Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevkládej..
    Verim ze i kdyz dnes nainsaluju GRID 1 po tech letech budu se kralovsky bavit a tohle "COSI" se tomu nevyrovna ani popaty.
  • Zas tak se ta auta nesmýkaj.
    http://youtu.be/b4odf6jfbxY
  • A co čekáš když si koupiš hru za 2,50 několik let po vydání. Ty jsi opravdu slušný Troll :D
  • Mart9
    První Grid jsem hrál kvůli tomu, co si vyjmenoval + kvůli pohledu z kokpitu, kdy měla ta hra teprve tu správnou atmosféru i díky té povedené grafice. Z dvojky ovšem nemám vůbec dobrý pocit ...
  • * me proste pride ze oni delaj hry stylem: to co stihnem to stihnem :D ale hra vyjde toho a toho dne i kdyby byla polovicni :))) no co vic si proste prat odeme uz penize asi neuvidi nikdy, nevsiml jsem si ze by na tomhle zpusobu za posl. par let cokoliv menili
  • me by vubec zajimalo kde si coddies tyhle inf. zjistujou :) od hracu to ale 100% nebude. Kdyby tomu tak bylo hry vypaj uplne jinak.
    Napr. pred vydanim F1 2011 jsem cetl 50 otazek na vyvojare a 50 odpovedi. 80% z toho byly lži a koncova hra to co prezentovali VUBEC NEOBSAHOVALA. Takhle ja vidim dnesni prostim CDM ke hracum. Pekenej humac.
  • Ale to že má něco arkádovité ovládání přece neznamená, že je to rychlokvaška. Co se F1 týká nic nevím, já radši auta :P . Vlastně ani tu DIRT sérii moc neznám. Trojku jsem uzmul od grafiky a dost mě zklamal vozový park.
    No uvidíme, samozřejmě do GRIDu nevkládám žádné naděje.
  • jeste bych si rypnul, arcada zasazena na okruhy bez moznosti rizeni z kokpitu *1*
    zcela racionalní *1* takovy krasny gulášek od vseho neco ale niceho zcela *15* *15* + nasledovnik dilu ktery byl prave v tehle kombinaci prulom... jedna sranda vedle druhe.
  • Jsem další z řady, jež volají po pohledu z kokpitu, jednička jej měla a neměl jsem si na co stěžovat. Nechápu kde Codemasters sebrali tu informaci, že je to zbytečné, že jej nikdo nevyužívá
  • njn a ty si dej zase bacha at jim nezhltnes dalsi blaf *3*
  • "tesim se na dalsi hrk hrk projekt ktery musi vyjit do roka a dodne"

    ctes tam nekde tesim se na dalsi grid ? Ja ani tak ne..
    Sis nevsiml tech radoby rallye pro klavesnice v podobe Dirtů ? 2x nedodelane F1 se stejnyma chybama o kterych volali fandove po oprave ?
    asi ne tak neřeš.. *3*
  • Ty jsi fakt lolec. :D
  • No jo, že ale těch gridů od roku 2008 vyšlo kvantum, co?
  • tohle nemam nutkani ani stahovat :D ztrata casu ani zadaco ! no way !
    tesim se na dalsi hrk hrk projekt ktery musi vyjit do roka a dodne coddies jedou proste na kvantitu. fail fail fail
  • kecám, místo slabé prodej má být piráti. :D
  • Pochybuju, jelikož názory na jejich fórech nikoho nezajímaj. Takže hlasovat může jen tím, že nekoupí. když budou labé prodeje, tak za to můžou slabé prodeje nebo počasí - jen ne jejich hra.
  • Až vás bude takových milión, tak věřím, že Codemasters udělá co vám na peněženkách uvidí!
  • Proč? Protože já si rád zahraju arkádu z pohledu z kabiny. Baví mě to mnohem víc a simulátory nehraju.
  • Přeci kvůli replayům. (přehrávkám)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit