Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nova taktika. Nevydaji PC verzi aby pak mohli brecet, ze kvuli piratum neprodali ani jednu kopii na PC. *15*
    • XorxoxTalarius
      Ale normalne bych tomu i veril, jelikoz to je ta prava kravatacka logika :D
  • XorxoxTalarius
    No co, kdyz nebude GTA V na PC, tak koupim ctvrte Sainst Row :D Pro mne vyreseno. Je ale docela s podivem ze Rockstar tahkle prdi na PC scenu. Kdyz Violation si nemohli PC prodeje vynachvalit a pro SR 3, si dali s PC verzi takhle zalezet. Takze Rockstar presel z PC na konzole a Violation presel z konzoli na PC. Tady mi neco nesedi :D
    • Ono to vůbec podivné není, naopak, je to velmi chytré. PCčkaři jsou největší piráti a spousta konzolistů má doma i PC. Takže kdyby to vyšlo zaráz, pak mnozí, kteří si to koupí na konzole by to prostě jenom stáhli na PC. Já jim docela rozumím, hold lidi jsou socky.
      • zajimave...znam cloveka co ma konzoli a nema jedinou originalni hru, vse stahovane...
    • Svata pravda, v Saints Row je zas vedci sranda =)
    • Caincz
      *Volition...
      • XorxoxTalarius
        Diky za opravu, jmena se mi pletou :)
  • Já tyhle flamy, když je článek o nějakém zpoždění PC verze oproti konzolovým, miluju. Alespoň je taky trochu sranda, protože v diskuzích je opravdu co číst. Ještě by se mohl k tématu vyjádřit TheGGG.

    Ale k tématu, jsem opravdu zvědavý, jak vypadá přepínání postav a hlavně jak to vypadá a jaké to bude v běhu (GTA IV na PS3 bylo nicmoc).
    • Prej to bude něco jako Google Earth. Zmáčkneš tlačítko, obraz ti vyjede nahoru, kde uvidíš mapu celýho Los Santos a pak najedeš na jednu ze tří postav, zmáčkneš tlačítko, kamera najede zpátky dolů a hraješ.

      Ale taky jsem zvědavej, jak to bude doopravdy vypadat. Tahle funkce mi totiž zní neskutečně sympaticky.
      • Viděli jste Tdu? Tam to funguje úplne stejne
        • TDU jako Test Drive Unlimited? Tak to jsem neviděl. Slyšel jsem na obě hry negativní reakce, tak jsem to radši ani nezkoušel.
  • Neni to tak slozite. Udelaji hru na PS3 a konzole stare generace a maji vydelano. On by asi nikdo nechtel takove smecko s 5 let starou grafikou na PC a do toho se jim moc nechce, je to banda nevdecnych bastardu
    • Samozrejme, ze sa im do toho chce, pokial nie su blbci. Keby to nevydali na PC prisli by o obrovsku komunitu a aj o popularitu. Nerobili by sa mody. San Andreas malo tiez hroznu grafiku no hrava sa to dodnes to nicomu nebrani. Oni len chcu aby si to ludia kupili na konzole a necakali na PC port ktory si upiratia. Nevydat to na PC by bol podla mna velky omyl.
  • Keyz
    PC verzi řešit nemusí. Programují to na PC. Videa taky běží na PC a je tedy pravda, že není co řešit. Prostě se stačí rozhodnou kdy to vydat na PC. *3*
    • Robotron3
      Programovat na PC, a programovat pro PC neni vždy to samé. PC budou muset řešit a doufejme, že to dopadne lépe, než posledně.
      • Keyz
        Poslední díl byl pěkný jako pohlednice z New Yorku jak se to často sekalo i na dobrých strojích.
    • Hlavne xbone a ps4 jsou hodne blizko pc, hry v prezentacich a behem toho skandalu na vystave bezely na pc, takze myslim ze nebude absolutne zadnej problem.
      • Veskoslav
        Bude. Kecy výrobců a cena konzolových titulů vs pc titulů:) Vem si Bioshock teď jeho cenu na pc a na konzole. Na pc skoro 2krát levnější a nejedná se pouze o klíč, ale klasické DVD v krabičce.
        • Jo takhle, marketing je zlej a muzou lidi tlacit do cehokoliv, to je pravda. Ja to ale myslel z technickyho hlediska.
  • presne tak.

    Jedinej duvod proc tolik lidi vlastni konzole je ten ze konzole jsem mnohem vic zamereny na casual hrace. Kazdej kdo byl delsi dobu v USA vi ze skoro kazda druha rodina tam vlastni konzoli a kazdej kdo se trosku vic zabiva hranim ma i PC. Konzole je proste pohodlna koupite hru a neresite jestli vam pujde obcas si zahrajete a mate pokoj.
    Jak tu uz nekdo psal taky vlastni PC,PS3 i X360 a to je proto ze me hrani bavi a rad si zahraju ruzne hry na ruznej platformarch. Pokud vyjde cross-platform hra tak si vybiram podle toho co je to za hru a na jake platforme se mi bude hrat nejlip napr. FPS hraju jen na PC krome tech co jsou pouze na konzole.

    Pokud vas hrani jako takove bavi tak hrajete na cemkoli a neresite tuhle nesmyslnou "valku".
    • Já proti konzolím nic nemám,jenom nemám rád,když se dobré hry dělaj jenom na ně. Viz Forza či Gran Turismo. Pc nemá žádnou pořádnou takovouhle závodní hru. Ale více mě to štve u tohoto gtáčka,pro mne je tato hra jediná,na kterou se těším nejvíc. No uvidím,snad udělaj alespoň port. Čtyřka mě také baví,ale není tam moc co dělat narozdíl od tohoto dílu podle informací *4*
    • To by jsi spoustě lidí tady vzal smysl jejich života *3* Bohužel se většina z nich nedokáže zamyslet nad tím, jak bezvýznamné a zbytečné to ve skutečnosti je.
      • Každá doba má takovou rivalitu. Za mýho mládí zase "válčili" Amigisti proti Stčkařům a proti PCčkářům. PCčkáři byli v defenzívě, dokud měli Hercules nebo CGA monitory a pak to postupně Amigistům vraceli, když jejich platforma skomírala.
        • Ale kde se v lidech bere potřeba vyzdvihovat to svoje nad ostatní? Myslím, že to je spíše záležitost pokřivené a nejisté povahy. Neschopnost projevit se osobně ukrytá za argumentací pomíjivými materiálními hodnotami.Což?
          • Hele, na mě jsou tyhle učený teze moc složitý. Já si jen myslím, že něčím se lidi bavit musej a stejně z toho vyrostou, až poznaj, že v životě se jim stanou i horší věci, než že má někdo 60FPS a já jenom 59,5.
            • Jen jsem chtěl oslnit složitými výrazy *2* Je to jak říkáš *3*
  • mdkGT
    Jsem rad ze na soucasnou generaci konzoli, vychazi a vyjde jeste mnoho velkych her, bude co hrat a koupi PS4 muzu o nekolik mesicu/rok odlozit.
  • Hru si koupím ale ještě nevím na jaké platformě.Chvíli počkám a pokud hru ohlásí na ps4 tak to beru.Jinak si myslím že pc verze bude otázka je kdy a jak to dopadne když vyšel port gta 4 na pc tak jsem byl pěkně naštvanej protože hra padala než vyšel opravný patch.Jinak si myslím že gta 5 na pc je hra kterou by si člověk měl koupit a ne stáhnout( u cod ghosts bych to chápal) protože tohle bude kvalitka stejně jako zaklínač 3 a ta hra si to prostě zaslouží.
  • pche, bych vydal zakon, ze hry, ktere na PC vznikaji, tam taky musi vyjit a meli by po frajereni s exklusivkami
    • Pan bude mlady komunista, ze?
      • Ja chapu ze pan kapitalista se musi zbavit 8 let stare konzole a chtit za ni 5 tisic, protoze je to podstata kapitalismu. Ale tak nejak me to nezajima. To je ta druha strana mince, kterou si vetsinou chytracci neuvedomuji.
        No a pokud je sk komunista protoze chce ferovy pristup, tak jsem asi taky komunista. *15*
        • Ano, chová se jako komunista. Nařizovat můžeš doma partnerce, když tě bude poslouchat. Cílem R* je zisk a pokud to PC nezaplatí, tak si holt počká. Píšu to jako PCčkář. A ještě k tomu tvému komentáři výše - stahování her či jakéhokoliv komerčního sw není legální, ať už torrent nebo úložiště - narozdíl od av děl, kde je nelegální pouze sdílet.
          • jojo...plno kecu o komunistech, ale snizeni cen mobilnich operatoru, kterou dostali narizenou od EU beres rad co ?
    • Jak rikas...delaji jak kdyby to vyrabeli na konzoli...HHH *15* *15*
  • roiser
    Já nevím, co všichni šílí. Je téměř stoprocentní, že to vydaj třeba o půl roku (a víc) později, jak to bylo u všech minulých dílů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit