Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slušná grafika na rok 2005.
    • Je to MMO, musí mít grafiku aby to šlapalo co největšímu počtu hráčů.
  • Chtel jsem se zeptat, jestli ta hra podle vas stoji vazne za to a mel bych do ni jit. Osobne me tenhle vytvarnej styl (obri nerealisticky mece,divne vypadajici postavy..) celkem odpuzuje,nicmene zadny realisticky stredoveky mmo tu neni a treba bych si na to i zvyknul. Mmo jsem hral jen puvodni guild wars, jinak jsem netknutej:D
    Je to vazne tak dobry nebo jen pro fandy?
    • Jsem na tom trochu podobně a GW2 jsem asi měsíc hrál, tak ti napíšu, jak se mi to zdálo. Grafika je technicky pěkná, řekl bych, že GW2 je hezčí než klasický MMO odpudivý standard. GW2 není tak hezká jako MMO od Funcomu (Conan, Secret World), ale podle mě je hezčí než třeba The Old Republic. Přesto je grafika dost komiksová a hlavně korejská. Podívej se na screenshoty, grafika někomu přijde krásná, jinému nevkusná, a jestli ti vadí hráči hrající za humanoidní krávy nebo ňuňuňu skřítečky, asi tě to bude otravovat (mě to otravovalo). S korejskou grafikou souvisí i vybavení postavy - jestli si rád oblékáš realistická brnění atd., tady si budeš připadat trochu jako ve vystřihovánce.

      Herně je to MMO. Zabíjíš příšery, leveluješ. Všechno je hezky přehledné, máš spoustu achievmentů a denních úkolů, takže je ve hře pořád, co dělat. Na druhou stranu jsem ve hře neviděl nic doopravdy zajímavého. Je to MMO, takže to působí velmi staticky a prázdně. Dynamické eventy jsou OK, najednou se napíše "kentauři útočí na vesnici!" a hráči z okolí se seběhnou a chrání vesnici (takže vlastně můžeš vždycky chvilku hrát v partě, i když jinak sóluješ). Ale eventy se hrozně opakují a ty, co jsem viděl, byly vždycky na dvě, tři minuty.

      GW2 jsem nchal asi po měsíci, protože jsem v dalším hraní neviděl žádný smysl. Měl jsem pocit, že když budu 10 hodin grindovat mapu, dostanu se na další mapu, kde budou trochu silnější kentauři útočit na trochu jiné vesničky a tak pořád dokola. Podle mých zkušeností jsou MMO mnohem zábavnější s kamarády - jestli máš pár spoluhráčů, asi stojí za to, GW2 zkusit. Jestli si chceš zahrát realisticky vyhlížející MMO, doporučuji Age of Conan. To je graficky krásná MMO z historicky uvěřitelného barbarského dávnověku, která navíc s datadiskem v Kithai nabízí stovky hodin hardcore MMO hratlelnosti (i když určité MMO zdebilnění se po přechodu na free 2 play nevyhnulo ani Conanovi).
      • souhlas ta stylizace je fakt priserna, trpaslicci(azury) jsou fakt nununu, ale nejhorsi je, v cem se tam prohani napr. bojovnice... cely vizual je delany jak pro 10ti lete hrace, pritom to pro ne neni (podle pegi), presaturovany jak wowko,, des... ale hra to neni spatna, na pvp z klasickych mmo imho nejlepsi. Pve je slaby, nema cenu levelit... Ja sam mam velky problem zkousnout tu stylizaci a nebavi me lore sveta (sw, conan, lotr ma svety mnohonasobne zajimavejsi)... Takze tam obcas hraju jen to PvP...
      • lol nechapu kde si vzal to ze hra je jako ty korejske f2p srracky *1* *1* *1* lol a jake humanoidy kravy a nunu skirtecky to jako chces kretenske efly/trpasliky a dalsi takove rasy ktere mas kazdy uz pokrk? a nechapu jestli si to hral na full nebo low protoze na full je grafika super nez zacnes psat o korejsek grafice tak se podivej na par korejskych mmo
      • Diky za vycerpavajici odpoved. Ten Age of Conan zvazim *1*
    • Jack1947
      War of rose, Chivalry pravda MMO to nejsou ale online jo a stredoveky jakbysmet, nestoji tolik navic a zabava zarucena ( jsou tam rytiry kone mece.)
  • Hru sem koupil hned prvni den, po dvou tydnech zklamane odlozil a uz nezapnul. Nejvic me zklamalo pvp. Hroznej trapas, pět a pul skillu k pouziti, vsem to srovnava urovne, takze se vlastne neni o co snazit. Na zacatku jedna uboha mapa. No zklamani veliky :(
    • Takže jinak řečeno v pvp mají všichni stejný šance ( je to více o skillu) a proto je to zklamání.
      Fakt dobrá logika :D
      • Ano, pvp v GW me brutalne zklamalo. Malo skillu, malo map, malo moznosti, absence trid, zadnej poradnej gear. Proste nuda nuda nuda. O skillu tech par tlacitek fakt neni :D
        • Jasné, neexistuje hra co by se zavděčila všem, ale zrovna u GW2 mě to pvp baví víc než u ostatních mmoo. A ty mapy, no myslím, že určitě nezůstane jen u těch pár. Ta hra je ještě mladá;-)
  • Největší vada GW2 je to, že skoro všechny brnění jsou úplně hnusné, a i když tam některé brnění jsou trošičku pěkná, tak hráč z nich udělají totální humus(např.modře nabarvená kroužková košile)
  • gw 2 jsem hral do osumdesatky pak jsem se zacal nudit.nemam zadnou motyvaci hrat dal armory na wara vypadaj hrozne a mackat furt 5 skilu do kola taky zachvili omrzi a co me bavilo tak chodit eventy ale chodit na ne sam me fakt neba. *1*
  • GW2 opravdu neni kopii Wow, proto to nikdo nehraje, zadna motivace, nic jen leveleni a mlatit se s ostatnimi hraci, a to by jaksi nestacilo, ze:)
  • Zajímavé, jak pod každým článkem o GW2 vždycky vzplane vášnivá diskuze, jaká je GW2 kopie WoW, jak je nudná a že už je ta hra přeci dávno mrtvá.

    Prava je taková, že GW2 se hraje úplně jinak, než WoW. Nudu v ní zažívaj jen ti, co hrou rychle prolítli na lvl 80 a čekali, že bude mít tolik obsahu jako 6 let stará onlinovka. A co se smrti týče, i přes nižší počet hráčů v porovnání se startem (což je jev vyskytující se u všech MMO) má pořád svojí hráčskou základnu. Což asi některé zde přítomné diskutéry dost žere.
    • že je gw2 kopií wow může napsat jen debil, proto mě tyhle diskuze vždy překvapí *4*

      je to jednoduchý: každé wow je pro někoho. Mě nebavil wow a moc mě nebavilo ani GW2, přesto mě baví jiná fantasy MMO. holt každýmu sedne něco jinýho...
    • Přesně tak servery jsou plné žádný výrazný odliv hráčů nebyl.
      • Plné je poslední dobou slabé slovo. Od té doby, co ArenaNet hrne nový obsah de facto co 14 dní, počet hráčů stoupá - soudě podle overflow. Jinak souhlas s Red Jayem. Za sebe můžu říct, že za chvíli to bude už rok, co jsem do Tyrie prostřednictvím GW2 zavítal, a stále se tam podle možností celkem pravidelně a rád vracím.
        • no jiste kamarade
  • Radši bych další datadisk než tyhle rychle po sobě přidávané living story, stále mě to ale baví a aktivně hraju.
  • Proc ta hra vypada tak uzasne na papire tak spatne se hraje? Ze by naprosto nulova motivace a radost ze ziskavani predmetu kvuli nezajmavym statum? Nebo level scalingu kvuli kteremu staty stejne vlastne nehraji roli a clovek nikdy neciti ze neceho dosahl a je silnejsi?
    • ja to reknu proč jsem to prestal hrat ja: debilni pvp kde zacinate vsichni se stejnym levelem, hnusny engine, blbe boss fighty kde neni zadna mechanika, bugle dungeony kde je plno exploitu, komunita exploiteru, zadne world pvp, malo lidi do dungeonu, tezkej grind
      • Hnusný engine? Na čem to hraješ, na kalkulačce? Ta hra na plné detaily s přehledem válcuje konkurenční mmo. Vyrovnané PvP? Ano pro twinkaře z wowka to opravdu není, tady je to fakt jen o skillu. A navíc, to world pvp už stálo za ho*no i u wowka když jsem ho přestal hrát, každý se ti raději vyhnul. Mě ty pvp fighty vyhovují, jsou rychlé a nebrečí ti tam děti do fightu "omg noobs". Ta hra tě do ničeho nenutí. Možná proto se s tím wowkem ovládaní , submisivně odchovaní hráči najednou nedokáží srovnat. Chybí jim ten bič za zády ;-)
      • to si napsal presnej opak toho co ta hra ma
  • Osviceny
    tahle kopie wowka 1:1 ještě neskončila ? on to opravdu někdo hraje ?? to není ani tak směšné jako k pláči. ve hře není žádný endgame, to je to co jí zabíjí
    • trolololo lolololo lololoooooooooooooo
    • to by si mohol napísať na každú hru, lebo v každej hre nájdeš veľa vecí čo je aj v iných hrách.
    • podle tve filozofie jsi tedy ty kopie opici lebky
    • Veskoslav
      Doporučuji nastudovat pojem KOPIE. I když výkladové slovníky nejsou v blázinci asi k dispozici.
      • Osviceny
        Když tě diskuze nezajímá, tak laskavě nepřispívej... proč mě musíš pořád urážet a mít někde nějaký příspěvek ? Abych nebyl OT, hru sem si právě znovu zahrál u kamaráda a čím dal víc je z toho cítit wowko
        • wowko to opravdu neni
        • Veskoslav
          Když neznáš význam slov, tak je ksakru nepoužívej, jsi pak zase za hlupáka. Když už tvrdíš, že je to kopie, tak nás osvětli svou dedukci, že se jedná o kopii WoW (to je mimochodem například SW ToR)
          • nic takoveho jako kopie vubec neexistuje ani v jednom pripade. To ze ma hra stejne mechaniky, ktere jsou mimochodem specificke pro MMO a proto jsou logicky v kazdem MMO, z ni nedela zadnou kopii.
    • Kopie WoW ? haha to ne WoW bylo alespoň na začátku zábavný. Tohle je nuda od bety až dodnes.
      • asi to hrajes spatne - viz rozmazlenost z ostatnich her a nerealisticka ocekavani. Nic noveho u dnesni generace "hracu"
        • Zaprvé nehraju hry který mě nudí v betě pak jim dám šanci a nudí mě stejně. Zadruhé dnešní generace "diskutérů" si myslí že se každej pos*re z toho jak tu napíšou něco aby vypadali že hrají už 50 let. To že někdo od hry něco očekává je něco špatného ? To co o té hře bylo napsáno a pak jsem dostal je slušně řečeno smutné. Rozmazlenost z ostatních her ? Jn je mě 10 a hrál jsem maximálně CoD a Minecraft a proto mě nebaví GW2 (ironie kdyby to místní herní veteráni nepobrali). Už si tyhle prohlášení nechte lidi. Raději dejte 50 - než tu psát tyhle kraviny.
    • Na tenhle komentář může zase platit můj koment níže :) vůbec nechápu, v čem vidíte tu tak "hroznou kopii".
      • Rhulad
        Jo to spiše SWTOR je kopie a té se vede taky docela dobře, ikdyž ten potenciál hry je naplněn tak z 25%
        • TJ, ale počítej stím že ty lidi co to píšou jsou většinou fanoušci WoWka a nemají rádi jiný podobný hry a docela dost jim nadávají a nepodloženě pomlouvaj.
          • Rhulad
            Tak já SWTOR po půl roce nainstaloval. Zrovna doexpuji na 55 druhou postavu takže můžu posoudit .) No popravdě ten datadisk není moc dlouhý čekal jsem teda daleko delší expení.
            • Rhulad
              Je to všechno takové nedodělané. Doexpím druhou postavu a počkám na pořádný datadisk. Tak dám příklad docela nefér přístupu od Bioware. Každý datadisk by měl nahradit flashpointy=dungeony novými jenže to se nestalo. Minulé 50 lvl flashpointy zůstaly pro 50 lvl a jejich kolem +- 8, pro 55 recyklovali flashpointy z nižších levelů a to jsou jenom čtyři fp pro max level.
            • Já to posoudit nemůžu, SWTOR jsem nějak moc zájem hrát neměl, slyšel. jsem že si jimpříběh hodně povedl, ale nedotáhly to do konce ( prý tam měly dát větší prostor vesmirným bitkám atd..)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit