Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestlipak nekdo z vas hral gta 1 a 2 ? :) Pro me byl nejlepsi dil prave dvojka ten pohled shora byl uplne bomba a lehce futuristicky nadech aut byl taky super. Bral bych nejake pokracovani v tomhle stylu.
    • Tikov
      Mně se dvojka nikdy moc nezamlouvala, asi právě kvůli té tušené futuričnosti. Zato jedničku jsem hrál určitě stovky hodin.
      • Jednicku sem hral taky hodne moc :) porad si pamatuju na jeden figl kdy si clovek postavil tri auta do trojuhelniku, znicil je a pak plamenometem palil skrz vraky a chudaci policajti na me nemohli :)
  • "Nothing should be above ridicule, because it gets people to think. And least of all, religion."
    Lawrence Krauss
  • To nezkazila FOX, ale CNN. Když se koukneš na youtube, tak CNN má již mnoho podobných přešlapů na krku (jednou zaměnili Sýrii a Afgánistánem).
  • Náboženství bylo vždy o víře. Tak se nám snad Rockstar snaží ukázat, že když budeme hodně věřit v PC verzi, tak ji dostaneme :)
  • PC hru nevydat na PC je chytrý krok... Ať jdou s celým GTA V do prd3l3...
    • Aaaaah, ty jsi tak delikatesně butthurnovanej.
  • Kdyby se tak autorům chtělo do hry implementovat prvky, jako je možnost se přidat k různým frakcím a pak z toho nějakým způsobem těžit v rámci herních mechanik. Zatím jsme měli možnost býti členy mnoha různých gangů, ale vždycky jenom v průběhu hlavní dějové linie, kdy za nás rozhodovali sami autoři. Nebylo by od věci, kdybych se k těmto podivínům mohla připojit a plnit pro ně třeba nějaké vedlejší mise.
    • Shaker
      tak vedlejsi mise za tuhle sektu tam urcite budou, toho bych se nebal :D Videl bych to na typ mise: Tady mas autobus a napln ho slapkama nebo tak neco...
  • Kdyz jsme u nabozenstvi - Odin slibil, ze zbavi svet ledovych obru, Jezis zase, ze jej zbavi lharu. Nikde nevidim zadne ledove obry.
    • Ježíš to začal plnit. Ale moc mu to nemyslelo, takže začal a tím i skončil u sebe.
    • odin je omnoho starsi nez krestansky boh, taze to ma vsetko lepsie osefovane
    • Bod pro tebe *15*
  • No, nic moc. Mohli by radši zparodizovat islám, to by k sobě přitáhli větší pozornost.

    Otázka za deset bludišťáků.
    Kolik si myslíte, že by proběhlo bombových útoků na studia Rockstar?
    • Nazor blba zmasirovanyho mass mediama.
    • Magister_Peditum
      Utahovat si přímo z Islámu nelze, ostatně odpověděl sis sám. Ale tohle je docela neutrální a vlastně jakákoliv parodie náboženství si nutně utahuje z náboženství, jako celku.
      • "Utahovat si z Islámu nelze.."

        O co je Islám něco víc, než jiná náboženství? A proč by se západ měl bát hyen, které žijí středověkem v dnešní době? Pokud na ně nefunguje cukr, měl by nastoupit bič. Nevidím jediný důvod, proč k nim být tolerantní, když oni nejsou k nám!
        • Tikov
          Oni je takové skvělé zájméno :) Oni sem přitáhli katolíky, oni se bouřili proti šlechtě, oni stříleli zajatce, oni vytloukali židovské obchody, oni stříleli civilisty, oni volili KSČ, oni udávali, (až to nebude v kurzu tak) oni dělali brajgl na Národní, oni volili ODS/ ČSSD/ VV/ KSČM/...
          Neměli bychom radši bojovat proti Oni(m)?
          • Vzhledem k věkovému složení zdejších přispěvatelů to pro většinu z nich skutečně udělali "oni".
        • Vrook
          Západ (je sranda jak se tohle pojmenování mění napříč historií), když už, tak by se měl bát teroristů a je celkem fuk, jaký maj náboženský nebo politický motivy.
          Já jsem zásadní odpůrce teroristů, protože jejich útoky jsou zbabělym útokem na nic netušící civilisty a ty zbabělci si ještě řikaj "vojáci". A budu vždycky jeden z prvních, kdo bude volat po tom, aby US vyhladila a klidně i umučila k smrti každýho jednoho člena alkajdy nebo podobnejch sraček..

          Ale právě proto, že, jak jsem demonstroval, se v lidech kumuluje vztek při tomhle tématu, tak je nebezpečný automaticky spojovat islám = terorismus. A zároveň je to k naprostý většině muslimů nespravedlný.

          Praktiky islámu už jsou na jinou debatu, ale tam asi stejně nemá cenu zasahovat..
          • Skoro každá vojna si vyžiadala životy civilistov. Títo teroristi nie sú o nič viac zbabelí ako milióni pred nimi.
            • Vrook
              Nechápu tvůj příspěvek..Je rozdíl mezi civliníma ztrátama ve válce, ač je nelze omlouvat, a mezi plantnutím bomby v davu (např. na maratonu) a zdrhnutím jak nějaká malá p*ča.. To je prostě mega zbabělost a označit někoho takovýho za "vojáka" je prostě hovadina. To je úplně něco jinýho.
          • FAKTA: Více než 95% všech sebevražedných bombových útoků na celém světě jsou prováděny muslimskými extrémisty. Muslimský teroristé spáchali více než 70% (8886) z 12.533 teroristických vražd v roce 2011 *12*
            • Vrook
              Ano, proto je na místě hon na teroristy, jak jsem řikal. Ale né hon na muslimy, protože v těch zbylejch 99% muslimů se o teroristy nejdedná.
            • a kolik z nich ma na svedomi Epsilon program? *3*
          • ne kazdy muslim je teroritsta, ale kazdy terorista je muslim *3*
            • Vrook
              Nesmysl.. pokud si myslíš, že každý terorista je muslim, tak máš zásadní mezery a doporučuju ti přečíst si o historii terorismu nějakou knížku. Takovej svazek papírů.. Pokud teda nemáš kindle, ale lidi s kindle hodně čtou a jsou tudíž chytří, takže pochybuju. *4*

              Edit: Yuffie: Já to teda nikde ve zprávách neviděl. Vim jenom, že to pár lidí napsalo na twittr a česko, plný univerzitně vzdělanejch inteligentů, začalo hrozně nadávat, jak je amerika celá nevzdělaná, všude se zase psaly fámy o tom, jak polovina Yanků ani neví, jaký maj hlavní město apod..
            • Houbelec. Teroristi jsou ti špinaví češi zablešení! Protože pořádají atentáty na svaté americké půdě. No říkali to onehdá na FOXu a kdo by nevěřil stanici FOX. A to, že pojídají křesťanské děti a líbají kozlu zadek je taky pravda *3*.
            • i ti z IRA? ;)
        • a kdo že jsou to, Emčo, ti netolerantní "oni".. to myslíš všechny lidi Islámské víry po celém světě? A kdo jsme "my" tolerantní, počítáš do toho i sebe? Protože ty tedy moc tolerantně nezníš.. nebo mě? protože mě do svých myšlenek raději také netahej. Nebo celou západní společnost? To jsi tedy machr že mluvíš za ty stovky milionů lidí. To jsi napsal pěknou blbost viď?
        • s takovou debatou běžte na novinky, tady jste na herním fóru *7*
          • emce: V pristupu k islamu mas pravdu. Rockstar ale asi nechce mit v baraku bombu od nejakych fanatickych pomatencu, to jim za tu srandu nestoji *1*
    • Black_Hand
      tak oni paroduji i islam, jestli si si nevsim.
  • Black_Hand
    no tak on je to spoof i kreacionistu a vubec fundamentalistu a literalistu (at uz krestansky/islamskych/zidovskych/hindskych atd.) :P.
  • Pro mě GTA3, nejlepší díl.
    • Shaker
      pro me zase Vice City nejlepsi pribeh a San Andreas nejvic moznosti :) GTA IV bylo taky super, jiny, ale porad super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit