnuti na plyn povoli volant.
    proti AI, ono, viem si predstavit ako ludia co tu ohovaraju umelu inteligenciu jazdia... su 3 obtiaznosti na prvych dvoch AI brzdi primoc, no keed si vyberiete expert tak mate co robit, totiz kazde auto ma AI sofera ktory ma charakteristiky... Mental strenght, Physical strenght, Cornering a Speed atributy, pricom, ma este akysi Cold a Hot ukazatel, ked na jazdca nevpliva stress ukazatel ide na Cold a naopak. to znamena ak budete tlacit na jazdca dost dlho tak sa porobi ;]
    ...co je celkom v pohode... aj ked musim povedat, ze ja ako fanusik multiplayeru, povazujem AI za taky oblbovak, pretoze keby pocitac chcel, tak vas zdola pri starte ;] kto ma nieco proti grafike pozrite, a hlboko sa zamyslite

    http://www.youtube.com/watch?v=3lyvf7QN1qE&feature=fvw

    uzivajte si, a milujte sa *7*
    • kolik je v gt5 trati ???
    • S tím strenght a mental to nebude tak horký, je to jen takovej malej donucovák měnit v B Class piloty při delších závodech. Teď to jezdím na 22 lvl B Class s jedním 22 lvl a druhým 0 lvl. Z 0 lvl se za závod vyhoupne na 3. Dobrej boost pro support piloty. Jedinej rozdíl je, že borec na vyšším lvl vydrží dýl, a když výše určené atributy klesnou na pomyslnou nulu, jede si dál jakoby se nechumelilo, čekal jsem, že bude plavat, bez mental poletí cool nahoru, ale nic. Možná pokud bude vše na nule, jak str tak mental, bude při high cool dělat chyby. Ale jak píšeš, pecka a s volantem to musí bejt paráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit