Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednicku sem hral taky hodne moc :) porad si pamatuju na jeden figl kdy si clovek postavil tri auta do trojuhelniku, znicil je a pak plamenometem palil skrz vraky a chudaci policajti na me nemohli :)
  • Tikov
    Mně se dvojka nikdy moc nezamlouvala, asi právě kvůli té tušené futuričnosti. Zato jedničku jsem hrál určitě stovky hodin.
  • Jestlipak nekdo z vas hral gta 1 a 2 ? :) Pro me byl nejlepsi dil prave dvojka ten pohled shora byl uplne bomba a lehce futuristicky nadech aut byl taky super. Bral bych nejake pokracovani v tomhle stylu.
  • Nazor blba zmasirovanyho mass mediama.
  • Vzhledem k věkovému složení zdejších přispěvatelů to pro většinu z nich skutečně udělali "oni".
  • Tikov
    Oni je takové skvělé zájméno :) Oni sem přitáhli katolíky, oni se bouřili proti šlechtě, oni stříleli zajatce, oni vytloukali židovské obchody, oni stříleli civilisty, oni volili KSČ, oni udávali, (až to nebude v kurzu tak) oni dělali brajgl na Národní, oni volili ODS/ ČSSD/ VV/ KSČM/...
    Neměli bychom radši bojovat proti Oni(m)?
  • Shaker
    tak vedlejsi mise za tuhle sektu tam urcite budou, toho bych se nebal :D Videl bych to na typ mise: Tady mas autobus a napln ho slapkama nebo tak neco...
  • Shaker
    pro me zase Vice City nejlepsi pribeh a San Andreas nejvic moznosti :) GTA IV bylo taky super, jiny, ale porad super
  • Aaaaah, ty jsi tak delikatesně butthurnovanej.
  • Uhlík do dinosaurů dal taky bůh. :-D
  • Ježíš to začal plnit. Ale moc mu to nemyslelo, takže začal a tím i skončil u sebe.
  • Vrook
    Taky si pamatuju ty hodiny ježdění, nárážení a následný prolítávání čelnim sklem. *15* Už jen tenhle samotnej prvek mě dokázal udržet ve hře hodně dlouho.
  • Magister_Peditum
    To je snad fuk, ne? I tvrzení o lidstvu starém 5000 let je naprostý blábol. Kromě toho, já netvrdím, co se píše v Bibli, ale co si myslí některé církve. *3*

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Datace_stvo%C5%99en%C3%AD
  • "Nothing should be above ridicule, because it gets people to think. And least of all, religion."
    Lawrence Krauss
  • Vrook
    Nechápu tvůj příspěvek..Je rozdíl mezi civliníma ztrátama ve válce, ač je nelze omlouvat, a mezi plantnutím bomby v davu (např. na maratonu) a zdrhnutím jak nějaká malá p*ča.. To je prostě mega zbabělost a označit někoho takovýho za "vojáka" je prostě hovadina. To je úplně něco jinýho.
  • Skoro každá vojna si vyžiadala životy civilistov. Títo teroristi nie sú o nič viac zbabelí ako milióni pred nimi.
  • Vrook
    Ano, proto je na místě hon na teroristy, jak jsem řikal. Ale né hon na muslimy, protože v těch zbylejch 99% muslimů se o teroristy nejdedná.
  • a kolik z nich ma na svedomi Epsilon program? *3*
  • FAKTA: Více než 95% všech sebevražedných bombových útoků na celém světě jsou prováděny muslimskými extrémisty. Muslimský teroristé spáchali více než 70% (8886) z 12.533 teroristických vražd v roce 2011 *12*
  • To nezkazila FOX, ale CNN. Když se koukneš na youtube, tak CNN má již mnoho podobných přešlapů na krku (jednou zaměnili Sýrii a Afgánistánem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit