Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja plačem celé noci kvoli tomu že na konzolu nemám potrebné korunky a budem ešte viac keď mi to bude každá možná stránka spoilovať jak sa len dá *13*
  • no hlavne aby to vyšlo taky na nove konzole, nebudu ted kupovat ps3 když za chvili vyje 4
  • kdo se chysta na gta online, muze se pridat k nam do klanu

    http://socialclub.rockstargames.com/crew/bohemian_mobb

    preferujem ps3
    • Čus :) už som sa pripojil hrám celé dnie takže ma nieje problém zastihnúť ale tu je moje ID: roman-habcak_12 takže si ma môžeš pridať a zahráme :)
      *3*
  • Paráda...zas flame jak k*áva. Ještě chybí TheGGG a bude to tady komplet.

    Jinak ale musím upozornit, že tentokrát začal flame PCčkář s výrokem o retardaci konzolistů.
    • Napsal pravdu a flame spustili konzolisti, kteří si to nemůžou přiznat
      • kennyB
        Pravdu??? Podívej se, kolik pcčkářů sem psalo, jen aby uráželo. To mi přijde dost ubohé jen kvůli tomu, že si konzolisti zahrajou nějakou hru o pár měsíců dřív. To je tak strašně bolí, že ta verze pro pc vyjde později??? Jak už jsem psal, dost ubohé *9*
        • God-of-War
          A stejně to drtivá většina z nich stáhne.
          • rozdil mezi konzolistou a pckarem? konzolista srachky kupuje, pckar je ani nestahuje *1*
          • I kdyby, prodejnost stale zustane vysoka a jak jsem psal k jednomu drivejsimu komentari, prodejnost PC her je 2x vyssi nez prodejnost her na ps a xbox dohromady, takze vymluvy na stahovani her na PC jsou opravdu jen a pouze vymluvy konzolovych hracu a navic jsou jiz trapne a ohrane.
      • Vždycky můžeš napsat názor slušně a bez jakýchkoliv urážek a jelikož jeho příspěvek byl první, který urážel konzolisty, tak logicky to musel asi začít on, ne?
    • God-of-War
      Jak nečekaný. *5*
  • Tak ted uz cekam jen jak to pojede na xku v praxi vzhledem k videim co s x360/ps3 po strance vizualu nemaji nic moc co spolecne *1* Ale pokud to pojede na mym dedeckovi lepe jak GTA IV, je to jasna volba !! Predstava stovek misi online s kamarady je proste konsternujici *1*
  • Zajímalo by mě zda multiplayer půjde i lidem co mají neveřejnou adresu a jsou "schovaní" za poskytovatele internetu, zatím mi nešel multiplayer ani u jedné hry od rockstaru co jsem koupil( red dead redemption a gta 4 ) dost mě to štve, ale kvůli téhle hře se mi nechce vystavovat nebezpečí útoku přes veřejnou adresu. Jinak všechny ostatní hry mi jdou naprosto v pohodě (starcraft 2, battlefield 3, diablo 3, crysis 3, mass effect 3). Nevíte někdo jak to bude s Gta5 případně jak to obejít ??? Děkuji.
    • si nemuzes presmerovat porty? (pokud ano, mas pristup k routeru, pohledej si neco o NAT)
    • Miserius
      Taky nepujde, jde o NAT nastaveni, taky jsem s tim mel problem a zacina to mit vic a vic her... Staci spravne nastavit router a budes mit NAT 2 (nejjednodussi a zaroven nejnebezpecnejsi je dat tvuj router do DMZ zony ale je lehci otevrit urcity porty, dej do googlu NAT 2 settings a hned ti to vyleze) Ja mel na routeru vse spravne nastaveny a porad NAT 3 a hry jako RDR,AC,GTA multak nesel, tak jsem koupil za 3 stovky na test router v Alze a ten si to nastavil sam a hned jsem mohl hrat
  • Já se obávám, aby tam toho obsahu nebylo až moc.
  • většina lidí už vydání na pc bere jako samozřejmost ale nezapomeňte že zatim nebylo nic oficiálně oznámené, tak aby se neopakovala situace jako s red dead redemption.. ale zase na druhou stranu gta online je velkym tahounem a s warez verzí by si to nikdo stejně nezahrál ,takže si myslím že se rockstars bát nemusí, že by se to na pc neprodávalo.. eventuelně by teda pc verze klapnou asi měla.
    • 1) indicíí bylo opravdu hodně a byla by sakra náhoda, že šlo vždycky o chybu.. PC verze prostě bude a v podstatě ji několikrát potvrdili

      2) u PC verze jde o pirátění, což stejně jako Blizzard vyřešili nutností on-line připojení, takže už opravdu není důvod hru na PC nevydat.. tím spíš když už konverzi na PC platformu budou stejně dělat kvůli novým konzolím..
    • Nič nieje oznámené? :D Všade si už môžeš predobjednať GTA V na PC a píše sa Q1 2014
      • Miserius
        Predobjednat si to muzes uz snad vsude, to ale nic neznamena... Stejne tak pred rokama vsude "prodavali" RDR PC verzi
        • Jenže RDR dělal úplně jiný tým, který nikdy PC hru neudělal. Aspoň pokud vím.
          • Miserius
            RDR a GTA 5 delali 2 ruzny pobočky Rockstaru pricemz ty co delali GTA 5 pomahali s RDR
        • naprosto souhlasím
          • Ani neviem čo tu riešite bude to na pc na 200% uniklo to z nvidie oni o tom asi niečo vedia nemyslíš ? Officiálne to neoznámili len preto aby si to nedočkavé ovce kúpili na konzolu aj PC a ešte najlepšie aj na next gen .. a miesto 30 mil predani budu mat napr 50 ..
            • ad coufi: Skor mi to pripada ze pan z NVidie dostal prikazom zachranit situaciu a zakamuflovat
              prekecnutie , kedze od R* dostali v NV pokyn o PC verzii mlcat do doby neurcitej(pokles predajnosti na konzoliach a nastup predaja PC verzie)
            • chlápek z nvidie to vzal hned zpátky.. otázka je jestli opravdu nvidie víc něco víc nebo si jen ten chlápek nevidí do huby a mele nesmysly..
      • to že francouzký amazon nabízí pc verzi pro mě nemá žádnou hodnotu.. určitě to bude zase brzo staženo, pokud se tak už nestalo.. nicméně oznámení pc verze je podle mě na spadnutí.. jsem zapřísáhlí pcčkár a nepřeju si nic jiného :)
  • http://xbox360emulator.net/

    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Jack1947
    Mp vypada az prekvapive moc dobre, jestli to bude fungovat na 100% tak to by mohla byt az nehorazna "bomba". (duvod ke koupi?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit