Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem zrovna fanda závodních her, ale GRID mám v PC už nějaký ten rok, dva a nemůžu uvěřit, že mě stále baví. Příjemně hravý jízdní model, ale i určitá výzva při vypnutí podpory dovršená pohledem z kabiny, co víc si prát. Ano, druhý díl... ale plnohodnotný, ne tohle.
    Už při oznámení absence pohledu z kabiny můj zájem klesl na bod mrazu a už mi zbývá jen nevěřícně kroutit hlavou nad výsledkem.
    • mně pohled z kabiny přijde dost kontroverzní. Kdo trochu jezdí tak ví, že jezdec vždy sleduje zatáčku, zatímco v hrách sleduje hráč vždy přímo osu vozidla
      • Což ultimátně řeší multiscreen 3 monitorů, ale i na jednom je to vcelku hratelné i když ona kamera spjatá s osou auta boří perspektivu.
      • JohnyTheZik
        O tohle se pokouseli v SHIFT 2 (realnejsi pocity jezdce vcetne tebou zmineneho sledovani zatacky) a vysledek byl, alespon pro me, dost prapodivnej. Ackoliv tam byl dobrej zamer, tak se mi to nakonec ovladalo dost spatne a clovek uplne netusil, jak moc uz je v ty zatacce a jestli uz zataci nebo ne.
        Na gamepadu jsem si tenhle vylepsovak musel vypnout, s volantem to bylo o neco lepsi, ale porad to na me pusobilo dost divnym dojmem.
        Mozna to byl jen muj pocit, ale ja jsem s tim hrat nemohl a ve hrach mi teda prijde o dost lepsi klasickej pohled z kabiny, kde proste ridic kouka jen dopredu :).
  • nevim ale ten uvodní odstavec mi prijde jakoby omluva že z toho udelali arkádu, proč to omluvat a ne rovnou skritizovat? vždyt jmse na nezavislem hernim webu
    • :D
      sport.tiscali.cz
      zeny.tiscali.cz
      cestovani.tiscali.cz
      zpravy.tiscali.cz
      ifaster.tiscali.cz
      games.tiscali.cz
      • missing point
        • možno to je frk, ktorý nevieš postihnúť, ľudia sú rozdielny, možno ti len do teraz niekto klamal, dúfam, že vieš postihnúť aspoň rozdiel medzi mužom a ženou, ak nie, tak študuješ na nejakej gender škole? *7*
          • p.s.
            jeste bych dodal ze si nejsem jist jestli muzes spojit v souveti oznamovaci a dotazovaci vetu, kazdopadne to vypada dementne *1*
            vrat se na zakladku
            • Mama ma to síce učí, že ak je sám tak musí byť silný /Y/ a ak ich je viac tak môžu byť aj slabší, ale vždy na to zabudenem. *1*
            • ja som na základke, predsa ... *4*
          • nemusíš se hned uražet, jen jsem se zeptal jak si to myslel (anglicky).
            ale jinak slovo "postihnut" se pouziva v jinem kontextu, rozdieln-i (ma byt mekke i) a doteraz se píš spolu
  • Dojmy po hodině hraní - PC verze - xbox360 gamepad:
    Arkádová fyzika příjemná na pohled, na ovládání je však náročnější. Výrazný posun od prvního dílu nevidím. Grafika sic né tak detailní exceluje efekty. Její optimalizace je příkladná, na phenomIIx4 3.5GHZ, 4GB Ram a gtx460oc, 1920x1080, 4xAA, nastavení HIGH -> 45-55FPS. Na druhou stranu poměrně malý výběr aut a velmi často se opakující tratě v kariéře. Výhodou je podpora Splitscreenu (obraz dělený horizontálně).
  • Jack1947
    Muzu rict ze sice "boom" Jako u GRIDU se nekonal to ne, vsak mne se to docela libi , neni to uplna arkada a zaroven vyjimecne s hodnocenim souhlasim. Ja si to na Xboxu dal uz od zacatku radsi Hard abych po te zmenil na (very hard :-D) pro novacky to neni, protoze to neni forza a vetsina zavodu je na kratke trate s ,mnozstvim zatacek, nemohl jsem teda respkt. Manualni prevodovku jsem mnel ale pri toho stresu pri rizeni a rychlosti se mi to jevi az moc prehnane ( na gamepad) tudiz sem zvolil automatiku radsi, s ni to bylo o poznani lepsi no , samozrejmne nemuze nikdo cekat ze to projede hladce jen s naucenim trasy, ve very hard jsou souperi celkemn agresivni a obcas ztropi nejednu nepeknou vec ale vse v ramci fair play, na okruhach kracenim zatacek vas hra odmeni penaltou zpomalenim. Pockat ale kazdy uz vlastne vi oc se jedna shrnuto/secteno a podtrzeno a neco jineho... zabava do jiste miry to je a forza muze jit v klidu spat ( dnes teprve 1sezona a v te druhe uz to zacina zpocatku byt celkem tezke. ) .
  • Horst_Fuchs
    Jak je to tu s AI? Jede se tu fair play nebo si počítač vypomáhá cheatama jak je třeba typický u Need for Speedů a spousty dalších arkádových závodů?
    • Přijde mi, že docela fér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit