Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra bohužel hodně rychle končí. Takovej odliv hráčů nebyl snad u žádný jiný mmo. Z 50+ lidí,co jsme měli v guildě, už hraje jen 5. Je škoda, že na lvlu 80 tu není prakticky co dělat.
    • remm
      no nasa guilda sa 3x zvacsila za posledne 2 tyzdne. prosim neporovnavajte wow s gw2. navyse kto hral gw1 vie ze je to hlavne o pvp. za wow platis neustale, tu zaplatis iba raz a je iba na tebe ci budes mat 100h alebo 2000h hracieho casu.
    • u nas je to naopak, prvy tyzden co som hrak tak sme boli v guidle cca70, teraz sme 124. a prestante stale opakovat tu istu vetu. endgame GW2 riesi inac a podla toho je postavena cela hra.
      • Naprostý souhlas... my jsme se zvětšili nyní taky dost přes 100 lidí a každý den je online během dne přes 50 lidí a večer klidně i přes 75... takže žádný podstatný úbytek hráčů nezaznamenávám...
        Pravda nejsme ali wowkařů, takže se nás panda nijak nedotkla... *2*
    • Tak velky odliv hracu a stale musim cekat frontu, abych se dostal do WvW
    • podla tvojej guildy sudis ako skoncila hra ? vyslo wowko, cast ludi sla tam, gw2 nekonci.. gw2 nieje zaviazana na platiacich hracoch... je to buy to play hra...
      Napis mi co by si chcel na 80 robit a co ine robis v inych mmo na max levelu :)

      Ja si stale vravim vetu : Ked zapnem wow spytam sa : Kde MUSIM ist ?
      Ked zapnem GW2 spytam sa : Kde CHCEM ist ?

      kazdy kto hra gw2 dlhsie mi uzna tuto vetu za pravdivu... gw2 nieje o tom aby si farmil gear a bol do toho nuteny (ano si nuteny, nefarmis, nemas nic) v gw2 je to inak :)
      Skus zajst PvP, za par hodin bude novy blogpost o pvp a ich esport plane, hra sa bude do buducna vyvijat stale... skus zajst PvP,WvW,Dungy, neviem co chces ine robit na 80... ale mozes si zajst Keg Brawl, urobit world explore, ucraftit legendarku... ach jaj je toho veeela :D
      • No nevim. Ja jsem hral uz mnoho mmorpg her,ale v zadne jsem nepouzil slovo 'muset'. Pokud ty ano,chyba je na tve strane,ne na strane hry
    • Skôr nevieš čo máš dělat :) dá sa tam toho robiť milión...
  • ted jsem koukal na požadavky na vytvoreni legendarni zbrane a je to dost drsny, hlavne 100% dokončení mapy.
    • 100% dokončení mapy je to nejmenší horší to je s karmou a materiálem to je podle mě přehnané.
      • Dokončení mapy je opravdu přinejmenším zvláštní, 500 dungeon tokeů, no budiž, 200 skill pointů, to se taky dá, s karmou to taky není tak hrozné, je potřeba 500k. Já mám nějakých 130k, takže sice to nějaký čas zabere ale půjde to. Ten materiál mi přijde horší no a k tomu 120 goldů. Nejhorší ale je, že vlastně není žádný důvod, proč na tu legendární zbraň vůbec farmit. Rozdíl ve statech oproti exotic zbraní rozhodně neodpovídá ceně.
      • navic hraju thiefa a docela stridam zbrane, ani nevim jakou legendarni zbran bych si mel udelat jako prvni (kratky luk, pistole, dyka, mec)
    • nemyslím si, že se k nějaké z nich někdy dostanu, crafting mě až tak ultra nebere, zlaťáky a karmu průběžně utrácím za novější a pro mě vizuálně zajímavější vybavení atd.. jinak 100% objevení mapy, to je jedna z věcí, která mě na té hře nejvíc bere, lokace jsou luxusní, na nich se tvůrci neskutečně vyřádili.. až dojedu 80, vše prozkoumám, vyzkouším, prokombinuju etc, dám dlouhou pauzu a někdy v budoucnu rozjedu další postavu, jinou profesi.. případně jinou hru než x hodin honu za LW, ale tak samo každýho věc
      • farmení materiálu na vyrobu legendarni zbrane beru ale proč 100% mapy? priznam se me to zas až tak nebere, k tomu asi 200 skillpointu :(
        predstav si ze udelam 100% mapy a budu chtit rozehrat novou postavu, jaka bude pak motivace?
        • je to takovej nesmysl s tou mapou, mi k tomu taky nepasuje, prostě jen chtějí, ať z té hry vyždímeš vše co v ní je a jde v ní dělat - za to pak tyhle odměny, jinak ty skillpointy se taky vlastně vážou k průzkumu map, je tam tak cca 20 lokací po cca 10 skillP na každé ne? s tou motivací máš pravdu, ale jak jsem psal výše, určitě to delší dobu hrát nebudu a časem ti toho šíleně moc vypadne, na některé místa se pak těšíš znovu, jiná ne (a jelikož se po té zbrani honit nebudu, nevěřím ani tomu, že s první postavou projedu 100% mapy, ale kdo ví..)
    • 100% explo je pohoda... horšie je zohnať ten materiál
      • Není... počítá se ti do toho i WvWvW jestli se nepletu... *3* a tam objehnout vše na všech čtyřech mapách chvilku zabere (zvlášť pokud jsi na serveru, kterému to ve WvWvW moc nejde...)
    • Veskoslav
      Tak mě to objevování baví a je to i výzva se dostat na některé hory či vyvýšenná místa:)
  • Chci se zeptat Karla Karel Vojtíška jakou má sestavu PC a na jaký detaily to hraje..

    Děkuji
    • Veskoslav
      Normal detaily na pracovním pc a vypadá to pěkně: 4 GB RAM, Ati HD 5670 512 RAM, Intel Pentium Dual 1,8 Ghz přetaktované na 2,16. Hra jede plynule, bez sekání i při změně počasí a více lidech na mapě i při bojích.
      • pojem plynule může být docela subjektivní, kolik FPS jedeš? a hrál jsi BETU, je to tedkom odladěnější = méně náročnější na komp? (páč já jsme ji hrál a sekalo se, proto jsem zatím nekoupil - jinak specs: c2d 6600 @3,2 GHz, 4 GB, GTX 260 Top 860 MB
        • Veskoslav
          No standartně je 40 fps (jedu be vyhlazování), při bitvách to klesá na 30 fps a nejmíň, co jsem měl, tak bylo 29 fps a to jsem měl na mapě 25 hráčů a cca 200 nepřátel. A ohledně doladění, to bohužel netuším, já jsem si pořídil až finální verzi. Ale když to jede kámošovi na notebooku s Intel HD3000 s 2,2 Ghz a 4GB Ram na low levely při 30 fps plynule, tak si myslím, že tobě to pojede na normal jako mě, ale raději si to zjistit s více zdrojů.

          Jinak minimálka, co mám na krabičce je: Intel C2D 2,0, 2 GB RAM, Geforce 7800 a lepší (ati X1800) s minimem 256 MB a shade model 3.0 a vyšší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit