Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, protože pořídit si konzoli za pár tisíc je dneska téměř nereálná představa viď? *1*
  • Pro ty bude HD remastrovaná verze z PC .... až někdy vyjde ;)
  • Miserius
    Aha...pro blbce... pár závodů a máš barák i auto
  • Po několika dnech nebudeš mít co objevovat a hrát několik miniher dokolečka kvůli tomu aby jsi leveloval a otevřely se ti všechny zbraně je .... řekněme ubíjející .
    Čím dál častěji si říkám , pěkné ale něco tomu silně schází v singlu (you tube kanály v televizi , víc filmů v kinech , online streamovaná rádia atd ...) i multiplayeru (obsah - těch několik jobů vám nadlouho nevydrží a hrát pak jen variace na závody a deatmatch :/)
  • deridon
    funguje, ale musíš mít čip v routeru
  • Ronox
    Asi myslí nákup měny za skutečný peníze.
  • Ronox
    Pokud se nepletu, tak PS4 verzi úplně vyvrátil jeden z vývojářů. http://www.psu.com/a021029/No-plans-for-GTA-V-on-PS4-says-Rockstar
  • Normální je hrát na tom , na čem hrát chci ;) . Hardcore PC hráč by se z dnešního obsahu AAA her na PC musel vyprazdňovat na WC pravidelně třikrát denně - kouknete se po strategii a vypadne na vás hromada tower defense sraček , kouknete se po FPS a vypadne na vás tuna koridorů , chcete Battlefield v nejlepších letech a kouká na vás COD , chcete si zalétat a World of Warplanes vás uvítá jako pravověrná arkáda z Playstationu ..... WTF .
    Tak na tohle musím být pravověrnám PCčkářem ? SePíPru na to ! Panzer General je prostě nejdéle hraná hra a SSI byli bohové milý Notchi !
  • Presne, zase ma zabanuju a vymazu mi tento prispevok, no opakujem ze konzoly su pre jednoduchsie zalozene konzumne masy.
  • Ty striptýzové kluby si prostě o hotcoffee samy říkají ..... ( Přijde mi prostě divné a proti realitě vzít si prostitutku do kumbálu a jen ji osahávat a ještě po očku sledovat zda mne nesleduje strážce :/ )
  • Tak si připoj PC k bedně, kup gamepad a máš to. Na konzoli hrají idioti,ovce atd. Pravý hráč, který je hardcore, hraje jen na PC a na konzole jen plive a nadává.
  • Janun
    Mám GTA 4 na PC a GTA 5 na PS3, ale na velký bedně v gauči se mi to hraje prostě líp něž v křesle u 23´monitoru.
  • Blbost. Som PC hrac ale kecy tipu konzolisti odladia PCckari zahraju alebo konzolisti betatestuji mi uz lezu krkom. Skoro kazdy pc hrac mal podobne reci aj pri gta 4. Nakoniec vieme vsetci ako to dopadlo port bol na hov.. a normalne hratelene to bolo po pol roku. Konzolisti zahraju a mi ak vobec tak po 2 rokoch. preto som kupil tento tyzden konecne konzolu :) a pc uz jedine na pracu.
  • GTA5? Vsechno v teto hre jiz bylo dohrano, prozkoumano, prolezeno, sesbirano a zdokumentovano hraci, kteri vlastni soucasne hlavni herni systemy. Majitele tech vedlejsich si holt musi pockat ;)
  • Miserius
    Ty si jako kuli GTA Online kupujš další GTAčko nebo co to plácáš? GTA se ted dá koupit za litr a máš i mulťák...
  • Říkám i s mulťákem takže se cena může vyšplhat až nad 2000 klidně jestli to to došlo.
  • A se spoustu skvělých módů!!
  • Příští rok na PC s lepším ovládáním a lepší grafikou, rád si počkám :) bez ironie.
  • super,si sef,asi pojdem plakat do kuta.... *7*
  • Závist? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit