Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje řeč!
  • Jo, na jejich stránkách psali něco jako ať se těšíme na nová dobrodružství Michaela, Franklina a Trevora.
  • Hele, já v podstatě taky hraju hlavně na PC, ale PS3 mám a rozhodně je tam dost pěkných kousků pro které se to vyplatí...Heavy Rain, Red Dead Redemption, God of War 3, Uncharted serie, Last of Us, Demons Souls, Dragons Dogma, Resistance 1/2/3, Final Fantasy XIII, Littl Big Planet a teď jsem v Vánoční výprodeji odchytl Ni No Kuni a celkově by se toho našlo ještě docela dost.
  • Oni chystají nějaké single player DLC?
  • Na net a telefonovani/sms/foto staci bazmek za 2 litry. Pokud chces hlavne hrat, tak nechapu tve dilema. Necekej ale, ze kvuli tomu, ze cesi maji male vyplaty, nekdo stahne cenu;-)
  • Jack1947
    Spise nez kratke by se hodilo jine lepsi slovo... nevyuzite dostatecne ale kratke muze pusobit celkem stroze... kazdopadne ano na ty DLC jsem zvedavy. Jak se s tim poperou.
  • na tie cakam ako sol, vraj je v online tiez nadviazanie na pribeh ale online nehrajem. minuska si strcte do prd***... som fanusik gta od prveho dema ktore bolo casovo obmedzene.

    Je kratke... pretoze nebol vyuzity potencial mapy... chapeme sa ? :O :P
  • mě jo *15*
  • Ja si prave k Vanocum ps3 poridil, prave kvuli exkluzivitam ktere jinde nenajdu (neco mozna i na x360), a vyber mi prijde bohaty :) Ke konzoli jsem rovnou koupil GOTY edici RDR a LittleBigPlanet 2, obe dve hry jsou dle meho nazoru perfektni. a kdyz vyjmenuju vetsinu her, ktery si na to hodlam poridit (GTA V, The Last of Us, Tekken 6, God Of War serie, Uncharted serie, Motorstorm serie, Killzone, Dragons Dogma, Infamous, Condemned 2, Heavy Rain,...), tak pro me osobne to byl dobry duvod k tomu si tu konzoli poridit :)
  • To jsem se teda toho dozvěděl co nás čeká v gta online další slabý článek....
  • lepší telefon za 6000 Kč to by mě teda zajímalo jakej tak nějakou mrdku.
  • Jack1947
    Takto priznej nemas rad konzole, tak si aspon nevymejslej ze se da cena grafiky treba ospravedlnit cenou. Emulator nesezenes budes si chtit zahrat tak jak no. Na to prijde i clovek (mozna) s pulkou te aktivni casti mozku.
  • Miserius
    Tim jsi to jen potvrdil ty smažko
  • NOTOJO: Asi budu divný, ale 3500 Kč je pro mě furt moc. :/ I když.... Chci říct, že já si raději penízky budu schovávat do prasátka a pak si něco koupím.
  • What? Že tě máma raději nepolkla.
  • Miserius
    Jistě, zvládne... Ale k čemu mu to bude když ty který chce hrát nejsou na pc? Tvoje logika je na úrovni nějakýho vyhulence co chodí za školu aby všem dokázal jak je drsnej
  • Ja nemyslel kupovat funglovku. Za 3,5K jsem sehnal ps3 slim 250GB. To je podle me za pakatel.
  • Grafika za cenu staré konzole v klidu taky zvládne hry jet na nízké rozlišení a s horšími detaily jako konzole a ještě s vyššími fps.
  • Sony Playstation 3 500GB je asi za 6000 Kč. To si raději koupím lepší telefon. Tohle není pakatel. A vlastně i levnější 12GB verze stojí ještě 4000 Kč. Je to furt moc na umírající konzoli. Až budou staré konzole dávat zadarmo k pracímu prášku, tak nic neřeknu.
  • Jen ohledne zmineneho prepinani behem mise. Ono se to da pretrpet, ale zajimalo by me, komu se to libilo. Me to pripadlo strasne protivne, kdy hra me nuti prepinat co chvili z jedne postavy na druhou naprosto zbytecne. A moznost neprepinat nefunguje, protoze pokud to neudelate, zacne vam jedna z postav umirat a pri prepnuti je na nule s zivoty a obklopena neprateli. Nastesti je techto situaci minimum. Snad se k tehle kravince uz vracet nebudou v dalsich hrach. A vlastne ani tri ruzne postavy me osobne moc nesedli a jejich osud mi byl pres celou hru vicemene ukradenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit