Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si počkám na PC verzi GTA 4 bez modu byla pro mě nuda, modaři se vyblbli a dnes si mužem zahrát za iron mana, hulka nebo nechal celé město zatopit vodou *1*
    • Ku*va konečně někdo kdo chápe mé důvody k nepotřebě obstarávat si stupidní konzoli , YES WHOO Welcome back man *1* Bez módů není žádné gta opravdu pořádná zábava.
    • No jo. Já před nějakým pátkem nainstaloval nový textury a dal si tam ENB series a nemohu si to vynachválit!
  • Bude tam yetti? *1*
  • Ježiš, tady je to zas plný vztekajících se harantů jen kvůli tomu, že GTAV vyjde na PC později. JAKO VŽDYCKY! To mezitím nevycházej jiný hry, kterýma byste zaplnili čas nebo co? Nakonec bude nejdůležitější že si hru užijou všichni, možná i next-gen konzolisti, i když já osobně nevěřim, že to na next-gen vyjde.

    Jinak se v IGN preview říkalo, že GTA V je next-gen hra na current-gen, o čemž se přesvědčíme už příští týden. Konečně.
    • Mno mne je GTAV uprdele, nemám dohratú ani IV ...
  • Slyšel jsem, že u nové generace konzolí bude jiný typ joypadu, už bude jen šipka dopředu a křížek, aby se vyhovělo hráčům, kteří si stěžují na příliš komplikované ovládání.
    • TJ, já jsem zas slyšel, že na PC nebudou ty hry vůbec vycházet...užijte si indie kraviny

      Vidíš? Jde oboustranně použít debilní argumenty, který nedávaj smysl.
    • kennyB
      To zvládnu, ale asi bych nezvládl ovládání W, A, D a myší. To chce asi hodně mozkovejch buněk *3*
      • Keny b , god of war a podobný vošoust* co si dokazujete ? Já nevidím nikoho kdo mi tu firoval konzoli jen říkáme že si počkáme a budem hrát s mody a na tom jak se nám líbí , hrejte si deme*ti na konzoli proč ne ale neříkejte že díky konzoli jsou hry dál a že sony a microsoft nemají % zisk z prodeje her na jejich plaformy , si hrejte třeba na i dumbfonu ale za takové kecy nečekjte že k vám budem milý a přívětivý , aneb na hrubý pytel hrubá záplata , přemýšlej nejen ty ale i ostatní o tom , pro mě jsou R* vypočítaní zmrdeč** ale umí dělat hry , a to je docela velké plus na tak v této již běžné obrovské mínus . Rozhodně nikomu nezávidím, někomu přeju ať si to zahraje na čem chce ale protože si to zaslouží, a ostatní můžou střílet s minigunu do všeho co se pohne ve městě, lidi s iq nakládaného párku tu byli a jistě budou *5* pro mě po AC 4 a Watch dogs budu až do března sucho ale pak příjde lavina která zničí mé vnímaní *výborné hry* ( až s mody *1* )
        • kennyB
          Neviděl??? Já jich napočítal dost. Např. konzole- kultura kryplů atd. Všechno si nejdříve přečti a pak něco piš. Je ale pravda, že je tu více komentů o tom, jak píšeš, že si počkají anebo si ukrátí čas u GTA IV s mody. Jenže jak je zvykem u buď exkluzivní hry, nebo u hry s předstihem pro konzolisty, vždy se nejde pát haterů. To už jsi si ale mohl všimnout sám.
          • Je tu více lidí co hatuje PC hráče že si GTA 5 zahrají až po roce nebo nikdy.
      • ty jsi nějaký WADný čéče
        • kennyB
          Vynechal jsi S, takže WADSný *1*
      • Kozy
        Vzhledem k tomu že jsi vynechal S tak asi víš o čem mluvíš.
        • kennyB
          No jo, vynechal. Alespoň vidíš, jak je to ovládání těžký. To bych opravdu nezvládl *1*
    • v tom pripade pockam az na next-next gen, proc nestaci jen sipka dopredu? *6*
    • Tak to si slyšel špatně....
  • ja to to klidne ujit necham
  • Shaker
    Hodne vylepseny SA-MP, parada, uz se tesim
  • Teďka netrpělivě vyhlížím v úterý Xbox360 verzi, ale co se týče GTAOnline, pokud to ohlásí na PC, jdu do nového "železa" . . . tak nějak - jako skalní fanoušek Rockstaru - cítím v kostech (a očividně nejen já), že toto bude pecka!
    • Jasne ze bude PC, zatial budem mastit Total War, Black Flag a Arkham Origin YEAH!
      PC RULEZ!!!!!!
      Apropo warez - myslim ze GTA V si kludne mozem predobjednat s ciagrom v hube a rukou v rozkroku, spravil Rockstar niekedy nieco zle?
  • Mě fascinuje jak "konzolisti" pořád nadávají "PCčkářům" do zlodějů... Asi za tím bude nějaké trauma... Nejspíš z toho, že musí všechno kupovat a pak mlátí hlavou do zdi, co to koupili za shit, kdežto na PC je ta skvělá možnost si vše zdarma vyzkoušet a pak zvážit, jestli koupit nebo ne.
    • Tj, chudáčci konzolisti...hry musí kupovat a tím podporují vývoj dalších her + ty porty na PC, které by tam ani pomalu nemusely být.
    • No ja nevim, ale na PS3 mas u vetsiny her Demo nebo pro PS PLUS hodinovy Trialy, takze je take moznost ci hry zkusit :)
  • No SA-MP si zahraji i teď už se těším. Avšak dokud nebude v obchodech PC verze tak je ta hra pro mě mrtvá. Ty vtípky konzolistů že PC verze vychází až za rok nebo že vůbec je nesmysl. Dobře všichni ví že GTA V bude vycházet i na PC a když už hra byla v srpnu v konečné verzi tak pochybuji že by si vývojáři nechali ujít před Vánoční trh co se týče PC verze.
    • vánoční trh asi nezískají, jelikož port + exkluzivita trvají téměř půl roku , rád bych se mýlil , ale zkušenosti s ostatními díly mi dávají za pravdu .
    • ja nastesti gta od 2 nehraju, ale aby to nebyly az ty pristi vanoce (next gen + gta v, to je moc lakavy spojeni, aby to nechali vysumet duchem vanoc, zivot neni disneyovka) *1*
      • Komunita není slepá pokud to udělají tak si to spousta lidí včetně mě raději stáhne než dávat prachy za takové zpoždění kvůli smlouvám. GTA online se nějak crackne a nebo se udělají warez servery a bude klid.
  • konzole fuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu uuuuu uuuuuuuuuuu ujjjjjjjjjjjjjjj
    • PravyMonty
      Psát normálně fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit