Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maš prawdu je to řádnej s*it
  • Android už v dnešní době neznamená jen mobilní telefony a tablety. Já mám Android MiniPC (trochu lituju toho, že jsem kupoval ještě jednu z prvních verzí, protože se dnes dají sehnat lepší, výkonější za stejnou cenu) a tam mám připojenou klávesnici s myší, jenže protože ten Android je dělaný na dotykáče, ovládání tomu odpovídá.

    Př. Minecraft (demo), abych mohl hrát myší, tak musim kliknout (což nahrazuje dotyk prstu na displej) a až potom lze hýbat myší, jenže to je nepohodlný a třeba u toho GTA by to bylo nehratelný, tak váhám, zda do toho jít. Není nějaký demo na vyzkoušení, abych za to nezaplatil a ono se to pak nedalo hrát? Protože jsou hry, které tu myš normálně berou. Teď ještě záleží i na tom, abych mohl hrát s klávesnicí.
  • pitchovina
  • GTA III, Max Payne a teďka Vice City. Doufám , že to nebude jen pro ty nej telefony s androidem a nějak to dobře optimalizují jako trojku sice napsali přesně jaké zařízení to bude podporovat , ale potom jsme se dočkali několik aktualizací na víc zařízení...
  • Upřímě by mě zajímalo, kolik llidí to opravdu dohraje, protože hrát na dotykáči akční hry (FPS, TPS) je nanic. ¨Spíš to je taková machrovinka.

    Naopak na adventury je ideální, takže až se mi rozbije mobil, tak nainstaluju ScummVM a zahraju si ty nejlepší adventury dostupné přes tuto aplikaci.
  • Že bych potrápil telefonek mým nejoblíbenějším dílem GTA?Tato zpráva potěšila.
  • yeees

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit