Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macek? Tak doufám, že aspoň půlmetrovej klacek. *8*
  • nech z toho urobia MP rubanicu a dobre alebo nech niekto urobi hru ako je All points buleltin s peknou grafikou premakanym systemom 100kou zbrani 200kou aut a nic ine netreba *8*
  • No , čo sa týka RDR tak nezakopávam vojnovú sekeru, nakoľko GTA IV vyšlo pre PC v decembri 2008 no pre konzole v máji 2008 a kedže sa rockstar poučili z chýb v GTA IV pc, ktoré bolo hrateľné až po 5tom patchi ktorý vyšiel v novembri 2009 , skoro rok po oficiálnom release hry pre PC. Od RDR, ktoré vyšlo na konzolách v máji 2010, očakávam že vyjde niekedy na konci tohto roku , možno v novembri alebo decembri, ja stále verím že to vyjde pre PC :) nakoľko tá časová postupnosť by tam bola zachovaná kedže sa rockstar ten rok pracovali na dolatení a odstránení bugov v RDR.
    no a ohľadom GTA V, pripadá mi to že to nebude 5ka ale len odchýlka od štrvrtého dielu s nejakým podnázvom tak ako to bolo so San Andreas a Vice city predtým.
    • Fakt doufam ze mas pravdu a RDR vyjde na PC (i kdyby pristi rok).
      Hral jsem to sice na Xboxu,ale na PC bych to chtel kvuli lepsi grafice, ovladani ktere mi vice sedi (viva la mouse) a predevsim multiplayeru!

      Ad GTA>Vice City bylo genialni,ale stejne se mi libil i rozlehly San Andreas.
      Projizdet se na chopperu po vesnicich za poslechu rockoveho radia, do toho skvely humor...
      • No ja konzole nejako nemám v obľube nakoľko s gamepadom neviem hrať vôbec, no kedže FIFA 11 na pc bola naozaj skvelá a aj stále je, tak som neotáľal a kúpil si ten xbox 360 ovladač a na moje predpoklady som zistil že som s ním absolutne nemotorný, prehrávam aj o 5 gólov jednoducho nemám žiadnu koordináciu a cit na tie analógove páčky...a celé mi to proste nejde akosi... Rád by som si RDR na konzolách s chuťou zahral ale je tam to ALE, a to je ovládanie , ja sa jednoducho neviem nejako po tých 16 rokoch hrania na myške a klávesnici preorientovať na ovladač konzolový... jednoducho neviem...zvyk je železná košela.
        A čo sa týka toho Vice city a San Andreas tak naozaj by ma rockstar náramne potešil keby niečo také spravili ako nové pokračovanie GTA , presne ako ty píšeš prehánať sa vidiekom na choperke za hrania pohodovej hudby a ešte k tomu na novšom modifikovanom RAGE engine s euphoria fyzikálnym enginom, tak to by bolo herné nebo, en pri pomylsení nad takouto kombináciou slintám a chrochtám blahom :D
  • Jestli bude další GTA s nádechem Vice city, tak se můžou těšit na mé penízky v kasičce rockstaru :D
  • Teď aby to nedopadlo jako Red Dead Redemption a LA Noir a vyšlo to i na PC a hlavně aby si dali záležet na konverzi z konzolí, žádné mizení textur a podobně. Pak už by mi stačila jen podpora DX9 a budu šťastnej.
  • No kdyby se drželi poslední trilogie a její podobnosti tak bych to tipnul na Maiami podobně jako Vice City, které imho bylo to nejlepší GTA vůbec!
    • Adam_M
      Jo souhlasím VC(Vice city) bylo nejlepší GTA ani SA nebylo špatné ale zas se my tam nelíbil ten rádoby ''gangsta styl''.
  • Vice City!
  • raven99
    tak snad nebude tak zabugovany jak IV *4*
    • Vyjmenuj bugy, ktere nejak zasahovali do hratelnosti.
  • doufam ze vyresi ten port na PC delo muzu mit jaky chci a stejne stim byli problemy na PC port hnus doufam ze ted si daji vic zalezet
    • nekecaj ja som hral GTA4 hratelne na notebooku na stredne detaily, takze na nadupanych masinach nemohol byt ziadny problem, staci pouzit patche. *3*
      • V tom byl právě ten problém. Někdo to v pohodě rozjel na notebooku, jinému se to sekalo na PC za 20000Kč.
    • ucho
      já s "portem" žádné problémy neměl (no možná mi to párkrát spadlo). byla to skvělá hra, skvělá vizuální stránka. u mě maximální spokojenost a chci další takovou :)
  • Fnuk smrk fnuk... snad vyjde na PC, GTA IV byla jedna z nejlepsich veci co jsem v posledni dobe hral... smrk fnuk smrk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit