Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plavat neslo ale vrtulnik tam byl.
  • fizola
    Jedna z naj hier, už si robím miesto v Iphone :D
  • DzokiSK
    cmon ! *14*
  • awwwwwwwwwwww yeeeeeeaaaaaaahhh!!
  • praseek
    Jasná koupě. Nejlepší díl GTA vůbec. Cum on feel the noize! *5*
  • Ve Vice City mi vadilo že nešlo plavat a vyletět nad mrakodrapy.
  • jindra.veliky
    jeste strategie (global outbreak), bohuzel casem pay to win *9*
  • Veskoslav
    22,58 Google Play:)
  • Až vyjde gta san andreas tak budu mít konečne duvod na koupi noveho telefon u:D
  • jindra.veliky
    nehodlam to porad vypinat a zapinat *3*
  • Daji k tomu hlavu od tapira? :)
  • Pokud Vice City nebude na iPad 2 tak nebude ani na iPad mini protože oba mají stejný procesor. To jen tak na upřesnění. :-)
  • Jinak na iTunes (možná i na gPlay), maj teďka GTA III za dvacku, ještě jsem našel Plants vs. Zombies. Pár her od EA je taky ve slevě.
  • No hlavne aby nezapomeli GTA V vydat i pro PC
  • Veskoslav
    Tím pádem pro Tebe není Android, když si to neumíš ani nastavit, aby nedělal automatické korekce......
  • Veskoslav
    Po pravdě? Poslední díl na Adnroid mám zakoupený, ale nikdy jsem to nedohrál. Patlala, patlala po displaji mě nějak nenadchlo, nemluvně o "střelecké" části,, která je spíše o tom, jak si nezaplést prsty dohromady. Nějak jsem nepodlehl kouzlu hraní na mobilu(myšleny TPS a FPS). Teď hraji Polda 2 na telefonu a bavím se náramně. To jsou ideální hry a ještě závodní, ale FPS a TPS ne.
  • jindra.veliky
    Co říkám, z dead to udělá děd *11*
  • jindra.veliky
    Já hrají děd trigger, nova 3, modern combat 3, gta 3, Mp, shadowgun a vše bez problémů. Největším monusem androidu je ta automatická oprava chyb! Člověk ani nemůže psát pořádně anglicky,
  • jindra.veliky
    Bezva. Ale radši bych San Andreas :-)

    jinak taky bude predelavka Roller Coaster Tycoon a Dungeons And Dragons: Warbands
  • CRYPT
    na mem iPodu Touch 3G se to sekalo jako svina :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit