Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz tu nereste Konzole vs PC nebo mys+klavesnice vs gamepad PC gameri tu prevladaj nema to cenu :D. (-24)
  • Mám ps3 i pc...na ps3 kupuju bazarové hry za pár kaček, na pc kupuju hry na aukru za pár korun na steam/origin...a mám klid...
  • Na PC to samozřejmě bude, tohle dělají už od GTA 3. No a komu se nechce čekat 3/4 roku, ať si koupí PS3 nebo X360, dnes se dají sehnat za 3500 Kč. Já kupuju na PS3, ale po nějaké době asi zkusím PC verzi kvůli modům.
    • Sháním toybox kvůli raným exkluzivitám od Rare z kraje cyklu, chceš číct, že je někde 250GB 360 za 3500Kč? Asi ne. *4*
      • Já prodávám XBOX 360 250GB ještě v záruce za 3999,- Kdyby jsi měl zájem tak jiri.stavaric(zav.)gmail.com nebo ICQ 34854355
      • Nikdy nezapomenu na to, jak se mi Red Dead Redemption na PS3 lagovalo, nešlo to nijak vyřešit, od té doby PS3 nemám *9*. To mě zajímá jak na tom starci poběží tohle.
        • To je divný. Mně to na X360 šlo bez problémů.
        • a příspěvěk měl být jako nové vlákno -.-'
  • Doporučuji všem co pořád řeší nějakou platformu at si jako já půjčí ps3 a zahrajou The last of us a snad jim dojde, že jde hlavně o hry
    • ...kterých je nejvíc na PC, které má víc only her než všechny tři konzole dohromady. Thank you, Captain Obvious. *2*
      • Ten Captain Obvious ale vyjádřil naprosto správnou pointu. Jsem PC hráč, ale zcela otevřeně říkám, že největší lopaty, gumy a bezmozci jsou u PC komunity - všichni chytří jak rádia, každej velkej march na všechno, ale jinak selským a střízlivým rozumem nedisponující zabedněnci omotávající se aurou komplexity a přitom stejně tak neschopní si vytáhnout klávesnici z p*dele - holt smutná to doba. Čest výjimkám!
        • Když už se začalo s těmi anglicismy - "Let me add some more salt on that egg sitting on your face." Kdo tvrdí, že právě mezi PC hráči jsou ti nejhorší z fanatiků, je buď sám nějaký druh fanatika, či byl sám do krve uražen fanatikem hlásícím se zrovna k PC, z čehož se nevzpamatoval, nebo a to si myslím, že je tvůj případ, pro stromy nevidí les. Nikdo není horší/lepší a nesnášenliví jedinci okupují všechny platformy rovnoměrně.
          • Arbitr v akci. Jistě, gumídkové jsou na obou stranách barikád, ovšem nějaký rozumový kopromisy pro nedotčení konzolistů nebo panáčků PC-síly odmítám. Realita je většinou taková, že většina PC uživatelů se chová jak stádo vztekajících se kašparů. Ne jak, řada místních krásně potvrzuje, že to jsou prostě vztekající se šašci. Ne všichni znovu podotýkám, řada lidí má obsah hlavy na správném místě. Ale příkladem opaku je reakce na kolegu Libora, který rozumně naznačí, co by nás hráče mělo zajímat, ale nějaký kokos z PC strany zase vytáhne svoje moudra. Mě to rovnítko nesnášenlivých jedinců napříč platformami nějak prostě nevychází.
          • Snad jenom Nintendisti jsou mírný a těch bitev se účastní jenom vzácně.
            • taky co jim zbívá... když jsi voják na koni a tvoje nejúčinější zbraň je šavle těžko můžeš nadávat tankům a stíhačkám *3*
      • Musím uznat, že je to pravda, od PSone jsem nehrál na ničem jiném než na Playstationech (krom konzole GameCube), PS4 mám předobjednanou, ale od ledna mám také nabušené herní PC a objevil jsem tam herní ráj z kterého není cesty zpět. Tolik exkluzivit - jak sem to mohl tak dlouho ignorovat. PS4 už jen na těch pár sony exkluzivit, na PC všechno ostatní. Je mi líto, ale při tom co vše nabízí PC nešlo nezradit. :))
  • Jack1947
    Nejocekavanejsi hra , roku a pravdepodobne i jedina poradna mestska akce - Od ktere se ocekava nic mensiho nez , samozrejmne pokoreni mnohokrat IV a taky dosazeni kvalit a mozna vic GTA SA ( graficky urcite, hratelnosti se jeste uvidi). Ocekavani jsou vysoke stejne jako potencial. (alespon pro mne a myslim ze i zbytek herniho sveta.) PC verze podle mne bude ale konzolova je hlavni, potrebuji vedet jestli se hra "uchyti´ ona se uchyti to bezesporu, konzole mneli vzdy prednost - kdo nechce cekat uz ma davno konzoli - ( nejen kuli tomuhle plno her co na pc nejsou ale to uz bych zas prileval olej do ohne nekonecneho flamu konzole vs pc a co treba mobily casem vs pc he :-D ... *15*
  • Radioaktivni_surikata
    Jo jasně, a všechny zatím vypuštěný screeny pochází z konzolový verze *1* Však ono to bude, jen musíme holt čekat. Nakonec proti oblibě konzolí v Rockstaru nejde moc co namítat. GTA 4 tuším trhla rekord o nejdražší hru, ten rozpočet byl snad dokonce přes 100 mega. Naše skvělá PC komunita si za to může sama. Na takovejhle rozpočet tu chybí kupní síla *4*
    • PC komunita za nic nemůže a GTA vyšperkuje sama, tak jak by to vývojáři nikdy nedokázali (viz mody do GTA IV). Rockstary váží smlouvy s výrobci konzolí o přednostním vydání (typu xboxových DLC ke Skyrimu) takže opravdu není co namítat. Že by prodeje převyšující obě konzole s grafikou v PC verzi nic neudělaly nejlépe ukazují hry od Blizzardu. *3*
    • Vrook
      Za tyhle kecy se tu lynčuje, tak si dávej bacha, nebo ti jedna přiletí. *15*
      • Hm, mozna ne kdyz to napsal normalne, ne jak whitebutthurtgay *3*
  • Hmmm, následovný scénář bude asi takoví, že fanoušci GTA budou řvát RS nakonec uvolí a udělá port na tak sprasené úrvni jako GTA 4(věřte že to tak bude pokud hra bude dělaná ještě na Xbox360) tak tady potom se nabízí otázka vážně tohle chceme ?
    Já bych tomu nechal čas GTA zatím každé bylo na PC...
    • Hanzales
      Jestli bude, o tom žádná. Vždycky byla a pokaždé se jen lišily výmluvy, než po půl roce oznámili i pc verzi. Právě ta exklusivita jim prodá ještě spoustu stávajících konzolí a spoustu těch nových. Sprasená byla jen konverze u 4ky (patche to ale pojistily) kvůli rozdílné architektuře, ale teď vše nahrává tomu, že to naopak dopadne lépe. Tentokrát si počítám akorát počkáme s PC verzí déle, protože to potřebují prodat na současnou verzi konzolí a pak se ukáže, jestli to oznámí s tou "next-gen 2" i na PC, nebo se čekání ještě další půlrok protáhne. Alan Wake jsem koupil na Xbox zalevno až týden před tím, co se oběvil ještě levněji na steamu v PC verzi (a to neměl vzniknout na PC z počátku vůbec, i když měl paradoxně právě na PC nejdříve vyjít) :) Já se na GTA5 těším tak, že ho vemu na PS3, ale určitě koupím pak i na PC, kde to bude zase jiná káva (mody atd.). Tou dobou už bude GPU za 4,5K dávat přinejmenším to co next gen konzole v pohodě a zase to bude hlavně o těch exclusivkách (a jsme zase u toho) :) Ale jo, na těch konzolích se toho ten první půl rok prodá fakt kvanta a na pc později taky vydělají. Fakt nevím, kam někteří zdejší tvrdilové chodí na to, že se na PC zásadně pirátí, kde se pohybujou? Já znám kolem spíše lidi, co si hry na PC kupují. Přesněji mírně převážně ;o)
  • presne tak.

    Jedinej duvod proc tolik lidi vlastni konzole je ten ze konzole jsem mnohem vic zamereny na casual hrace. Kazdej kdo byl delsi dobu v USA vi ze skoro kazda druha rodina tam vlastni konzoli a kazdej kdo se trosku vic zabiva hranim ma i PC. Konzole je proste pohodlna koupite hru a neresite jestli vam pujde obcas si zahrajete a mate pokoj.
    Jak tu uz nekdo psal taky vlastni PC,PS3 i X360 a to je proto ze me hrani bavi a rad si zahraju ruzne hry na ruznej platformarch. Pokud vyjde cross-platform hra tak si vybiram podle toho co je to za hru a na jake platforme se mi bude hrat nejlip napr. FPS hraju jen na PC krome tech co jsou pouze na konzole.

    Pokud vas hrani jako takove bavi tak hrajete na cemkoli a neresite tuhle nesmyslnou "valku".
    • Já proti konzolím nic nemám,jenom nemám rád,když se dobré hry dělaj jenom na ně. Viz Forza či Gran Turismo. Pc nemá žádnou pořádnou takovouhle závodní hru. Ale více mě to štve u tohoto gtáčka,pro mne je tato hra jediná,na kterou se těším nejvíc. No uvidím,snad udělaj alespoň port. Čtyřka mě také baví,ale není tam moc co dělat narozdíl od tohoto dílu podle informací *4*
    • To by jsi spoustě lidí tady vzal smysl jejich života *3* Bohužel se většina z nich nedokáže zamyslet nad tím, jak bezvýznamné a zbytečné to ve skutečnosti je.
      • Každá doba má takovou rivalitu. Za mýho mládí zase "válčili" Amigisti proti Stčkařům a proti PCčkářům. PCčkáři byli v defenzívě, dokud měli Hercules nebo CGA monitory a pak to postupně Amigistům vraceli, když jejich platforma skomírala.
        • Ale kde se v lidech bere potřeba vyzdvihovat to svoje nad ostatní? Myslím, že to je spíše záležitost pokřivené a nejisté povahy. Neschopnost projevit se osobně ukrytá za argumentací pomíjivými materiálními hodnotami.Což?
          • Hele, na mě jsou tyhle učený teze moc složitý. Já si jen myslím, že něčím se lidi bavit musej a stejně z toho vyrostou, až poznaj, že v životě se jim stanou i horší věci, než že má někdo 60FPS a já jenom 59,5.
            • Jen jsem chtěl oslnit složitými výrazy *2* Je to jak říkáš *3*
  • Nechapu tu nenavist mezi hraci uprednostnujici konzole a temi co hrajou na PC. Vzdyt je uplne jedno, jestli mam vedle obrazovky krabici s napisem PS/XBOX, nebo bezemenou sestavicku..., Asi si konzoliste chteji vynahradit to, ze u hrani maji mensi FPS, min detailu a hlavne co me vadi mensi FOW. PC hraci se vychloubaji ze na PC mohou delat dalsich milion jinyh veci a maji potrebu na to upozornovat... Podle mne, az vyjde konzole od vale, tak slouci z obou pristupu to pozitivni: kompaktni rozmery desing a jednoduchost obsluhy (rozm. blbuvzdornost) od konzoli a schopnost spustit plnohodnotny operacni system (tusim maj podporovat UBUNTU) s neprebernym zastupem aplikaci. Bohuzel je jedna vec, co ja osobne konzolim vycitam. To, ze tytuly co vychazeji i na konzole jsou po vsech strankach zastarale a osekane i kdyz se portnou na PC. P.S. jsem PC uzivatel a pri pohledu na me "home pc centrum" v obyvaku nevidim duvod kupovat konzoli....
    • Robotron3
      Jediný co lidi rozděluje je hloupost. Tohle kdyby si ti hloupí uvědomili, všechna nenávist by zmizela :)
  • Hnus,urazky a prohnila duse nize diskutujicich az na par vyjimek.
    • Mluvíš mi z duše palec nahoru *3*
    • Půjčim ti kapesník pokud je toho na tebe příliš *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit