Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to aspon pořadně rozlehly? Abych tuhle onlinovku neměl prochozenou za měsic jako Star Wars:) *2*
    • Když budeš mít prolezlý normální lokace tak můžeš jít do WvWvW a tam se určitě zabavíš dostatečně... *3*
    • no to si piš, že je a hlavně to není koridor jako swtor
  • mě se zdá že ty mmorpgéčka mají všechny stejnej engine furt dokola nebo ne ? takovej ten z aikaonline , runes of magic atd... sem tam se najde zbloudilec typu age of conan nebo everquest 2 jinak to vypadá jak 10 let starý hry fšechno , stromy uplně mazec , tráva šílená , ten armor trochu z blízka když se na to člověk koukne ... já nevim ... *13*
    • "... já nevim ... *13* " nevíš a píč*uješ do toho.
      • coje dit má pravdu ta grafika většiny MMO je hnusná, a i tak potřebujete pořádný železo, aby se to při pár hráčích pohromadě necukalo
      • už si se posral nebo ještě ne z toho ??? *15* *15* *15*
        • Stolici ještě urdžim. Ale ty máš hlody, ze kterejch mam pocit, že si sem zabloudil z fora pro seniory. Slovosled ti koukám taky nic neřiká, ty chudáku.
          • *15* *15* *15*
  • Je jasné, že si to nenajde absolutně všechny zbloudilé duše, konkrétně tady ne. Včera jsem zkusil s pre-order a je to vážně bomba, dost špatně se to vypíná.
    • MishKonn
      Ale pane Milop, zdravím fellow Championa, takže říkáš, je to dobrý? :)
    • skus alt + F4 : *4*
      • Kronoss1
        Já bych radši zkusil se z.
        • ja som slovak, ja skúšam *4*
          • Kronoss1
            Tak to pak jo.
          • skušaš skuškové ? *2* jenom doufam že mně nesabijez
  • marně premýšlím co chtel autor timhle clankem rict *13*
    • Že vypustil do světa hry nějakou degeneraci na způsob šampóna a zachránil pár statků a krav.
  • ach jo, mít tak trochu lepší železo (v bětě se mi GW2 dost sekala), tak s koupí neváhám .. asi si udělám na vánoce radost
  • GW? Možná to je dobrá hra, ale Dark souls je lepší!
    • Srovnavat GW s DS je jako srovnavat jablka s hruskami...:D
      • Jeho subjektivní názor, ale srovnávat hardcore single s pokusem o revoluční mmo je opravdu mimo mísu *4*
  • Otyly Jedi psal nadsenejc, a jak dopadl...A tady pise, ze si to na MMO ani nehraje, proste jedete singl a obcas se pridate k multiplayer eventu. Jsem zvedav jak dlouho hra bude bavit na nejvyssim levelu..Ne, ze bych chtel byt nejak skepticky vuci zdejsimu nadseni, ale jak mmorpg v posledni dobe dopadaji vime vsichni (Swtor, Terra, TSW...).. jako zabava na mesic dva...
    • MishKonn
      Myslím, že vám trochu nedochází, pánové, že se tady bavíte o P2P MMO. I kdyby tahle hra byla jen na 2 měsíce zábavy, za jednorázovou platbu je to pořád víc, než 99% ostatních her.
    • a hrál jsi to alepoň? nb uvozuješ takovohle myšlenku jenom z čtení nějakého kraťoučkého článku a subjektivního dojmu, který ti namysli poté vyvstanul?
      • je to na zaklade clanku a jeho srovnani s otylym Jedim... ale tady se nachytat nenecham, uvidime za rok za dva... jake budou ohlasy.. zatim zustanu u Eve a Lotra
        • pokud hrajes eve a lotra, tak pochybuju, ze ti GW2 prinesou nejakou zasadni vec, bez ktere by jsi se neobesel
    • Mno.. tak v prvni rade nejde o to, jak hra dopadne, clanek jako takovy je super... navozuje atmosku a laka fandy. Ja s nim nemam zadny problem. To jestli hra dopadne dobre nebo spatne, to se dovime casem, kazdopadne, vzhledem k tomu, jak dopadla jednicka... stale se pari o 106, tak se nebojim, ze by 2ka byla propadak...rozhodne tomu venuju co nejvic ze sveho.. jiz tak vzacneho.. volneho casu. *5*
    • nevim jak "dopadlo" tsw? hra ma svuj end game obsah, ktery se postupne rozsiruje (ted nekdy by meli pridat další 2 hightmare dungeony) a planuje se i raid
      • pry ted hraci uvazuji, ze to prestanou hrat, kvuli zasadnim bugum *1*
        • Hraci 'pry' uvazuji... Hlavne ze ty mas jasno.
          • prinosna reakce.... gratuluji
            • 2huhi
              pokud hraješ tsw zajimalo by me co si mysliš o exploitech, jiste jsi se s tim setkal (treba jak každy bugne Kleina v ankhu a pod. je toho hodne) me osobne to dost znechucuje hru. snažim se vzdy najit grupu co hraje fer ale uz si pripadam jak blazen kdyz 99% vsech ostatnich lidi vesele cheatuje kde jen to jde
            • Potrbujes k tomu vysvetleni? Drby jedna pani povidala tu vydavas za fakta a jeste to povazujes za prinosne?
              A ano,porad se bavim o TSW.
  • Chápu že hra je ted jen na začátku ale mohl by mi prosím nekdo priblížit v čem asi spočíva end game content? Ja treba ted hraju TSW a tam jsou nightmare verze dungeonu a farmi se gear.
    Zajima me hlavne pve end game content, tim samozrejme nemyslim questy nebo eventy ve svete. Na TSW me bavi hlavne ty dungeony a relativne narocna taktika na jednotlive bossy ale premyslim ze to prestanu hrat kvuli zasadnim bugum. Tak by me zajimalo co čekat od tehle hry.
    • na lvl 80 jsou tam tři dungeony, taky se tam dá farmit ty náročné ultra zbroje atd, jinak se říká, že endgame content je tam už od začátku, samozřejmě, že jde altovat, nové prostředí nový příběh
      • dungeony :D, tak to je doopravdy endgame...
  • Nechápu připosranost místních nad tímhle WoWkem v bledě modrém. *7* *12* #trollingtime
    • Nechápu připosranost místních nad trolováním a utkvělou představu v tom, že to někoho naštve či pobouří.
      #YOLOSWAG
    • Meshuge
      To nevadi,ze nechapes,nic si z toho nerob....
  • MickeyMutant
    Karrull: http://twitter.com/PeterMolydeux/status/234677255878615040

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit