Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem se teda toho dozvěděl co nás čeká v gta online další slabý článek....
  • Jen ohledne zmineneho prepinani behem mise. Ono se to da pretrpet, ale zajimalo by me, komu se to libilo. Me to pripadlo strasne protivne, kdy hra me nuti prepinat co chvili z jedne postavy na druhou naprosto zbytecne. A moznost neprepinat nefunguje, protoze pokud to neudelate, zacne vam jedna z postav umirat a pri prepnuti je na nule s zivoty a obklopena neprateli. Nastesti je techto situaci minimum. Snad se k tehle kravince uz vracet nebudou v dalsich hrach. A vlastne ani tri ruzne postavy me osobne moc nesedli a jejich osud mi byl pres celou hru vicemene ukradenej.
    • moje řeč!
  • Single player - pribeh bol kratky, ak hrate prvy krat, hlavne misie si setrite viac ako ja :D
    Potencialu bolo na mape vela, Väznica, armadna zakladna, priehrada... vsade same misie :D
    proste to bolo kratke ale este ze je to GTA a da sa vyblbnut inak.
    • Příběh byl krátký? Co je na cca 30 hodinách krátkého? V porovnání s ostatními AAA tituly je to přímo zlatej důl.
      Ale pokud se ti to teda zdálo málo, tak si počkej na Epizody z Los Santos. :)
      • na tie cakam ako sol, vraj je v online tiez nadviazanie na pribeh ale online nehrajem. minuska si strcte do prd***... som fanusik gta od prveho dema ktore bolo casovo obmedzene.

        Je kratke... pretoze nebol vyuzity potencial mapy... chapeme sa ? :O :P
        • Jack1947
          Spise nez kratke by se hodilo jine lepsi slovo... nevyuzite dostatecne ale kratke muze pusobit celkem stroze... kazdopadne ano na ty DLC jsem zvedavy. Jak se s tim poperou.
          • Oni chystají nějaké single player DLC?
            • Jo, na jejich stránkách psali něco jako ať se těšíme na nová dobrodružství Michaela, Franklina a Trevora.
    • Jack1947
      Je pravda ze vyuziti tam bylo mensi mozna z duvodu (pozdejsich DLC) no kratky to uz je uroven pohledu.
    • 50+ hodin když hraješ normálně je krátky...páni.
  • 2 slova: PC verzia
    • Miserius
      Kup si starej Xbox/PSko... stojí míň než prumerna grafika, zahrajes si jeste tech par her co te laka a muzes to zas prodat aby se ti ve škole nesmáli že jsi konzolista...
      • Grafika za cenu staré konzole v klidu taky zvládne hry jet na nízké rozlišení a s horšími detaily jako konzole a ještě s vyššími fps.
        • Miserius
          Jistě, zvládne... Ale k čemu mu to bude když ty který chce hrát nejsou na pc? Tvoje logika je na úrovni nějakýho vyhulence co chodí za školu aby všem dokázal jak je drsnej
          • What? Že tě máma raději nepolkla.
            • Jack1947
              Takto priznej nemas rad konzole, tak si aspon nevymejslej ze se da cena grafiky treba ospravedlnit cenou. Emulator nesezenes budes si chtit zahrat tak jak no. Na to prijde i clovek (mozna) s pulkou te aktivni casti mozku.
            • Miserius
              Tim jsi to jen potvrdil ty smažko
    • 3 slova: Red Dead Redemtion 2
      • 2 slova: na PC :D RDR sem si chtěl a pořád chci zahrát, ale kvůli jedné hře si konzoli kupovat nehodlám :(
        • Hele, já v podstatě taky hraju hlavně na PC, ale PS3 mám a rozhodně je tam dost pěkných kousků pro které se to vyplatí...Heavy Rain, Red Dead Redemption, God of War 3, Uncharted serie, Last of Us, Demons Souls, Dragons Dogma, Resistance 1/2/3, Final Fantasy XIII, Littl Big Planet a teď jsem v Vánoční výprodeji odchytl Ni No Kuni a celkově by se toho našlo ještě docela dost.
        • Urcite by si nakonec na PS3 nasel vic her, ktere stoji zato si zahrat. Navic PS3 ted uz sezenes za pakatel.
          • Sony Playstation 3 500GB je asi za 6000 Kč. To si raději koupím lepší telefon. Tohle není pakatel. A vlastně i levnější 12GB verze stojí ještě 4000 Kč. Je to furt moc na umírající konzoli. Až budou staré konzole dávat zadarmo k pracímu prášku, tak nic neřeknu.
            • Na net a telefonovani/sms/foto staci bazmek za 2 litry. Pokud chces hlavne hrat, tak nechapu tve dilema. Necekej ale, ze kvuli tomu, ze cesi maji male vyplaty, nekdo stahne cenu;-)
            • lepší telefon za 6000 Kč to by mě teda zajímalo jakej tak nějakou mrdku.
            • NOTOJO: Asi budu divný, ale 3500 Kč je pro mě furt moc. :/ I když.... Chci říct, že já si raději penízky budu schovávat do prasátka a pak si něco koupím.
            • Ja nemyslel kupovat funglovku. Za 3,5K jsem sehnal ps3 slim 250GB. To je podle me za pakatel.
          • no jediné dvě hry co za to stojí jdou RDR a Uncharted série ;) a nějak nevidím důvod si kvůli pár hrám kupovat old-gen konzoli.
            • Ja si prave k Vanocum ps3 poridil, prave kvuli exkluzivitam ktere jinde nenajdu (neco mozna i na x360), a vyber mi prijde bohaty :) Ke konzoli jsem rovnou koupil GOTY edici RDR a LittleBigPlanet 2, obe dve hry jsou dle meho nazoru perfektni. a kdyz vyjmenuju vetsinu her, ktery si na to hodlam poridit (GTA V, The Last of Us, Tekken 6, God Of War serie, Uncharted serie, Motorstorm serie, Killzone, Dragons Dogma, Infamous, Condemned 2, Heavy Rain,...), tak pro me osobne to byl dobry duvod k tomu si tu konzoli poridit :)
            • Miserius
              Last of Us je teda větší tahák než Uncharted, ne?
    • 2 slova:
      Shut up.
      • Kravicka
        Nevim proc by mel drzet hubu a zaco ma minusy. Aby nahodou nemelo PC GTA s lepsi grafikou a modama ?
        • Ne protože nikoho už nebaví číst ty breky PCčkářů.
          • mě jo *15*
          • Jacobe zavři hubu, myslíš že je někdo zvědavej na vošousta jako seš ty?
            • ''Tough guy''...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit