Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Jakkoli mě repetitivní závodnické prostředí psychicky ubíjí, energii čerpám z propracovaného jízdního modelu i všeobecně atraktivního online prostředí. Bohužel ale kola vozů v Autosport protáčím i proto, že momentálně neznám jakoukoliv podobnou alternativu, což je pro Autosport jistě velká výhoda, zatímco pro mě tak trochu malý trest. Kde není konkurence, není ani snaha po dokonalosti." >>

    (Korekcia verdiktu{by elite}:)
    >> "inak povedane: dalsia PRIEMERNA tuctova kravina do velkeho poctu, 0-va inovacia, hracovy z pred 12+ rokov by sa ani len neprisnilo jak hlboko to raz s hrami klesne....-5/10"
    • Někdy je lepší zdokonalení stávajícícího konceptu, než se pokoušet o inovace v žánru, který žádné inovace nepotřebuje (a i ty inovace, o které se pokusili ve dvojce, byly spíš k horšímu než k lepšímu). Ostatně, co bys chtěl inovovat na závodní polo-arkádě? (Tedy kromě vizuálního zpracování.)
  • Keyz
    Z Re-Play facebooku
    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10428325_10152602961778394_4905809236196333166_o.jpg

    *15*
  • Ještě to ani nevyšlo a už zas na to tady všichni házej špínu. Já opravdu už nevím co chcete od těch her... Grid 1 super Grid 2 slabší ale taky tam mám několik hodin odehráno. Hra má jediný účel a to zabavit na několik hodin, což Grid 3 určitě splní :)
    • Ristoro
      Naprosto souhlasím. Všude na webech a sociálních sítích jenom čtu: Ježiš to je arkáda, bože ne zase arkáda, to je arkáda jako pras* a podobné hovadiny. Lidi všechno kritizují, přitom to ještě skoro nikdo nemohl hrát. GRID byl, je a bude arkáda, navíc Autosport vypadá pěkně říznutý simulátorem, a to, že recenzenti dávali minulý rok GRID 2 více bodů, než Autosportu, to úplně ignoruji. Za mě je ta hra hodně OK, nechápu, co lidi pořád chtějí. Vypadá to, že většinou pravý opak toho, co studio udělá. A všude píšou tu jejich debilní Asseto Corsu, už mě to vyloženě je*e.
      • Problém není v tom, že by studio dělalo něco, co lidi nechtějí, problém je v tom, že lidi hledají ve hře něco, co tam není a nemá být, a hrozně moc to potřebují sdělit ostatním, protože neví jak jinak si nahonit ego.
        • Ristoro
          Dobře řečeno.
      • Já chci od hry za několik set korun odpovídající dobu zábavy. Což jsou minimálně stovky hodin.
        • To si budeš muset koupit konzoli a Gran Turismo nebo Forzu ;-) Za stovky hodin zábavy jsme mimochodem před 15 lety dávali 1599 Kč a ne 899 Kč jako dneska ;-) Za skoro polovinu ceny nemůžeš chtít plnou zábavu. Myslím, že hra nabízí docela dobrý poměr cena/zábava.
          • Ne, na to mi stačí rFactor, pCARS, Assetto Corsa, a podobné, které mají časově neomezenou hratelnost. Forza a GT jsou sice nadlouho, ale velmi rychle se omrzí jejich jízdní model.
            • Mě zase nějak nechytil žádný simulátor na PC, zato v GT 5 a 6 jsem najezdil hodně přes 1000 hodin. Možná to bude tím, že zatím nemám volant a GT je lépe stavěné na gamepad.
        • Mám přehnaně vysoké nároky, protože jsem chudý jak kostelní myš.
          • Jistě, jsem dokonce tak chudý, že jsem si koupil volant od Fanatecu. A mimo to, představ si, že rozumní lidé neutratí všechny peníze, které vydělají, a nekupují to, co nepotřebují. To jsou novinky, co? Možná to pochopíš po pubertě.
          • Jack1947
            No takto aspon víme proč si takový jaký jsi. *4*
  • Možno ma za to niektori ukamenuju, ale podla mna su vsetky tieto zavodne hry od Codemasters na jedno kopyto. GRID bol fajn ten ma bavil, ale Dirty a GRID 2 ma prestali po par minutach bavit lebo u mna nastal strasny stereotyp. *9*
    • Mě hrozně bavil Dirt Showdown, ty ostatní ani ne :)
      • Ristoro
        To byl ten nejhorší díl. DIRT 2 byla největší bomba. Soundtrack byl skvělý, jízdní model klasika od Codies, zábavné tratě.
        • Jenže já jsem od něj čekal náhradu za Flatout :) A tu jsem dostal... Jinak máš pravdu, že Dirt 2 byl nejlepší - ale jako náhrada za rally hry, kterých je v poslední době jako šafránu. A já je moc nemusím.
    • Mato1987
      Grid 1 a Dirt 2 boli fajnové hry.
  • lol okruhy - nuda
    • lol max - miestny dmnt
      • deme*t to bejt může ale něco pravdy na tom co řekl je :D
  • Aha, recenze úplně nanic. Srovnání s jinými hrami a komentáře k jízdnímu modelu jsou úplně mimo, nebo vyloženě nepravdivé. Nedokážu pochopit, jak něco takového může napsat někdo, kdo zkusil širokou škálu závodních her všech přístupů.
    Ta anoncovaná pseudosimulační fyzika je jenom marketingový kec. V téhle hře se žádná fyzika, ani její aproximace, která by měla něco společného s realitou, nepočítá. Počítá se klasický, vymyšlený arkádový model, který je nastaven do podoby, o které si zarytí arkádisti myslí, že je simulace. Jaký ten model je nebudu komentovat jinak, než že mě to vůbec nebaví.
    • Arkádisti ale nepotřebují jízdní model ve hře srovnávat s realitou. Takovou potřebu mají jen hráči simulátorů (což je zřejmě i autor recenze), pro které je realistický jízdní model modla, na kterou se jim nesmí sáhnout. A to i když často v reálném autě nikdy neseděli, *1*
      • Hra byla označována jako realistická. Realistická není. Stačí to tak?
        • Dneska je každá AAA hra označována za realistickou...
          • A proto není vhodné to kritizovat? To by bylo pokrytectví nevídaného rozměru.
            • Jack1947
              To je mi u prdele, jen nemám rád když někdo tak blbě kecá... *4*
            • Spravedlivější by bylo nehodnotit to, co někdo tvrdí, že by hra možná měla být, ale hodnotit to, co hra opravdu je. Tedy na arkádě nekritizovat, že není simulací, protože to arkády nebývají :) Myslím, že už jsme dost dospělí a zkušení hráči, abychom dokázali rozeznat marketingové kecy od reality a brát hru takovou, jaká je.
            • Rozumím tomu, že ti vadí, že jsem chytřejší a vzdělanější, než ty.
            • Jack1947
              Ty si sám pokrytec... který brečí v jednom kuse o hrách kterým nerozumí mimochodem si tedy pořádně hloupý že věříš že by byl reálný. *3* Brekote, hlavně že si chytrý jak rádio. *4*
  • Jack1947
    Takže žádné překvapení nový GRID sice nepotěšil ale zároveň ani nezklamal a tak to má být. *4*

    PS: Predatore já věděl že tu zůstaneš. *4* ( Ty se prostě nezapřeš.)
    • Leda by mu jeho oblibemym packovacem nekdo upravil usmev. Ta jeho aKaP liga musi mit prece svyho tajemnika. Ani ten chomout ho neodradil...
      • Jack1947
        Tak jasné, někdo se za práva pcckářů bít prostě musí. *5* Tak jen ho nechme, at se bije.
  • Mart9
    Bude to alespoň v Levelu recenzovat Vašek Rybář?
    • sleepless
      Bude
      • To ma hergot byt zpusob, jak me donutit koupit Level? Hlavne, ze jsem se ptal v jerdnom FC, jestli bude racing hry recenzovat Vasek .. a prej jo. Ale ze je rec o Levelu, to jste nezminili. :-(
  • zajímal by mě názor HC racera jak moc je to reálný v porovnání se simulátory rF2, AC nebo iR. Čekal jsem další arkádu, tak jsem se o to vůbec nezajímal. Škoda, že není demo. Nechce se mi dávat 50€ za auta u kterých nevím jestli mi bude vyhovovat uroveň simulace.
    • tak už mám pár referencí. Jak sem čekal, je to arkáda. Pak ale nechápu, proč se autor recenze tak rozplýval nad reálností a zpětnou vazbou hry, kdy prý poznáte sebemenší změnu nastavení podvozku. Pane recenzente, nechte si předepsat jeden z těchto léků: rF2, AC, iR a pak přestanete psát takový bludy.
      • Draken69CZ
        Ano ono od série GRID snad ani nic jiného čekat nelze, pokud chceš reálný pocit z řízení auta tak si sedni do skutečnýho
        • Moderní GRID serii neznám. Od Codemasters jsem hrál naposledy TOCA Race Driver 1,2. Na tu dobu (2002-2004) to byly výborný závody, pak ale přišel rFactor a bylo vymalováno *1*
          • Draken69CZ
            S tím se dá pouze souhlasit, ale ty jakoby HC simulátory aut jsou podle mě pro normálního fandu aut už přehnaný
  • Keyz
    Ten pohled z očí řidiče je nějaký divný. Celé to je rozmazané a hnusné. *11*
    • V den vydání budou k dispozici HD textury ;-)
      • Keyz
        Vím ale jestli to není nějakým efektem, který nelze vypnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit