Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu,jak může hrat,která crashuje a nelze dohrát,dostat 10/10? Dvakrát to crashuje po misi,memory leak to má,střílet z auta nemůžete v určitých chvílích,protože hra opět crashne. 9/10 si myslím že je odpovídající k přihlednutí k těmto bugům *10* Jinak nehledě na bugy a tak,je to výborná hra,která po opravě by měla dostat 10/10 a né v takovémto stavu *16*
    • Hanzales
      Já zatím přiznávám jedu na dočasné verzi, ale mám tam i Reshade (SweetFX) a hra mi ani jednou nespadla, nezaškubla se, ani nic podobného a to v žádném z buildů. Chyba bude asi u tebe a nejspíše máš nějakou součást neaktuální, poškozenou, chybějící (může být i directx, různé ty redisty, ovladače (nejen na grafiku), či nejlépe nabořené vidle nějakým tím super čističem...
      Popravdě pád jakékoli hry pozoruji velmi zřídka a to většinou ještě právě když si hraji s nějakými těmi mody, sweetFx atp.
      • Pokud ti hra necrashne po misi Blitz něco s tím vozidlem,který máš srazit z boku a vykrást a pak jedeš za Franklina k getaway autu a pak jak to splníš a přepne se to na Michaela hra crashne,tak si asi bůh či co. Jediný fix je ten,že prý funguje vymazání z dokumentů nějaký dva soubory. A při misi s tímk klenotnictvím zase nesmíš mířit,protože to taky crashne. A ty náhodné crashe nepočítaje. Prostě to rockstáři zmršili na to že měli 3 měsíce k dobru a nejsou schopni opravit bug zasahující do dohrání hry. *11* *11* *11* *11*
        • Fix for ya: Když házíš C4 na ten pancéřák tak zůstaň v tom autě kdes byl a nahoď to tam z okna toho auta, tak samo až se máš toho auta zbavit tak na něj neházej nic ale buď ho rostřlel třeba RPGčkem nebo granátometem nebo mu prostřel nádrž a z dálky zapal benzín, problem solved.

          Info přímo z rockstar support fóra. Potvrzuji že funguje :)
      • Tak pozor na ten SweetFX na foru je už tucet zabanovaných lidí kvůli tomuhle modu grafiky. Od rockstaru zatím bez odezvy *3*
        • Tak samo naprosto nutný FoV mod se kterým je FPS mód už hratelný. Je škoda, že je mi fyzicky nevolno z FoV 75 a níž použité na FPS mód :-/
    • nightborne
      Špatnej crack ;)?
      • Jasně ty ňoumo,mám retail a určitě tam mám crack. Dělá to na originálce ty šašku hloupej *11* *11* *11* *11* A memory leak taky. Stačí kouknout na Pcgaming wiki. Hlavně mi namínuskujte příspěvek trapáci *12*
      • Nevim, single jsem nedohrál, ale v onlinu bugy jsou. Jakože po misi se nedostanu do loby, ale dívám se, jak můj charakter padá postupně všema patrama budovy, pak trávou, a nakonec se dostane někam pod texturu a hra přestane pracovat. A jedna mise nám lagovala všem takovým strašným způsobem, že jsme vráželi do neviditelnejch aut, neregistrovaly nás žebříky apod. Všechny ostatní šlapaly nádherně, jen tahle jedna jediná vždycky dělala všem bordel nehledě na sestavě, denní době nebo rychlosti připojení. Když jsme ji přetrpěli, následující byla zase úplně v pohodě.

        Jestli má crack nebo ne netušim, to je jeho boj, ale sem tam ve hře nějakej ten zádrhel je.
      • Crackem to také není, mám origo na Steamu a už mě hra taky několikrát spadla...
      • To je jedna z možností, druhá je, že má trochu pravdu. Stačí se jen podívat, kolik lidí má doteď stále problémy s tím jejich slavným RSC. Mně se třeba zase po dohrání objevilo padání kvůli nějaké chybě grafiky, dělá to jen s Franklinem a jen když zrovna sedí u sebe v bytě. Stačí si už jen pak přečíst diskuzi na Steamu.
        • xH4wK
          Nebude to tym, ze ludia si nevedia spravovat vlastny pocitac a/alebo su to pirati ktori sa len vydavaju za kupujucich ?
          • To je jak říkáš částečně neschopnýma uživatelama si nastavit vlastní systém do stabilního stavu (a potom je tu skupina lidí co to chce rozjet na bramboře, jako v každé jiné hře :D).

            Na druhou stranu je Social Club fail který je třeba opravit, tak samo ten Launcher a i hra padá při určité kombinaci eventů.

            RockStar Games nejsou až tak úplně z obliga jak si myslíš :D
            • Oni maj špinavé systémy a ty zas nechápeš, že jeden vzorek z celku o desítkách tisíc nic neznamená :-D
            • xH4wK
              Nevim mno.. chapem, ze je to asi irelevantne ale ja osobne som nikdy nemal problem so Social Club.. GFWL, Origin, uPlay, Steam, Battle.net .. proste s nicim, stale som mohol hrat svoje hry ktore som si zaplatil.
              Takze logicky mi je tazko uveritelne, ze ludia maju tolko problemov.. iba ak by klamali o tom, ze maju originalky alebo ako si spomenul skusaju hrat hry na zasranych systemoch a starom HW.
  • Shut up and take my money!
  • nekdo na coop? 30+
    main_cz
    • Ja by som dal, ale zatiaľ som len 21
  • Ilusiveman
    Teď hádám spoustě lidem prdla cévka.
  • Jsem snad jediný komu už ty genksta kecy lezou krkem? Trevor a Michael naprosto super ale Frenklin to je neskutečný ocas
    • Ristoro
      Tvoje první GTA, že ti vadí nigga kecy? Oni tak prostě mluví.
      • Proto jsou také vymaštění a poldové je rádí střílí. Samá verbeš. *11*
    • Celkově je to velká nadsázka, chce to nebrat to tak vážně..
    • faitheater
      Trevor je super, ale niekedy som mal pocit, ze uz to s tou postavou trochu prehanaju.
      Michael bola pre mna najnudnejsia postava z celej hry.
      Franklin sa mi paci, ze sa drzi pri zemi, je rozumne skromny a snazi sa vymanit z celeho toho "meganiggahiphopbitchez" prostredia. Za Franklina som hraval najradsej.

      PS: Lamar bol najvacsi dmnt, toho som vyslovene neznasal.
      • jo, pod Lamara se podepíšu, nejotravnější postava z celý hry, skoro mám podezření, že ho tak otravnýho udělali naschvál *4*
        • Bože, vždyť je zcela jasné, že jej tak otravného udělali naschvál, je to přece GTA! Někdy mám pocit, že si přestávají uvědomovat, že hrají titul, který se proslavil právě svou nadsázkou.
          A k Franklinovi? Kriste Ježiši, jak by se asi měl chovat kluk, který vyrůstal na chudinské periférii na území gangů? GTA svůj humor staví na kulturních stereotypech.
        • Ronox
          Wot u say niiiiiiiiiiiiiigga?
        • na druhym místě Dr. Friedman, ale u toho vás aspoň dá satisfakci že ho můžete zmasakrovat *1*
  • firebug
    Otázka k ovládání: Mám-li připojený gamepad, můžu plynule během hry přehmatávat na klávesnici s myší a hra se tomu přizpůsobí? Třeba v Sleeping Dogs to bylo vyřešené parádně - stačilo stisknout jedno tlačítko na gamepadu a okamžitě se ve hře změnily hinty a člověk hned věděl, co má mačkat.

    Jinak trošku škoda, že není nějaký oficiální GTA V benchmark. Můj procesor je těžce zastaralý. Normálně zkouším před koupí "torrent-demo", ale tahal bych to asi 3-4 dny, a to se mi moc nechce...
    • faitheater
      Bolo to uz v GTA IV a v V je to tiez. Mozes pouzivat obe rozhrania a vsetko sa ti prisposobi pocas hry.
      • Na mysi/klavesnici mam uprimne receno trochu problem s rizenim kola a behem. Nevim proc, ale chovaji se jinak. Byt ovladani jsem zase tolik nezkoumal, proste kdyz na to dojde, vezmu gamepad. Ale mily to neni.
      • firebug
        Super, díky. V době hraní GTA IV jsem ještě neměl gamepad.
  • Ahoj mám problém se spuštěním, mám krabicovku, instalace v pohodě , registrace v RSC taky, ale potom se tam celou noc točilo kolečko a nenaběhlo to, ráno mi tam akorát tak svítilo retry.
    • Mozna ti tohle pomuze, pokud se jedna o problem nekonecneho loadingu v launcheru - http://gtaforums.com/topic/784488-infinite-loading-at-social-club-launcher/
      • Díky zkusím doma.
  • Hru mam dojetou 2x na Xboxu 360. Na PC jsem si to poridil z duvodu GTA online, protoze mnoho mych znamych nevlastni konzoli a na PC si GTA poridili. No musim rict, ze jsem se obaval optimalizace a plynulosti hry na mem 4 roky starem PC (AMD phenom II X4 955 3.2ghz , 8gb ram 1333mhz, ati 6850hd 1gb). Slape to v pohode na 1920x1080, normal nastaveni, nektere veci jsou na high, jedna tusim very high - 40-60fps - nekdy pri rychle jizde pokles na 30fps. No opravdu jsem to necekal az tak vyladeny ten port. Co se tyce hratelnosti, tak ta je taky uplne paradni. Story modu nemam prakticky co vytknout. Na druhou stranu online je v tuto chvili (aspon pro me a par mych kamaradu) nehratelny. Kdyz uz se napojime na stejnou misi nebo zavod, tak par lidem to na konci budto padne anebo pri prihlasovani do dalsiho zavodu se stava, ze zavod je plny a polovina lidi se ani nepripoji a vyhodi je to do freemodu. Doufam, ze se to casem ustali a pojede to v pohode. Nicmene GTA V je jedna z nejlepsich her co kdy vysla, to je bez debat.
    • Tak to se divím, protože u mě na Q9550+8GB RAM+6950 2GB to běží při stejném rozlišení na hranici hratelnosti při nastavení normal. A ani ty "speciální" AMD ovladače to nezachránily.
  • Kritizovat nebo naopak chválit na té hře můžeme cokoli, ale jedno se musí Rockstaru nechat. Podařilo se jim vytvořit fungující herní svět a to je myslím pro tuhle série základ. Přál bych si, aby se jednou i v Saints Row podařilo něco takové při zachování té správné ztřeštěnosti.
    • jak to řikal Dan Vávra, dejte nám na hru 250 mega dolarů a ono to půjde taky *4*
      • A to je právě problém Vávry, hubu si umí otevřít na kdekoho, ale sám kromě první Mafie ještě nic dalšího nepředvedl.
      • Neni to pravda. Penize jsou dulezite, ale mnohem dulezitejsi jsou schopni lidi. Vim o cem mluvim i kdyz nejsem vyvojar, protoze v principu to plati obecne.
        Mas lidi, do kterych musis kopat aby neco udelali, pak jsou lidi kteri si plni co musi a bohuzel jenom male procento je ochotno pri praci pouzivat mozek.
        Najit takove premyslive lidi, kteri jsou jeste dobri ve svem oboru a mit cim je dobre zaplatit, to je kombinace vedouci k uspechu. Samotne penize ne. *3*
        • "bohuzel jenom male procento je ochotno pri praci pouzivat mozek"
          Proste pech )o:
        • to je fakt, schopný lidi prachama nenahradíš, ale aspoň je snáž přílákáš *4*
      • Vavra by tu sumu mozna mohl mit taky,kdyby Mafii 2 nezprznili,a soustredili se vic na konzole,jak rockstar,a jeste jim chybi druha funkcni hra,beco jak Max 3.Hold umej delat hezky jen na pc,ale to kazdy,ale kouzlit na 8let st konzolich,to kazdy neumi.Kdyz kouknu na Mafii 2 a Gta5 na ps3,tak s ty Mafie se mi chce blit.
        • na dvojce moc nedělal ne?
        • A ne snad?Mafie neni mozna ani polovicni jak gta5 a grafika na ps3 byla otresna,ba primo nehratelna.
  • MalyZeli
    Naprosta bomba, vyplatilo se pockat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit