Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mě se to jako nápad líbí .. Rozhodně je to originální .. A omlouvám se tak trošku za offtopic, ale tohle by bylo zajímavé udělat ve WoWku, kde by třeba hráči hordy takhle volily nového Warchiefa. *1* .
  • Zajímavé, jak pod každým článkem o GW2 vždycky vzplane vášnivá diskuze, jaká je GW2 kopie WoW, jak je nudná a že už je ta hra přeci dávno mrtvá.

    Prava je taková, že GW2 se hraje úplně jinak, než WoW. Nudu v ní zažívaj jen ti, co hrou rychle prolítli na lvl 80 a čekali, že bude mít tolik obsahu jako 6 let stará onlinovka. A co se smrti týče, i přes nižší počet hráčů v porovnání se startem (což je jev vyskytující se u všech MMO) má pořád svojí hráčskou základnu. Což asi některé zde přítomné diskutéry dost žere.
    • že je gw2 kopií wow může napsat jen debil, proto mě tyhle diskuze vždy překvapí *4*

      je to jednoduchý: každé wow je pro někoho. Mě nebavil wow a moc mě nebavilo ani GW2, přesto mě baví jiná fantasy MMO. holt každýmu sedne něco jinýho...
    • Přesně tak servery jsou plné žádný výrazný odliv hráčů nebyl.
      • Plné je poslední dobou slabé slovo. Od té doby, co ArenaNet hrne nový obsah de facto co 14 dní, počet hráčů stoupá - soudě podle overflow. Jinak souhlas s Red Jayem. Za sebe můžu říct, že za chvíli to bude už rok, co jsem do Tyrie prostřednictvím GW2 zavítal, a stále se tam podle možností celkem pravidelně a rád vracím.
        • no jiste kamarade
  • Keyz
    Zajímavé jak se ve fantasy k sobě hodí i naprosto odlišné postavy. Nějaký kozel s mixem tygra nebo co to je, lidi, elfové, trpaslíci, teplý elfové, hubení trpaslíci a další výtvory.

    Já bych volil kozla. Ten vypadá, že si dokáže sjednat pořádek! *3*
  • Proc ta hra vypada tak uzasne na papire tak spatne se hraje? Ze by naprosto nulova motivace a radost ze ziskavani predmetu kvuli nezajmavym statum? Nebo level scalingu kvuli kteremu staty stejne vlastne nehraji roli a clovek nikdy neciti ze neceho dosahl a je silnejsi?
    • ja to reknu proč jsem to prestal hrat ja: debilni pvp kde zacinate vsichni se stejnym levelem, hnusny engine, blbe boss fighty kde neni zadna mechanika, bugle dungeony kde je plno exploitu, komunita exploiteru, zadne world pvp, malo lidi do dungeonu, tezkej grind
      • Hnusný engine? Na čem to hraješ, na kalkulačce? Ta hra na plné detaily s přehledem válcuje konkurenční mmo. Vyrovnané PvP? Ano pro twinkaře z wowka to opravdu není, tady je to fakt jen o skillu. A navíc, to world pvp už stálo za ho*no i u wowka když jsem ho přestal hrát, každý se ti raději vyhnul. Mě ty pvp fighty vyhovují, jsou rychlé a nebrečí ti tam děti do fightu "omg noobs". Ta hra tě do ničeho nenutí. Možná proto se s tím wowkem ovládaní , submisivně odchovaní hráči najednou nedokáží srovnat. Chybí jim ten bič za zády ;-)
      • to si napsal presnej opak toho co ta hra ma
  • kdyby misto tehle blbosti udelali nejaky raid treba
    • hlavne to ne, pokud chce nekdo raidovat at si jde nebo zustane v raidovacich hrach, na GW2 je prave supr ze veskery end game se da projit v parte 5 lidi (jak pro koho, ale nekolikatihodinove onanovani v 25+ lidech ne dekuji), pokud mas rad PvE mass fight chod na wolrd bosse je jich v GW2 pekne hromada a vzdycky tam najdes partu lidi, pokud nekdo hleda end game vyzvu muze vyrazit na fractaly myslim ze uz od nejakeho 28lvl je to slusna vyzva a to nemluve o levelu fractalu 40+, pokud chces wolrd PvP vyraz na WvW parkrat te nekdo prejede a pujdes zas mobit, zajimalo by me kolik s diskutujicich lidi zde ma legendarku, ze dokazou tvrdit ze na end game nic neni, GW2 neni otom, ze ustrnes na jednom bode v end game a jen farmis dalsi gear co ti prida +0,00001 statu navic, je to otom ze si s jednou klasou poskladas vice armoru pro ruzne buildy na ruzne situace, ale todle urcite neni pro kazdeho to chapu a jsem zato rad...
      • aby to nevypadalo, ze tu hru neznam... zatim solo levelim, lvl37, a me to proste nebavi, nezajimavej, nehezkej, generickej svet (kdyby tam aspon byl Gimli, Arthas, Satele, nekdo) az (jestli) to dolevelim tak.... nic. Pvp jak krecek v kruhu porad dokola
      • ok, ale jde vzdy o taktiku a hledani reseni a souhru... pokud to ty fraktaly umoznuji, ok..jen aby to nebylo jen o nuke dps bosse. Kazdy musi mit svoji ulohu a skill a postavu se nejaky ten mesic ucit hrat
  • fizola
    Tak volby ma napriklad aj TERA, hoci za inym zamerom, tam moze guilda nominovat svojho kandidata na spravcu jednej oblasti, ak ho zvolia, tak percenta z kazdej opravy, quest odmeny atd. idu do guild banky spravcu, zaroven sa ocakava ze zabezpeci specialny tovar u vendorov, unikatne questy atd. prave za vybrane dane. Toto vyzera na nieco podobne akurat ziveho hraca nahradi NPC
  • Radši bych další datadisk než tyhle rychle po sobě přidávané living story, stále mě to ale baví a aktivně hraju.
  • Největší vada GW2 je to, že skoro všechny brnění jsou úplně hnusné, a i když tam některé brnění jsou trošičku pěkná, tak hráč z nich udělají totální humus(např.modře nabarvená kroužková košile)
  • mne je tech vyvojaru docela líto, je videt že se snažili udelat dobrou hru no a bohužel to nevyšlo
    • hra je úspešná ;)
    • Veskoslav
      Spíše to nevyšlo u tvých rodičů a tak se snažili:)
      • tak koukam že se propadas na stale nižší uroven, tohle bych videl na ban
        • Hehe, a za omezenost se nebanuje?
        • lol skritek minusek opet uraduje *1* *4*
          • Stvořil sis imaginárního nepřítele, aby ses srovnal s tím, že si o tobě lidi myslí, že jsi de*il? :-)
            • Přej a bude ti přáno ;-) .....
            • lol ty jsi hotovej sherlock holmes nebo einstein, ty tvoje dedikce jako 3mil prodanych kopii = uspesne mmo, proste ti nemam co rict protože si deb11, chcipni ty i tvoje rodina a kamaradi a nemsíš se obtezovat s odpovedi stejne to nebudu cist *1*
            • Ale já už dávno s matkou nebydlím..... Ty asi ještě jo, hlavně podle toho jak o matkách mluvíš. Je tvá příliš autoritativní? Nezneužívá tě? Klečíš v koutě, když tě nachytá při masturbaci? Řeš to, než skončíš jako smaž*a někde na ulici, nebo jako matkovrah v krimu ;-)
            • žadnou zlobu ty p1čo, akorat když me nas3r3 k0k00+ jako si ty, zjistim kde bydliš a zabiju te i tvoji hnusnou mamu
            • Noooo vidíš, konečně jsi ze sebe tu zlobu dostal ven. Jsi teď nový člověk, tak si to zas nepokaz ;-) Poděkuješ mi později.
            • mimochodem ty hnusnej deb11le, chapu že tvoje iq se rovna vysr4nemu h00vnu ale je mi u prdelllle kolik mam minusek, akorat to byla narazka na dalsiho deb11l4 jmenem veskoslav ktery je tady znamy tim ze si pridava pluska druhym dava minuska (jakoze vic nez jedno), co jsi ty nepochopil protože jsi deb111l
            • deb11l jsi ty prave jsi to dokazal nehodlam s tebou diskutovat chcipni, a klikej kolik chceš ty hnusnej smradlavej prde i s tvoji zavšivenou mammou ktera je špinava kur..v4
            • To že jsi tak sebejistě prohlásil, že se jim to nepovedlo, přičemž už cca 3m prodaných kopií hovoří o opaku z tebe rozhodně de*ila dělá. A co myslíš že se stane? Že si všichni hned poběžíme pro žiletky? Beztak ti redaktoři s úsměvem klikaj mínusy taky;-)
            • ne jen reaguju na veskoslavove praktiky a proč si myslíš ze jsem deb..l? za to že jsem napsal ta hra není zabavna, to je fakt. mimochodem jsem vas vsechny nahlasil redakci
    • Ze se tobe hra nelibi jeste neznamena,ze neni uspesna nebo ze neni kvalitni
      • cisla neznam ale myslim ze uspesna neni, taky bych to mohl rict obracene za to ze se tobe a par dalsim lidem libi neznamena ze je hra uspesna
  • Jenom dalsi kopie wow ktera zapadne a uz zapadla. WoW uz nic neprekona , toje snad jasne vsem ani po tolika letech zadna hra mmo nema stejny pocet platicich hracu. No jednoduse jeto relocni hra svetoveho formatu-
    Tady je videt sila Blizz.
    • Ehm, GW nemá měsíční poplatky, jak by potom mohlo mít víc subscriberů o.O
      • to nic.
        on jen micha jablka a hrusky :D
    • Trololololo lololo lololoooooooooo
    • Problém je že Guild Wars 2 se už od začátku neplatilo měsíčně, živí se kosmetickými doplňky, a vůbec se vývojáři nevychloubali jak budou WoW killeři. navíc, v čem je to kopie WoWka? má to jiný skill systém ( podle zbraní) jiný pve a pvp). Je pravda že WoW se drží na žebříčku nejhranějšího MMO, ale podle mě to dlouho nebude ( 2-4 roky a konec), důvod je jasný ( pro ty co o tom nevědí tak to je že blizzard chce rozšířit ingame shop ( mikrotrasnakce)) a jak psal u toho článku jeden člověk jen u kosmetických věcí a boostů nezůstanou. Blizzard by to chtěl mít jako na východě kde už ty mikrotransakce jsou docela velký, ale lidem to tam nevadí, protože jsou na to už dlouho zvyklí a platí jen za ingame čas ( tůdíž zaplatí za měsíc ingame a né za měsíc ( on/off).
      PS: Jen aby bylo jasno nejsem hater Blizzardu, wow jsem hrál od BC až do Wotlku a rád od nich hraju Starcraft 2 a těšim se na Titán, ale nelíbí se mi jejich politika a směr okolo WoWka :(
      • Rhulad
        Wowko brzy dopadne tak, že se to všechno zdálo Malfurionovi a příběh se vrátí na konec trojky - to je pro mě jediné východisko...
        • Tak to by byla noční můra jak vyšitá :D
          • Rhulad
            Pro hráče nebo Malfuriona? :D
            • Pro Malfuriona :D:D i když pro velký fanboye WoWka taky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit