Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lister: "Jednou jsem vytáh' takle velkýho, černě pruhovanýho macka. No vážně, byl takhle velikej!" Že by nový GTA? *2*
  • aby zase neposrali multiplayer jako ve ctyrce, porad me to vyhazovalo nebo se neslo pripojit ke hre.
    • Souhlas byla to jedna z mala her co sem si koupil protoze me lakal prave multak v tomhle stylu no a byl to desnej propadak
    • A kdyz jsi se pripojil tak tomu blbej system dostrelu zbrani stejne na frak a nebylo to nic moc...
  • At už to bude zase pecka, jako každej novej dil gta co vychazí,tak od prvního dílu až po tydle moderní pro mě zůstane nejlepším nejužasnějším dílem Vice city,to si zachovava jednoduchou hratelnost puvodních 2d dílů a naopak to značně někam posunulo atmosferou,hromadou vtipů,parodií,a mnoha dalšíma věcma.
    Jakej koliv další dil mi přijde už jen jako nabalenej vylepšenej odvar,a hlavně po tolika dilech už si řikam k..va to je furt dokola naročnějšim,složitějšim ,zdlouhavějšim provedení.
  • raven99
    tak snad nebude tak zabugovany jak IV *4*
    • Vyjmenuj bugy, ktere nejak zasahovali do hratelnosti.
  • Vyjde pristi rok, ale na PC za 5let a nehratelny
  • No , čo sa týka RDR tak nezakopávam vojnovú sekeru, nakoľko GTA IV vyšlo pre PC v decembri 2008 no pre konzole v máji 2008 a kedže sa rockstar poučili z chýb v GTA IV pc, ktoré bolo hrateľné až po 5tom patchi ktorý vyšiel v novembri 2009 , skoro rok po oficiálnom release hry pre PC. Od RDR, ktoré vyšlo na konzolách v máji 2010, očakávam že vyjde niekedy na konci tohto roku , možno v novembri alebo decembri, ja stále verím že to vyjde pre PC :) nakoľko tá časová postupnosť by tam bola zachovaná kedže sa rockstar ten rok pracovali na dolatení a odstránení bugov v RDR.
    no a ohľadom GTA V, pripadá mi to že to nebude 5ka ale len odchýlka od štrvrtého dielu s nejakým podnázvom tak ako to bolo so San Andreas a Vice city predtým.
    • Fakt doufam ze mas pravdu a RDR vyjde na PC (i kdyby pristi rok).
      Hral jsem to sice na Xboxu,ale na PC bych to chtel kvuli lepsi grafice, ovladani ktere mi vice sedi (viva la mouse) a predevsim multiplayeru!

      Ad GTA>Vice City bylo genialni,ale stejne se mi libil i rozlehly San Andreas.
      Projizdet se na chopperu po vesnicich za poslechu rockoveho radia, do toho skvely humor...
      • No ja konzole nejako nemám v obľube nakoľko s gamepadom neviem hrať vôbec, no kedže FIFA 11 na pc bola naozaj skvelá a aj stále je, tak som neotáľal a kúpil si ten xbox 360 ovladač a na moje predpoklady som zistil že som s ním absolutne nemotorný, prehrávam aj o 5 gólov jednoducho nemám žiadnu koordináciu a cit na tie analógove páčky...a celé mi to proste nejde akosi... Rád by som si RDR na konzolách s chuťou zahral ale je tam to ALE, a to je ovládanie , ja sa jednoducho neviem nejako po tých 16 rokoch hrania na myške a klávesnici preorientovať na ovladač konzolový... jednoducho neviem...zvyk je železná košela.
        A čo sa týka toho Vice city a San Andreas tak naozaj by ma rockstar náramne potešil keby niečo také spravili ako nové pokračovanie GTA , presne ako ty píšeš prehánať sa vidiekom na choperke za hrania pohodovej hudby a ešte k tomu na novšom modifikovanom RAGE engine s euphoria fyzikálnym enginom, tak to by bolo herné nebo, en pri pomylsení nad takouto kombináciou slintám a chrochtám blahom :D
  • nech z toho urobia MP rubanicu a dobre alebo nech niekto urobi hru ako je All points buleltin s peknou grafikou premakanym systemom 100kou zbrani 200kou aut a nic ine netreba *8*
  • Macek? Tak doufám, že aspoň půlmetrovej klacek. *8*
  • a bude to vyzerat horsie jak GTA IV s ENB
  • Takže to bude na 4 DL DVD nebo rovnou 2x Blu Ray disk? Ne že by mi to nějak vadilo, ale radši DLka, protože nemám blu ray mechaniku :D

    Jinak se na další GTA těšim, vždycky jsem byl fanda této série a vždy budu. GTA 4 bylo a je parádní.

    Jen by to chtělo zpátky kola, jako v SA, nějaký větší prostředí pro využití alespoň malých letadel a nějaký ty prvky převzít z SA - žereš hambáče, seš tlustý prase, cvičíš - jsi korba, která jednou ranou někoho složí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit